2017 02 25, Šeštadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Stipriname imunitetą žiemai!
2012 lapkričio 01
Sparčiai artinantis žiemai, mažyliams reikia vis daugiau vitaminų, kad jų organizmai kuo lengviau išlaikytų ateinančio šaltojo metų laiko išbandymą. Būtent dabar yra tinkamiausias metas stiprinti vaikučių imuninę sistemą ir užtikrinti apsaugą nuo negalavimų. Ekologiškas greipfrutų sėklų ekstraktas “CitroPlus” – tam tinkamiausia priemonė.
Skaityti toliau...
 
Stulbinančių Lietuvos rekordų paroda „Yra kuo didžiuotis“
2012 spalio 24
„Šiais laikais labai norisi renginių, kurie įkvėptų optimizmo mūsų visuomenei, skatintų pasitikėti savimi ir didžiuotis savo šalimi“ – sako Violeta Masteikienė, VšĮ „Gerų minčių magijos projektai“ vadovė ir Lietuvos rekordų parodos sumanytoja. „Stebėtis ir didžiuotis turime daug kuo: pradedant gamta, mūsų šalyje gyvenančiais žmonėmis, jų išmone ir originalumu“.
Skaityti toliau...
 
Dantukų valymas dainuojančiu šepetėliu
2012 spalio 19
Visi tėveliai nori, kad jų mažylių dantukai būtų gražūs ir sveiki, tačiau tam trukdo vis dar gana plačiai paplitęs mitas, kad pieninių dantukų priežiūra nėra svarbi. Šiame straipsnyje papasakosime, nuo kada ir kaip rūpintis vaiko burnos higiena, kodėl svarbu gerai prižiūrėti pieninius dantis, kaip išmokyti vaiką patį taisyklingai valytis dantis ir kaip pasiekti, kad dantų valymasis vaikui taptų ne kankyne, o maloniu įpročiu.
Skaityti toliau...
 
Protingas pasirinkimas besilaukiančiai ar maitinančiai mamytei
2012 spalio 03
Mokslo įrodyta, kad nėštumų planavimas turi didelę įtaką naujagimių ir kūdikių sveikatai. Kiekviena moteris, planuojanti nėštumą, tam tikrą laiką turėtų vartoti vitaminų. Svarbiausia, kad organizmas pakankamai gautų – folio rūgšties, omega-3 ir geležies. Šių medžiagų nėštumo metu reikia daugiausia.
Skaityti toliau...
 
Nėščiųjų mankštos – ką reikia žinoti? (II dalis)
2012 spalio 01
Šiuo metu vis daugiau nėščiųjų sportuoja. Šia tema mūsų portale publikuotas interviu su klinikos „Bendrosios medicinos praktika“ kineziterapeute Simona Vičiūte sulaukė didelio susidomėjimo. Norėdami, kad jūs kuo daugiau sužinotumėte apie nėščiųjų mankštas, pateikiame kineziterapeutės atsakymus į klausimus, kuriuos nėštukės jai atsiuntė elektroniniu paštu.
Skaityti toliau...
 
Kaip išnaikinti baubą – utėles?
2012 rugsėjo 20
Galvos utėlių gali atsirasti pas kiekvieną, nors jos dažniau pasitaiko tarp vaikų. Galvos utėlės plinta esant galvų kontaktui arba dalinantis daiktais (šaliku, kepure, šukomis, dviratininko šalmu ir pan.). Maži vaikai linkę artimiau kontaktuoti. Todėl vaikų darželis ir mokykla yra tipiško lengvo utėlių plitimo vietos. Daugelyje mokyklų periodiškai atsiranda keletas vaikų, turinčių aktyvių galvos utėlių.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA