2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Spalvingiausia diena metuose – mamai
2014 gegužės 02
Artėjant vienai prasmingiausių švenčių metuose – Motinos dienai, norisi perfrazuoti poeto Pauliaus Širvio eiles: meilė turi ne tik tūkstančius vardų, bet ir spalvų. Vienaip ji sumirga ankstyvą pavasario rytą, kitaip – šiltą vasaros pavakarę. O kokios spalvos meilė yra brangiausiam žmogui – mamai? Atsakymą į šį klausimą galės pabandyti rasti kiekvienas, tiek didelis, tiek mažas, pirmąjį gegužės savaitgalį apsilankęs prekybos ir pramogų centre „Ozas“.
Skaityti toliau...
 
Su nauju meniu griaus mitą, kad sveikas maistas – neskanus
2014 gegužės 01
Artėjant vasarai, visi siekiantys numesti nereikalingą kilogramą ar priaugti raumenų, tai dabar galės padaryti daug paprasčiau. Sporto klubas „VS–Fitness“, restoranas „Fortas“ ir Europos kultūrizmo žvaigždė Deividas Dubinas suvienijo jėgas bei pristatė specialų sveikuolišką meniu.
Skaityti toliau...
 
Grožio ekspertai dalins patarimus mamoms
2014 balandžio 28
Artėjančios Mamos dienos proga mamytės kviečiamos į grožio šventę „Už gražias mamas!“. Gegužės 2 d., penktadienį, nuo 10 val. šeimų pamėgtame kino centre „Multikino“ mamytės klausys grožio ekspertų patarimų stiliaus, nagų priežiūros, makiažo temomis, taip pat galės čia pat pasigražinti bei pasilepinti.
Skaityti toliau...
 
Padėkime sergantiems vaikams
2014 balandžio 01
Skirkite 2% pajamų mokesčio ir padėkite vėžiu sergantiems vaikams pasveikti !
Skaityti toliau...
 
Sloga – nuolatinė šaltojo sezono palydovė
2014 vasario 17
Žiema jau eina į pabaigą, tačiau po truputį šylantį, bet drėgną orą vis labiau lydi peršalimo ligos, bei virusai, kurie sukelia viršutinių kvėpavimo takų infekcijas.
Deja, bet šios ligos neaplenkia ir mūsų mažųjų atžalų, ypatingai tų, kurie jau lanko darželius.
Skaityti toliau...
 
Kaip padėti vaiko imunitetui?
2014 sausio 27
Nežiūrint to, jog šiemet dar beveik nematėme tikros žiemos, tamsaus metų laiko pasekmes savo organizmui vis dėl to jaučiame. Tas pasekmes itin skaudžiai pajaučia vaikai ir itin daug dirbantys žmonės, nes jų imuninė sistema ypač jautri.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA