2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Virkštelės kamieninės ląstelės – gamtos sukurti vaistai
2013 kovo 18
Gimdymo metu gamta žmogui dovanoja ne tik sveikatą, bet ir geriausius vaistus nuo sunkių ligų. Virkštelė ypatinga tuo, kad turi daug jaunų kamieninių ląstelių, pasižyminčių regeneracinėmis savybėmis. Jos gali atstatyti pažeistus audinius, organus bei jų funkcijas. Todėl tik gimdymo metu, vieną vienintelį kartą, turime galimybę išsaugoti pačias sveikiausias ir universaliausias ląsteles. Išsaugojus net vieno vaiko kamienines ląsteles – visa šeima gali jaustis daug saugesnė dėl savo sveikatos.
Skaityti toliau...
 
NIVEA Stress Protect dezodorantai Ypatinga apsauga net ir stresinėse situacijose
2013 kovo 04

Šiandien, NIVEA pristato Stress Protect dezodorantus antiperspirantus, tai naujoji speciali formulė padedanti apsisaugoti nuo prakaitavimo net ir stresinėse situacijose.
Skaityti toliau...
 
Pavasarį pasitikime sveikesnės, gražesnės ir lieknesnės
2013 vasario 15
Kalendorinei žiemai skaičiuojant paskutines dienas, galime konstatuoti – šiemet ji parodė visą savo galią: negailėjo šalčių, sniego, žvarbių vėjų, darganų. Visa tai turėjo įtakos tiek mūsų sveikatai, tiek grožiui.
Skaityti toliau...
 
Lazerinė regėjimo korekcija moterims
2013 vasario 01
Į klausimus apie lazerinę regėjimo korekciją paprašėme atsakyti akių klinikos „Novoye zreniye” Vilniuje direktorių Olegą Kovriguine:
Gyvenimas labai sparčiai keičiasi ir tiesiog nepastebėjome, kaip jis netikėtai persikėlė į virtualią erdvę, kur daug pramogų, bendravimo su draugais, apsipirkimo galimybių, ir, žinoma, darbui naudingos informacijos. Mes prie to greitai įpratome, bet mūsų organizmams žymiai sunkiau prisitaikyti.
Skaityti toliau...
 
Ką mamytės turėtų žinoti apie kūdikio priežiūrą?
2013 sausio 15
Gan dažnai mamytėms iškyla daugybė klausimų, susijusių su kūdikėlio priežiūra. Kauno klinikos ,,Bendrosios medicinos praktika“ šeimos gydytoja Dileta Vaitkuvienė atsako į klausimus, kuriuos gydytojams dažniausiai užduoda mamytės.
Skaityti toliau...
 
Pirmojo žaislų muziejaus atidarymas
2012 gruodžio 07
2012 m. gruodžio 7 d. 12 valandą skelbiamas oficialus pirmojo Lietuvoje Žaislų muziejaus atidarymas. Muziejus atveria duris lankytojams pristatydamas seniausiems Lietuvos žaislams skirtą ekspoziciją ir per dvejus metus muziejui dovanotų žaislų parodą.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA