2012 02 10, Penktadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Laisvalaikis
Laisvalaikis
H.K. Anderseno pasakos animacinių filmų rinkinys
2007 liepos 19
Trukmė: 73 min.
Kalbos: lietuvių, rusų, estų, latvių

Nuostabios H.K. Anderseno pasakos. Kaip ir vaikystėje, mes ir vėl sugrįžtame į stebuklingąjį jų pasaulį. Šio danų autoriaus kūriniai visada viliojo animacinio žanro kūrėjus. Rinkinyje rasite geriausių H.K. Anderseno pasakų ekranizacijas – mėgaukitės animacijos meistrų šedevras!

Rinkinyje filmukai:
BJAURUSIS ANČIUKAS (1965 m.)
COLIUKĖ (1964 m.)
ALAVINIS KAREIVĖLIS (1976 m)
 
Vitaminas šeimos darnai stimuliuoti
2007 liepos 19
"Novaturo šeimos klubai”, šiemet pradėję veikti devyniuose labiausiai lietuvių pamėgtuose viešbučiuose Turkijoje, Tunise ir Kretoje, keičia šeimų poilsiavimo įpročius.

Skrendate į Turkiją ir įsivaizduojate, kaip atsuksite veidą saulutei, klausysitės skaidrutėlės jūros ošimo. Ir net į galvą neateina mintis, kad jau po dvidešimties minučių tokio ilgai laukto atsipalaidavimo išgirsite: “Mama, noriu prie baseino“. Deja, mano vaikas dar ne tokio amžiaus, kad būtų galima pasakyti: „Tai ir bėk“. Tenka susirinkti rankšluosčius iš taip laimingai atitekusios vietos.
Skaityti toliau...
 
Mažojo keliauninko meniu
2007 liepos 11
Dabar pats atostogų bei kelionių įkarštis. Ir jei suaugusieji yra pripratę prie ilgesnių išvykų, tai vaikams jos gali tapti tikru išbandymu. Vienas svarbiausių klausimų – kuo maitinti savo mažylį kelionėje, kaip išvengti vėmimo? Gydytojai pediatrai pamėgino sudaryti vienos dienos valgiaraštį keliaujančiam 5-7 metų vaikui. Jums belieka pasirūpinti “amunicija”: vienkartiniais indais, popieriniais rankšluosčiais, drėgnomis servetėlėmis ir termosais (vienas – virintam vandeniui, kitas – karštam maistui).
Skaityti toliau...
 
Kelionėje nenuobodžiaujame! Žaidimai vaikams
2007 birželio 28
Vasarą su vaikais nemažai keliaujame: į pajūrį, sanatoriją, užmiestį, užsienį, kaimą ir t.t. Iki poilsiavietės kelias ilgas, o mažyliai nekantrūs, nes jie tiesiog nesugeba ilgą laiką ramiai nusėdėti vienoje vietoje.

Ką daryti, kad kelionė ilsėtis su vaikais nepavirstų keleto valandų košmaru, kaip iki minimumo sumažinti stresą ir nukreipti vaikų dėmesį nuo kaprizų, kuo sudominti?
O žaidimų yra daug, ir jie universalūs, tinka žaisti įvairiose transporto priemonėse.

Skaityti toliau...
 
Rusų pasakos. Animacinių filmų rinkinys
2007 birželio 27
Trukmė: 80 min. Kalbos: rusų, lietuvių
Tai nuotaikingų rusiškų animacinių filmukų rinkinys.

Rinkinyje:
„Vienoje karalystėje“
„Stebuklingas žiedas“
„Ežia“
„Mažas kaip pirštas“
„Snieguolė“
„Katės namai“
„Kaip grybai su žirniais kariavo“
„Jaunystės obuoliai“
„Stebuklinga paukštė“
 
Vokelis - miegmaišis kūdikiui
2007 birželio 25
Nė vienas kūdikio kraitelis neapsieina be vokelio – miegmaišio kūdikėliui. Mažyliui jame šilta, patogu ir jauku. Vokelio jums prireiks jau parsivežant kūdikį iš gimdymo namų ir kaskart keliaujant su juo į lauką. Vokelį nesunkiai galite pasigaminti ir pačios. Supermamos iš „Rankdarbių“ forumo siūlo vokelius kūdikiui numegzti, pasiūti ar net suvelti iš vilnos pačioms!
Štai keletas idėjų bei pamokėlių Jums:



Skaityti toliau...
 
Susiverk originalų papuošalą iš karoliukų!
2007 birželio 15
Šiuolaikinėje papuošalų madoje atgimė viena seniausių rankdarbių rūšių – “biseris”, arba smulkių skaidrių ir spalvotų stiklo karoliukų vėrimas. Koljė, auskarai, apyrankės, sagės, segtukai, rankinės ir t.t. iš karoliukų, derinami su natūraliais akemenėliais, perliukais ar gintaru, gali patenkinti net ir kaprizingiausios puošeivos įgeidžius. Šių rankdarbių istorija prasidėjo labai seniai, prieš 4 tūkst. metų, Egipte, kai tik žmonės išmoko gaminti stiklą ir pradėjo iš jo gaminti papuošalus.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 15 - 21 iš 69


REKLAMA