2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Žindymas
Žindymas
Žindžiau kas 45 minutes (vienos mamos patirtis)
2005 sausio 26

ImageSavo pirmagimį žindydavau kas 45 minutes - kas galėjo patikėti? Bet kas, tik ne aš! Niekada negalvojau, kad turėsiu tokį reiklų kūdikį. Jis norėdavo žįsti kas 45 minutes, antraip galėdavo verkti amžinai. Bet žįsdamas kas 45 min, iš laimės  jis buvo devintame danguje, tad ko man skųstis?

Skaityti toliau...
 
Jei kūdikis kandžiojasi
2005 sausio 25
Image Kai nėščia moteris ima kalbėti apie savo žindymo planus, galima išgirsti klausiant: "o ką tu darysi kai išdygs dantukai?"
Kai kas mano, kad išdygus dantukams, vaiką reikėtų nujunkyti. Galbūt jie mano, kad dėl kūdikio dantukų žindymas tampa skausmingas žindyvei?
Skaityti toliau...
 
Žindymo pabaiga ar streikas?
2005 sausio 24
ImageJūsų mažylis keletą mėnesių normaliai žindo, ir staiga - atsisako krūties. Ką tai reiškia? Kažkas pienui? Vaikutis serga? Jis pasiruošęs nujunkymui?
Skaityti toliau...
 
Žindymas ilgiau nei metus
2005 sausio 23

ImageKartą išgirdau dviejų mamų pokalbį. Viena paklausė: "Tu dar maitini Pijų?" Kita atsakė: "Nebe. Mūsų gydytoja liepė po metų nujunkyti, ir aš nujunkiau, nors širdis plyšo..."

Skaityti toliau...
 
Medikai tarsis, kaip mamoms grąžinti norą žindyti kūdikius
2005 sausio 18
Apskričių ir savivaldybių gydytojai antradienį aptars Naujagimiams palankių ligoninių tinklo plėtros klausimus.
Kaip Eltai sakė Respublikinio mitybos centro direktorius Albertas Barzda, maitinimą motinos pienu skatinančios ligoninės vardas Lietuvoje kol kas suteiktas tik 3 ligoninėms. Jo siekia dar 6 gydymo įstaigos.
Skaityti toliau...
 
1 2 3

Rezultatai 21 - 25 iš 25


REKLAMA