2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Verslo idėja laisvalaikiui
2012 birželio 18
Kad ir kokia būtų mūsų profesija, galimybė užsidirbti papildomų pinigų visada prikausto dėmesį. Susidomėję išklausome kolegų ar draugų pasiūlymus apie papildomo uždarbio galimybę, skaitome naudingus patarimus verslo žurnaluose, nuo mažens mokome vaikus taupumo ir kalbame apie tai, kad, norint išleisti pinigus, visų pirma reikia juos uždirbti. Nesvarbu, ar turime pakankamai pinigų, ar poreikiams patenkinti jų mums reikėtų šiek tiek daugiau, niekada nesiliaujame svajoti. Kartais svajonės tampa realybe, o pelnas padidėja suteikiant žmonėms džiaugsmą ir puoselėjant grožį.
Skaityti toliau...
 
Sveikos mitybos formulė šiuolaikiškam gyvenimui
2012 birželio 15
Greitas šių dienų ritmas ir miestų smogas daro neigiamą įtaką mūsų kūnui, trikdo rezultatyvų darbą ir mokslą. Kasdienius mūsų valgymo įpročius – produktų pasirinkimą, gaminimo būdą, dažnai nereguliarų valgymo laiką ir nevienodas maisto porcijas visų pirma lemia mūsų gyvenimo būdas ir nusistovėjusios tradicijos, o ne sveikos mitybos šalininkų argumentai, medikų patarimai, mokantys, kaip išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą. Ar įmanoma net ir labai skubant aprūpinti organizmą būtina energija, gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis? Kaip rasti sveikatos ir grožio formulę, kuri geriausiai atitiktų šiuolaikinį gyvenimo būdą?
Skaityti toliau...
 
Grožio verslas, draugiškas aplinkai
2012 birželio 13
Geriausias vaistas nuo miesto triukšmo ir didžiulio kasdienio tempo keliamo streso – gamta. Net ir trumpas pasivaikščiojimas pajūriu sugrąžina rutinoje įstrigusiam žmogui ramybę, sustiprina jo psichinę sveikatą. Grynas oras būtinas visam mūsų organizmui – reguliariai pasivaikštant ima sveikai švytėti veidas, „prasivėdina“ galva, pasimiršta rūpesčiai ir gimsta naujų pozityvių minčių.
Skaityti toliau...
 
Makiažo, mados ir stiliaus tendencijos šią vasarą
2012 birželio 12
Moteriškas smalsumas ragina dailiosios lyties atstoves kiekvieną sezoną pirmosioms sužinoti naujausias mados tendencijas. Kokios spalvos madingos šią vasarą? Kokius atspalvius pasirinkti kasdieniam makiažui ar vasariškam vakarėliui? Ar galima dažytis einant į paplūdimį? Į klausimą, kaip patraukliai atrodyti šiltuoju metų laiku, atsako „Oriflame“ makiažo menininkas Andris Ruskulis.
Skaityti toliau...
 
ORIFLAME rengia grožio šventę Lietuvos miestuose
2012 birželio 11
45 metų veiklos sukaktį mininti Švedijos kosmetikos bendrovė „Oriflame“ Baltijos šalyse rengia didžiulę grožio šventę. „Oriflame“ sumanymu, Lietuvoje moterims kvapą gniaužianti šventė vyks viešosiose miestų erdvėse Panevėžyje, Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Šiauliuose. Miestų aikštės ir gatvės pavirs į grožio miestelius, kuriuose susirinks ir svečių lauks grožio, makiažo, šukuosenų ir kosmetikos ekspertai.

„Oriflame“ grožio miesteliuose svečiai ir viešnios galės konsultuotis su grožio ekspertais, sužinoti naujausiais makiažo, plaukų madų tendencijas, išmokti savarankiškai pasidaryti makiažą ar, patikėjus save ekspertų rankoms, patirti įspūdingų savo išvaizdos pokyčių.
Skaityti toliau...
 
Paramos/labdaros koncertas tėvo dienai paminėti
2012 gegužės 28
Vyrų krizių centras inicijuoja paramos/labdaros akciją skirtą neįgalių vaikų, kurių gydymo nefinansuoja valstybė, gydymui remti. Tokie vaikučiai dažniausiai būna palikti likimo valiai ir tuomet tik nuo jų tėvelių dedamų pastangų priklauso tolesnė jų gyvenimo kokybė. Tokios šeimos neretai patiria dvigubą skriaudą, nes vyrai neatlaikę psichologinio visuomėnės spaudimo dėl nusitovėjusio Lietuvoje steriotipinio visa galinčio vyro portreto, palieka šeimą.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA