2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai arrow Augintiniai
Augintiniai
Vaikas ir augintinis: nustatome bendravimo taisykles
2007 birželio 26

Visi puikiai žino, koks geras draugas vaikui gali būti augintinis, ypač, jei vaikas šeimoje – vienas. Beveik visi mažyliai domisi gyvūnėliais, myli ir trokšta jais rūpintis. Tačiau specialistai pataria įsigyti gyvūną tik tada, kai vaikui sueis 6 metai. Būtent tokio amžiaus vaikai ima įsisąmoninti, kad gyvūnas – tai ne žaisliukas, kad jis, kaip ir žmogus, gali jausti skausmą, džiaugsmą ir liūdesį.
Skaityti toliau...
 
Augintiniai: kaip išsirinkti žiurkėną?
2007 birželio 11
Jūsų mažylis panoro rūpintis žiurkėnu? Jei visa šeima pritaria šio augintinio įsigijimui, aptarė jo priežiūros klausimus, tuomet patarsime, kaip išsirinkti šį gyvūną.
Stenkitės išsirinkti augintinį patys, o ne imti pirmą pasiūlytą. Atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Žiurkėnas neturi būti jaunesnis nei 4 savaičių. Iki šio amžiaus jam dar reikia motinos globos. Jaunikliai atjunksta sulaukę 18– 21 dienos. Tuo metu jie turi sverti apie 30g.
Skaityti toliau...
 
Kaip padėti netekusiam augintinio vaikui?
2007 sausio 25
Anksčiau ar vėliau ateina metas, kai mylimiausias vaiko augintinis miršta, arba jį tenka „užmigdyti“ dėl sunkios ligos. Kaip padėti vaikui, kuris buvo labai prisirišęs prie mylimo gyvūnėlio, susitaikyti su jo netektim? Naminio gyvūno praradimas jam yra didžiulis stresas. Jis gali išgyventi dėl to net keletą mėnesių. 2-3 metukų mažylis gali po mėnesio pamiršti augintinį, bet kuo vyresnis vaikas – tuo daugiau laiko jam reikia užsimiršti.
Skaityti toliau...
 
Vaikas ir šuo
2005 rugsėjo 25
ImageKai svarstote, ar įsigyti šunį, kurio taip trokšta jūsų mažylis, pagalvokite apie tai, kas jūsų laukia. Žinoma, neįmanoma pasirengti visiems gyvenimo atvejams, tačiau pagrindines problemas galima apgalvoti iš anksto. Nuo to priklausys tai, ar naujasis įnamis atneš į jūsų namus džiaugsmo, ar gyvenimas pavirs košmaru ir šuo kels pavojų vaikui.
Skaityti toliau...
 
Ne visada naminiai gyvūnai sukelia alergiją, kartais apsaugo nuo jos
2004 gruodžio 07
Image Grupė JAV (Džordžija) Medicinos koledžo specialistų: pediatrų, alergologų bei imunologų, atlikę tyrimą nustatė, kad tikimybė jog vaikams, kurie jau pirmaisiais savo gyvenimo metais bendravo su dviem ar daugiau naminiais gyvūnėliais, pasireikš alergija yra 75 proc. mažesnė, nei tiems vaikams, kurie neturėjo nuostabios galimybės bendrauti su jais.
Skaityti toliau...
 


REKLAMA