2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Padidėjusį cholesterolį galima sumažinti ir be vaistų
2012 rugsėjo 19
Kiekvienas norėtume turėti sveiką, gražų kūną. Deja, dėl šiuolaikinio gyvenimo mažai judame, netinkamai valgome – tai tampa pagrindinėmis didelio cholesterolio kiekio kraujyje priežastimis. Na, o padidėjęs cholesterolis sukelia riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.
Skaityti toliau...
 
„Ieškojau paakių kremo, radau svaiginančią karjerą!“
2012 rugsėjo 14
Pirmaujanti „Oriflame“ lyderė Lietuvoje, Helina Griciuvienė, prasitaria, kad tik teigiamos mintys, entuziazmas, užsispyrimas ir meilė žmonėms, padėjo jai pasiekti safyrinės direktorės titulą, mėgautis finansine nepriklausomybe ir kitais kompanijos teikiamais privalumais.

Pirmoji Helinos pažintis su „Oriflame“ prasidėjo nuo paakių kremo.
„Man visuomet patiko ir tebepatinka šventės, atrakcijos, todėl vieno renginio metu mielai užėjau pasižvalgyti į „Oriflame“. Ten žavios darbuotojos paklausiau, kokį paakių kremą man parekomenduotų.
Skaityti toliau...
 
Pirmą kartą Lietuvoje – vertikalus madų šou
2012 rugsėjo 13
Šį šeštadienį, rugsėjo 15 d., vilniečių laukia neįprastas reginys – vertikalus madų šou. Jo metu prie lynų prisitvirtinę modeliai demonstruos drabužius žygiuodami žemyn...
Skaityti toliau...
 
Geriausias regėjimo korekcijai naudojamas lazeris
2012 rugsėjo 01
Ruošdamiesi lazerinei regėjimo korekcijai žmonės gydytojams užduota vis tuos pačius klausimus. Norėdami pagelbėti tiek pacientams, tiek gydytojams, nusprendėme šiame straipsnyje į juos atsakyti, kad ši informacija pasiektų plačią skaitytojų auditoriją. Svarbiausius lazerinės regėjimo korekcijos niuansus aptarėme su akių klinikos „Novoye zreniye” Vilniuje direktoriumi Olegu Kovriguine.
Skaityti toliau...
 
Nėščiųjų mankštos – ką reiktų žinoti?
2012 rugpjūčio 20
Šiuo metu sparčiai populiarėja įvairios nėščiųjų mankštos. Tačiau gana dažnai moterys bijo sportuoti, nes nenori pakenkti vaikeliui. Ką reiktų žinoti būsimai mamytei, norinčiai saugiai mankštintis?
Konsultuoja klinikos „Bendrosios medicinos praktika“ kineziterapeutė Simona Vičiūtė
Skaityti toliau...
 
Nauja produktų linija „Extra Soft” – švelnus prisilietimas kasdien
2012 rugpjūčio 13
Turbūt visi sutiks, kad grožis prasideda nuo sveikos odos. Spindinti, išpuoselėta veido ir kūno oda stiprina pasitikėjimo savimi jausmą ir yra mūsų raktas į vidinį komfortą. Skirtingi metų laikai, oro sąlygos, temperatūrų svyravimai, žalingi aplinkos veiksniai ir daugybė kitų priežasčių lemia įvairias odos problemas.

Naujiena Lietuvos gyventojams – firmos „Eveline Cosmetics” sukurta inovacinė veido ir kūno odos priežiūros priemonių linija „Extra Soft”, išsiskirianti veiksmingumu ir naudingų komponentų deriniu. Linijos produktai pagaminti pagal unikalią šveicarišką formulę, todėl gali išspręsti įvairias odos problemas. Svarbu tik surasti sau tinkamą „Extra Soft” gaminį.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA