2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Psichologija
Psichologija
Marčios klaidos
2005 birželio 28
ImageApie marčios ir anytos santykius nuo seno sklando daugybė juokelių: „anyta – velnio pramanyta“ ir pan. Vieni mano, kad anyta ir marti tiesiog negali būti geros viena kitai, kiti puola kaltinti vieną iš jų. Nei vienu, nei kitu atveju sielos ramybės nerasite. O kad ją surastumėte, siūlome jums paanalizuoti tipiškiausias tiek marčių, tiek anytų daromas klaidas.
Skaityti toliau...
 
Ideali žmona
2005 birželio 26
ImageAr būna idealių žmonų? Ieškodami atsakymo, daugelis ilgam prityla, liūdnai prisimindami karčią savo draugų ir pažįstamų vedybinio gyvenimo patirtį. Kai kurie linksmai aiškina, jog tikrai būna – ir pateikia pavyzdžių iš vaikų darželio laikų ar populiarios melodramos. Bet įdomiausia tai, kad „idealios žmonos“ sąvoką kiekvienas suvokiame visiškai skirtingai.
Skaityti toliau...
 
Jauna mama? Jūs priklausote rizikos grupei
2005 birželio 21
ImageKuo rizikuojate? Pirmiausiai, psichika ir sveikata. Reikia suspėti ir prižiūrėti vaikutį, ir gaminti šeimai valgį, ir buitį tvarkyti, ir atlikti papildomų organizacinių darbų, kuriuos joms mėgsta primesti vyrai (motyvuodami laiko stoka). Pavyzdžiui, surinkti informaciją apie keliones, viešbučius, kurortus, parinkti tinkamiausią laiką atostogoms, disponuoti turtu, spręsti vaikų ugdymo klausimus. Šie faktoriai tik viena iš moterų, prižiūrinčių namuose vaikus, pervargimo priežasčių.
Skaityti toliau...
 
Kuo skiriasi berniukai ir mergaitės?
2005 birželio 19

ImageJau būdami 1,5-2 metų vaikai suvokia, kad jie yra berniukai, arba mergaitės, tačiau nežino, kodėl taip yra. Kai kurie vaikai net mano, kad lytis – laikinas reiškinys ir bėgant laikui gali keistis. 2,5 metų vaikai pažįsta savo lytinius organus, būdami nuogi, gali žaisti su jais, smalsiai stebėti apsinuoginusį žmogų. 3 metų vaikai ir vyresni klausinėja apie lyčių skirtumus, domisi, iš kur atsiranda vaikai.

Skaityti toliau...
 
Tinkamiausias metas…
2005 gegužės 30
ImageDaugelis tėvelių susirūpinę, kad tik jų vaikutis vystytųsi pagal tam tikras normas, neatsiliktų nuo rodiklių, o gal net pralenktų savo bendraamžius. Galima rasti daugybę straipsnių ir knygų apie tai, kada vaikas turėtų žengti pirmuosius žingsnius ar ištarti pirmuosius žodžius, bet ar galima kur nors sužinoti, kada vaikas turėtų išmokti važiuoti dviratuku, užsirišti batų raištelius, šnypšti nosį?
Skaityti toliau...
 
Kaip kalbėti su vaiku apie mirtį?
2005 gegužės 23
ImageMirtis - ir visiškai natūralus, ir kartu vienas paslaptingiausių reiškinių žmogui. Ir suaugusiems ne visada pasiseka atsikratyti baimės, netikrumo jausmo. O kaip apie mirtį kalbėti su vaiku?
Skaityti toliau...
 
Kaip kalbėti su vaikais apie seksą?
2005 gegužės 19

ImageMažylis klausia tėvelio: “Tėtuk, o kas tai yra klitoris?” arba “Iš kur atsiranda vaikai?” ir “Kodėl vyrai neturi krūtų?” Vaikai tokie smalsūs! Tikriausiai  jūs laukiate, kol vaikas paaugs ir galėsite jam papasakoti apie “bitutes bei paukštelius”. Bet gyvenime ne viską galima suplanuoti. Vaikai ima domėtis seksu anksčiau, nei mums to norėtųsi…

Skaityti toliau...
 
Vieniša mama. Nesunku!
2005 gegužės 18

ImageJi graži, nepriklausoma, jauna, laiminga mama, auginanti vaiką viena! Pasaka? Realybė! Svarbiausia – teisingai pasirinkti prioritetus ir viskas pavyks!

Skaityti toliau...
 
Nenorėčiau būti vunderkindu…
2005 gegužės 13
ImageVunderkindai - vaikai, turintys kokių nors neeilinių gabumų. Kam nesinorėtų jais būti, arba turėti vaiką vunderkindą? Pasirodo, būti vunderkindu ne taip jau malonu, kaip atrodo.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 37 - 45 iš 57


REKLAMA