2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Vaikų dienos proga Vilniuje – nemokamas Batutų festivalis
2013 gegužės 31
Šį šeštadienį visame pasaulyje minimos Tarptautinės Vaikų gynimo dienos proga pirmą kartą Vilniuje vaikams organizuojamas Batutų festivalis. Šiandien startuosiantis ir iki birželio 2 d. tris dienas vyksiantis milžiniško dydžio Batutų festivalis veiks tarptautinėmis parodomis bei neeiliniais renginiais garsėjančiame prekybos ir pramogų centre „Ozas“.
Skaityti toliau...
 
Kaip nėštumo metu tapti „lengvesne“ arba ortopediniai gaminiai prieš ir po gimdymo
2013 balandžio 30
Nėštumas – įvairių emocijų ir potyrių metas. Didėjant pilvukui ir augant svoriui, organizmas turi prisitaikyti prie staigių pokyčių. Būsimoji mamytė priauga nuo 10 iki 20 papildomų kilogramų. Šis svoris – didžiulis krūvis nugarai ir juosmeniui. Nėštumas ir gimdymas, neskiriant savo kūnui atitinkamo dėmesio, palieka moters kūne nemalonius pėdsakus.
Skaityti toliau...
 
Mamas kviečia į grožio šventę „Už gražias mamas!“
2013 balandžio 24
Gegužės 3 d. dovanų parduotuvė LaisvalaikioDovanos.lt visas mamas kviečia į grožio šventę „Už gražias mamas!“. Renginys vyks šeimų pamėgtame kino centre „Multikino“, kur mamytės ne tik išgirs daug naudingų patarimų grožio temomis, pasikonsultuos su grožio ekspertais, bet ir čia pat galės pasilepinti bei pasigražinti.
Skaityti toliau...
 
Drakonų parodoje Vilniuje – 500 kilogramų sveriantys drakonai
2013 balandžio 12
Vakar Vilniuje pristatyta įspūdingo dydžio drakonų paroda „Drakonų šalyje“. Parodoje, eksponuotoje įvairiose pasaulio šalyse, lankytojai turės unikalią galimybę išvysti iki 8 m. dydžio 500 kilogramų sveriančias mitologinių legendinių drakonų skulptūras, su kuriais mistikos bei fantastikos gerbėjai galės susipažinti ekskursijų su gidu metu.
Skaityti toliau...
 
Resveratrolis – energija ir gyvybingumas kiekvienai Jūsų kūno ląstelei
2013 balandžio 08
Visi žinome, kad egzistuoja kalendorinio ir biologinio amžiaus sąvokos. Kalendorinio amžiaus tikrai nepakeisime. Tačiau biologinį - galime. Tereikia būti sveikiems ir laimingiems. Atrodo paprasta. Tačiau nepaisant didelių medicinos pasiekimų, sergamumas įvairiomis ligomis smarkiai auga. Veikiausiai todėl vis daugiau žmonių atsigręžia į senovinius gydymo metodus.
Skaityti toliau...
 
Geros savijautos ir gražios figūros paslaptis!
2013 balandžio 02
Pavasaris – tai metas, kai visos galime džiaugtis, kad storus paltus ir megztinius pakeis lengvos, elegantiškos palaidinės ir kūno linijas išryškinančios suknelės. Tačiau neretai šis metų laikas tampa tikru nusivylimu, dėl per žiemą priaugtų kilogramų.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA