2017 02 25, Šeštadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Alergija – apsaugoti namus lengviau nei bet kada
2013 spalio 25
Mūsų namai – tai mūsų komforto zona, vieta, kur galime numesti batus, pliumptelėti ant sofos ir pamiršti išorinį pasaulį. Skiriame daug jėgų ir laiko, norėdami paversti namus saugia aplinka savo šeimai, tačiau ne visada lengva tai padaryti, ypač turintiems alergiją. Plintantys per orą alergenai kaupiasi balduose, kilimuose, lovų apmušaluose, užuolaidose ir kituose paviršiuose – juos pašalinti sunku.
Skaityti toliau...
 
Kodėl dauguma vaikų serga? Gydytojo homeopato požiūris
2013 spalio 20
Daugeliui tėvų pažįstama situacija: vos sušalę, vaikai iš karto suserga, tada gauna vaistų nuo temperatūros, dar vaistų kitiems ligos simptomams (pavyzdžiui slogai, skaudančiai gerklei) slopinti, dar antibiotikų dozę, ir vos pasveikę keliauja į mokyklą ar darželį. O ten tuojau suserga ir vėl gauna naujų vaistų dozę.
Skaityti toliau...
 
Socialiai atsakingas PPC „Ozas“: „Gerumui Kalėdų laukti nereikia“
2013 rugsėjo 22

Kiekvienas iš mūsų ir visi kartu jau esame įpratę prie lapkričio pabaigoje prasidedančių ir tik sausio mėnesį finišuojančių begalės gerumo akcijų: kalėdinių nuotaikų

apimti visada stengiamės pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus, dažnai visiškai nepažįstamus žmones, kuriems reikia pagalbos.

Skaityti toliau...
 
Mano laiškas apie Didelę Problemą
2013 rugsėjo 11
„Kasdien tikrinkit vaikų galvas, mes ir pačios tikrinamės,“ – per tėvų susirinkimą išgirdau savo dukters mokytojos įspėjimą. Tiesą sakant, ne pirmą kartą. Ir nors esu netgi pedantiškai tvarkinga, o mano vaiko mokykla laikoma prestižine sostinėje, vieną rytą UTĖLIŲ aptikau ir savo mažylės kasose!
Skaityti toliau...
 
Kaip tinkamai atsikratyti nepageidaujamų „gyventojų“ nuo rankų?
2013 rugsėjo 10
Kad rankos būtų švarios reikia tik vandens, gabalėlio muilo ir 20 sekundžių laiko. Tai gali mus apsaugoti nuo tokių užkrečiamųjų ligų kaip peršalimas, meningitas, gripas, virusinis hepatitas A, žarnyno infekcinės ligos ir kt.

Rankos yra pats judriausiais mūsų organizmo „įrankis“, kuriomis liečiame įvairius paviršius užterštus mikroorganizmais. Kaip žinia, ant mūsų odos ir ypač ant rankų gyvena daug nematomų mikropasaulio gyventojų ir kai kurie iš jų yra „blogi“ – galintys sukelti ligą.
Skaityti toliau...
 
Sezoninis spintų valymas su „Mamų muge“ šūsnis nereikalingų drabužių šeimos biudžetą papildė 1000 Lt
2013 rugpjūčio 26
Močiutė talkino užsienyje gyvenančiai dukrai

„Pabandžiusi dalyvauti „Mamų mugėje“ supratau, kad toks komisas – labai reikalingas. Kurgi daugiau padėsi tuos nereikalingus daiktus?“, - retoriškai klausė Vida, po pavasarį vykusio sezoninio vaikų ir paauglių drabužių komiso, šeimos biudžetą papildžiusi daugiau kaip tūkstančiu litų.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA