2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Šį savaitgalį Vilniuje – kalėdiškiausias „Tele Bim Bam“ koncertas
2013 gruodžio 10
Gruodžio 14 d. 13 val. visus Vilniaus miesto gyventojus ir svečius į nemokamą šventinį koncertą kviečia Neringa Čereškevičienė ir linksmoji „Tele Bim Bam“ kompanija. Įspūdingomis kalėdinėmis dekoracijomis papuošto prekybos centro „Ozas“ centrinėje renginių aikštėje vyksiančiame pusantros valandos koncerte skambės mėgstamiausios legendinės Lietuvos vaikų grupės dainos.
Skaityti toliau...
 
Sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą: išvaizdos įtaka karjerai ir asmeninei sėkmei
2013 gruodžio 09
Kiekvienas žmogus nori būti gražus. Net ir tas, kuris teigia, kad išvaizda jam nėra svarbi, kad daug svarbiau yra išprusimas, intelektas, profesionalumas ir pan. Tačiau psichologai teigia, kad gražūs žmonės lengviau randa darbą, užmezga kontaktus, lipa karjeros laiptais.
Taigi, ką daryti, jei nesi patrauklus? Ar dėl to esi pasmerktas dirbti nemėgstamą darbą, niekada nepasiekti karjeros aukštumų? Jei išorinis grožis tiek daug lemia, ar belieka viena išeitis - tapti gražiu? Į šiuos ir kitus daugeliui aktualius klausimus atsako profesionalai – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai Indrė Sakalauskaitė, Darius Jauniškis ir medicinos mokslų daktaras Arūnas Jankauskas.
Skaityti toliau...
 
Seksualiniai santykiai tarp kolegų – tabu ar norma?
2013 lapkričio 25
Kai kuriose bendrovėse romantiški santykiai tarp bendradarbių draudžiami. Kodėl? Juk įsimylėję žmonės noriai eina į darbą, jie laimingi, į juos malonu žiūrėti, ir galiausiai tai pagerina darbo atmosferą! O, atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikinis žmogus geriausiu atveju, jeigu nedirba viršvalandžių, net trečdalį gyvenimo praleidžia darbe, kitos vietos, kaip darbas, gyvai, ne virtualiai romantiniams santykiams užmegzti praktiškai ir nebėra.

Apie flirtą ir seksą darbe kalbamės su psichoterapeutu Olegu Lapinu.
Skaityti toliau...
 
Viduriavimo gydymas moliu? Misija įmanoma!
2013 lapkričio 25
Vis daugiau žmonių pirmenybę teikia natūraliems produktams, vis daugiau atsiranda prijaučiančiųjų sveikai gyvensenai. Šie žmonės ir sunegalavę ieško kuo natūralesnių gydymo būdų, iš kurių tikisi ne tik veiksmingumo, bet ir kuo mažiau nepageidaujamų poveikių. Kur ieškoti natūralumo? Be abejo, gamtoje. Molis – vienas iš gamtos klodų, ekologiškas ir švarus gamtos produktas, o ir gydomosios jo savybės žinomos nuo gilios senovės.
Skaityti toliau...
 
Trumpi sijonėliai – gražu, bet pavojinga?
2013 lapkričio 13
Grožis ar sveikata? Ką pasirinkti? Toks klausimas neretai kyla jaunoms siekiančioms nepriekaištingai atrodyti moterims. O ypač ši dilema dažna darganotomis rudens dienomis. Ką rengtis – dailų kostiumėlį trumpu sijonėliu, aukštakulnius plonu paduku ar apsimuturiuoti šiltais megztiniais ir atrodyti daug storesnei, negu esi iš tikrųjų. Daugelis moterų nedvejodamos renkasi grožį ir... peršąla. Užtenka, kad sušlaptų ar sušaltų kojos, stipresnis vėjelis perpūstų plonus ne pagal sezoną pasirinktus drabužius, ir liga garantuota. Apie tai, kaip rengtis madingai ir pagal sezoną, kad ligos mus apeitų, pakalbėsime kitą kartą. Šio rašinio tema – ką daryti, jei pajutote pirmuosius šlapimo takų infekcijos simptomus.
Skaityti toliau...
 
Is your Baby in BLOOM? Aukščiausia pasaulyje kūdikio kėdė
2013 lapkričio 11
Ši elegantiška, šiuolaikinė kėdutė yra žymiai pranašesnė už kitas analogiškas vaiko kėdutes! Ji yra puikaus, stilingo dizaino ir 91cm aukščio. Šių parametrų dėka , mažylis galės prisijungti prie šeimos pusryčių prie aukštojo stalo arba netgi baro.
Ši kėdutė turi didelį ir reguliuojamą padėkliuką, skirtą maitinimui. Prie jos taip pat pridedamas antras padėkliukas, skirtas žaidimams ir laisvalaikio užsiėmimams. Šis priedas paverčia kėdutę nepaprastai patogia ir nepakeičiama buityje.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA