2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės arrow Velykos
Velykos
Velykų stalo puošmena
2007 balandžio 05
Seniau per Velykas ant šventinio stalo būdavo statomas jaunas medelis ar jo šakų puokštė (paprastai 9-12 šakelių), ant kurių buvo tvirtinami 9 arba 12 margučių (šie skaičiai laikyti magiškais, nešančiais laimę). Medelį dar puošdavo lizdeliais, kaspinais, sausainiais ar popierinėmis gėlėmis. Tikėta, kad kiaušiniai nuo šio medelio neša laimę ir sėkmę. Pasidomėjome, kaip šiemet savo namus ir šventinį stalą ruošiasi papuošti forumo dalyvės supermamos. Štai keletas jų idėjų:
Skaityti toliau...
 
Velykų vaišės
2007 balandžio 04

Velykos yra svarbiausia daugelio krikščionių šventė. Sugrįžę iš bažnyčios namo, visi pasveikina su šventėmis namiškius ir kartu su visa šeima sėda už šventinio stalo. Didžiajai pavasario šventei galima pasigaminti originalių, šiuolaikiškų ir gardžių vaišių.
Ką šiemet ant Velykų stalo patieks supermamos?
Štai keletas forumo dalyvių jau išbandytų ir rekomenduojamų receptų:


 


Skaityti toliau...
 
Velykų margučiai
2007 balandžio 03

Margas margas margučiukas, drūtas mielas smailučiukas… Velykų šventė jau po keleto dienų! Pasidalinkime patirtimi, kaip dažome Velykinius margučius? Kokias medžiagas naudojame? Kokie augalai natūraliai nudažo kiaušinius? Kaip pasiruošti natūralius dažus? O kaip marginti kiaušinius vašku? Štai keletas Supermama.lt Forumo dalyvių patarimų. Lauksime ir jūsų komentarų, idėjų, naudingų patarimų!


 


Skaityti toliau...
 


REKLAMA