2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė arrow Miegamasis
Miegamasis
Mylėti iš naujo
2007 vasario 13
Daugelis porų, pragyvenę kartu ne vienerius metus, prisipažįsta, kad ankstesnės aistros nebėra, kad mylisi vis rečiau, trūksta naujų potyrių. Viskas taip pažįstama ir vienoda. Gal visiems taip?
Pasirodo, ne. Ne viena pora, išgyvenusi panašią krizę, sugeba aistringai mylėti iš naujo. Štai keletas seksologų, psichoterapeutų ir sutuoktinių, „turinčių stažą“, patarimų:
Skaityti toliau...
 
Vyrą pasiglemžė virtualios gražuolės
2007 sausio 24
Statistikos duomenys rodo, kad mažiausiai 45% 20-50 m. amžiaus vyrų lankosi erotinėse interneto svetainėse. Ką daryti, kaip reaguoti, jei vyras mieliau leidžia laiką prie kompiuterio, žvalgydamasis į virtualias gražuoles? Šeimos santykių specialistai pastebi, kad daugeliui moterų vyrų lankymasis erotiniuose interneto puslapiuose prilygsta išdavystei. Užklupusios vyrus tokioje situacijoje, jos praranda pasitikėjimą savimi ir ima galvoti, kad nebedomina savo vyrų.
Skaityti toliau...
 
Blondinės. Brunetės. Šatenės. Raudonplaukės. Jos mėgsta...
2006 lapkričio 22
Pasirodo, plaukų spalva ir seksualinis žmogaus gyvenimas turi sąsajų!
Vokiečių seksologai  iš Frankfurto statistinių tyrimų instituto 5 metus nuodugniai tyrinėjo 4 000 „įvairaus plauko“ moterų.
Apibendrinus tyrimų rezultatus, buvo sudaryta tam tikra atmintinė, kuri bet kuriam vyrui galėtų padėti pasirinkti tinkamą strategiją lovoje.
Skaityti toliau...
 
Seksualioji dieta
2006 lapkričio 21

Aktyvus pilnavertis intymus gyvenimas – tai pati geriausia dieta, kokia tik gali būti! Dažnai besimylint galima ne tik greit sulieknėti, bet ir prailginti savo gyvenimo dienas, sustiprinti imunitetą, atsikratyti depresijos ir sustiprinti širdies raumenis. Rašytoja Kerė Makkloski savo knygoje “Sekso dieta” susistemino savo pirmtakų, rašiusių apie seksą ir dietas, veikalus ir smulkiai aprašė visus sekso-pratimus, padedančius žmonėms išlaikyti puikias  kūno formas.

Skaityti toliau...
 
Po sekso nekalbama
2006 lapkričio 08

Turbūt nėra labiau moteris erzinančio garso už partnerio knarkimą, ypač jei šis pasigirsta iškart po audringo sekso... Neseniai mokslininkai atrado pateisinimą, kodėl vyrai po sekso taip greit užmiega. Moteriai net neverta vargintis mėginant prakalbinti partnerį, nes tam jis paprasčiausiai nebeturi jėgų. Dauguma moterų labai pyksta dėl to, kad iškart po intymių žaidimų vyrai apsisuka ant kito šono ir sminga į gilų miegą.

Skaityti toliau...
 
Nacionaliniai gundymo ypatumai
2006 lapkričio 06
Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra mėginęs gundyti. Seksologai tvirtina, kad 50% pasaulio gyventojų prisipažįsta, kad juos galėtų sugundyti „visiškai nepatrauklūs žmonės“, jei tik pasitelktų ypatingą gundymo meną ir padarytų tai įdomiai. Tai ir menas, ir mokslas. Pasisemkime pasaulinės patirties:
Štai ispanų meilužių ypatingasis ginklas – skvarbus žvilgsnis tiesiai į akis. Akimis šioje šalyje profesionaliai šaudo  ir vyrai, ir moterys. Kas 5-as ispanas pripažįsta, jog be šito joks romantinis ryšys neįmanomas.
Skaityti toliau...
 
Kodėl jaunimas ignoruoja prezervatyvus?
2006 lapkričio 06
Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Meksikoje ir Pietų Amerikoje buvo atlikta 268 tyrimai, kurie atskleidė stulbinančias jaunimo panašaus seksualinio elgesio tendencijas pačiuose įvairiausiuose pasaulio regionuose. Pasirodo, prezervatyvais nesinaudojama ne tik dėl seksualinio „neraštingumo“, bet ir dėl sociokultūrinių faktorių įtakos.
Skaityti toliau...
 
Kiek galima tverti be sekso?
2006 lapkričio 02

Jei tik vakare neskauda galvos, nesame baisiai nusikalę ir turime „antrąją pusę“,  su džiaugsmu mylimės. O jei partnerio neturime? Kiek ilgai žmonės  ištveria be sekso?
Pasak seksologų, moterys gali žymiai ilgiau nei vyrai susilaikyti nuo sekso ir taip skausmingai to neišgyventi. Stipriosios lyties atstovų kantrybės taurė persipildo jau po 3 savaičių susilaikymo. Nesimylėti 3 savaitės jiems nėra taip jau baisu, tačiau jei šis periodas dar užsitęsia, vyrai būna suirzę, viskuo nepatenkinti ir dažnai pratrūksta pykčiu.

Skaityti toliau...
 
Kur dingsta aistra?
2006 spalio 10
Bėgant metams, sutuoktinių aistra pamažu gęsta, kartais atrodo, kad didžiulis potraukis antrai pusei greit liks tik prisiminimas... Ar jis gali visiškai išnykti?
Netiesa, kad giminės pratęsimas yra esminis instinktas. Pagrindinis, vis dėlto, yra savisauga. Seksualinė energija niekur neišgaruoja, tik dalis šios energijos kartais nukreipiama esminio savisaugos instinkto sustiprinimui, todėl seksui tiesiog nebelieka jėgų...
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 1 - 9 iš 79


REKLAMA