2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Psichologija
Psichologija
Vaikų baimės
2004 birželio 15

Image Vaikas - tikra mįslė tėvams! Jis su draugais gali užsilipti ant daugiaaukščio namo stogo, atsisėsti ant turėklų ir dar nuleisti žemyn kojas. O vakare savo bebaimį vaiką Jūs sunkiai atpažįstate išblyškusioje, nuo kiekvieno garso krūpčiojančioje būtybėje - taip ji paveikė peržiūrėtas siaubo filmas. Tai ko gi iš tikrųjų bijo Jūsų vaikas?

Skaityti toliau...
 
Motinos ir sūnūs
2004 birželio 04

Image Motinos - sūnaus santykiai yra dinamiški, per juos abu žmonės tampa turtingesni. Sūnūs padeda motinoms kitaip pažinti vyrus ir suprasti pasaulį, kuris gali būti joms svetimas, kaip teigia Linda Stone Fish, vedybų ir šeimos terapijos profesorė.

Skaityti toliau...
 
Kodėl jie nesupranta…? (apie elgesio poblemų turinčius vaikus)
2004 gegužės 22

Image Hiperaktyvių vaikų, t.y. tų, kurių elgesys sutrikęs, tėvai dažnai patiria visuomenės panieką ir kritiką. Ne tik aplinkiniams, bet ir jiems patiems sunku suvokti, kodėl jų vaikas meluoja, mušasi, kankina gyvūnus, vagiliauja, netgi pažeidinėja įstatymus. Net ir klausdami savęs “Kodėl jis manęs nesupranta, kodėl jis negalvoja apie savo ateitį?”, tėvai tiki, kad širdyje jų vaikai yra geri, dori ir mylintys…

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 55 - 57 iš 57


REKLAMA