2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai arrow Automobilis
Automobilis
20 patarimų „žalioms“ vairuotojoms
2007 rugpjūčio 06
1. Pasibaigus vairavimo kursams 5–6 kartus pavažinėk su profesionalu, į sodą ar į darbą porą kartų nuvažiuok kartu su vyru, draugu ar pažįstamu – gerai vairuojančiais žmonėmis, o tada sėskis prie vairo pati. Kad pradėtum važinėti – reikia tiesiog imti ir sėsti prie vairo bei važiuoti.
Skaityti toliau...
 
Moterys vairuoja geriau?
2007 birželio 22
Klausimas, kas geriau vairuoja – vyrai ar moterys – visada sukelia audringų diskusijų bet kurioje kompanijoje. Moterys visada primena, jog yra kruopštesnės, o vyrai giriasi savo reakcijos greitumu. Šis ginčas beprasmis ir nesibaigiantis. Mes tiesiog vairuojame labai skirtingai. O šiuos skirtumus labai naudinga žinoti kiekvienam, sėdančiam už vairo.
Gamta sukūrė vyrą ir moterį labai skirtingus. Ir mūsų vairavimas tai labai išryškina. Kai kurie dalykai geriau sekasi vyrams, kai kurie – moterims.Skaityti toliau...
 
Nauji bateliai vairuotojoms!
2007 birželio 21

Kuo vairuojanti moteris skiriasi nuo vyro? - Ji turi specialią vairavimui skirtą avalynę! Britų kompanija „Sheilas' Wheels” sukūrė specialius aukštakalnius vairuotojoms. O ypatingi jie tuo, kad aukštas kulniukas gali “pasislėpti” specialiame griovelyje pade, paspaudus slaptą mygtuką. Iki automobilio žaviai atkaukšėjusi aukštakulniais, moteris gali sėsti ir vairuoti jau bekulne avalyne. Be to, specialus reljefinis puspadžių paviršius puikiai sukimba su pedalais.


Skaityti toliau...
 
Vairuotojos avalynė
2007 kovo 18
Kad ir ką mokslininkai įrodinėtų, kuri moters kūno dalis seksualiausia (pasak jų – riešai!), nė vienas normalus vyras negali ramiai praeiti pro dailias moters kojas. XXI amžiaus moterys savarankiškesnės, nei XX a. pradžioje gyvenusios moterys. Šiuolaikinė moteris - verslininkė, kompanijos vadovė, ir automobilį vairuoti jai - visai nesudėtinga! Tačiau kad ir kokia emancipuota moteris būtų – ar sėdėdama už biuro stalo, ar už automobilio vairo - pirmiausiai ji yra moteris, norinti patikti vyrams.
Skaityti toliau...
 
6 patarimai vairuotojai naujokei
2007 kovo 13
Spidometras kol kas rodo tik vieną ar du tūkstančius kilometrų. O šis atstumas lygus jūsų vairavimo stažui? Klausimų apie vairavimo situacijas kyla daugiau nei turit atsakymų?

Ne bėda! Mes atrinkome pačius populiariausius iš jų ir radome atsakymus.
Skaityti toliau...
 
Pirmoji kelionė nuosavu automobiliu
2007 kovo 06

Savo pirmai kelionei automobiliu pasirinkite tokį laiką, kai eismas neintensyvus. Šeštadienis po pietų arba sekmadienis iš ryto – tai daug patogesnis laikas, nei įprastą darbo dieną ar sekmadienio vakarą, kai dauguma vairuotojų sugrįžta į miestą iš įvairių savaitgalio kelionių. Jei nusprendėte išvykti anksti ryte, iš vakaro ilgai nenaktinėkite - jūs turite jaustis visiškai pailsėjusi ir žvali.

Skaityti toliau...
 
Vaikai automobilyje: kad veidai spindėtų džiaugsmu
2004 birželio 20

Image Nesvarbu, kur - prie jūros, į kalnus ar į močiutės sodybą. Kiekvienas, kartą taip keliavęs, tikrai žino gerąsias ir blogąsias šios išvykos puses. Ji tikrai išbando kiekvieno iš keliaujančių kantrybę.

Skaityti toliau...
 


REKLAMA