2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės arrow Valentino diena
Valentino diena
Prisipažink, kad myli 16 pasaulio kalbų!
2007 vasario 13
"I love you" (anglų)
"Je t’aime"  (prancūzų)
"Ich liebe dich" (vokiečių)
"Ti amo" (italų)
"Te amo" (ispanų)
"S’agapo" (graikų)
"Te amo" (portugalų)
"Thaim in grabh leat" (airių)
Skaityti toliau...
 
Niekutis, ar brangenybės?
2007 vasario 12
Kodėl vienoms moterims vyrai dovanoja automobilius, vasarnamius užsienyje, o kitoms lieka tik raktų pakabukai ir rėmeliai nuotraukoms?.. Vyro dovanos Jums kaina priklauso ne tik nuo jo šykštumo/dosnumo, bet ir nuo... to, kaip Jūs priimate dovanas.
“Amazonė“. Šio tipo moteris visada žino, ko norėtų dovanų. Todėl ji niekada neleidžia vyrui rinkti pačiam. Jos partneriui tai patogu: nereikia lakstyti po parduotuves ir sukti galvos, ar pasirinkimas vykęs.  Štai kodėl „amazonės“ neturi nereikalingų dovanų.
Skaityti toliau...
 
Padovanok jam pasaką
2007 vasario 07
Romantika negali būti tradicinė, ji turi būti paslaptinga, masinanti ir užburianti. Kažkas visiškai netikėto. Ar dažnai pati kviečiate vyrą praleisti romantišką vakarą restorane? Ne zirziate, kad jis niekur jūsų nenusiveda, o pati kviečiate? Ir dar suintriguojate. Paslaptys vyrus užveda! Viena kita užuomina, daug žadanti šypsena, puošnūs apdarai... Padovanokite jam pasaką. Dabar visus traukia Rytai. Susiraskite mielą rytietišką kavinę:  minkštasuoliai ir pagalvėlės, etniniai ornamentai ir muzika, egzotiška virtuvė ir specifiniai aromatai, užburiantys šokiai...
Skaityti toliau...
 
Valentino dovana Jam
2007 vasario 06
Minkšti žaisliukai ir atvirutės - „valentinukai“ vyrams patinka kur kas mažiau nei moterims. Vyrai mėgsta praktiškas dovanėles. Juos apima begalinis susižavėjimas, išvydus įvairius technikos „stebuklus“, kurių jiems gyvenime reikia tiek pat, kaip ir mums gėlyčių, meškučių ir atvirukų. Pavyzdžiui, nusipirkę naują kompiuterį su begale fantastiškų galimybių jie nuoširdžiai stebisi, kai klausiame, „kam mums kalbėtis internetu, jei galime susikambinti?“ Jie dievina techniką, ir taškas.
Skaityti toliau...
 
Aš esu geriausia Valentino dovana jam!
2007 vasario 05

Moterims skirtuose žurnaluose, artėjant  Šv.Valentino dienai, dažnai randame patarimų pasimokyti masažo ar erotinių šokių. Jie ir vėl aktualūs – šventinis vakaras jau ant nosies! Tačiau nudžiuginti savo brangiausią galite net ir neturėdama daug  laisvo laiko ir pinigų. Pakaks ir fantazijos! Ypatingas meniu – banalus, bet labai veiksmingas variantas, išmėgintas milijonų moterų visame pasaulyje. Ką įdomaus dar galėtume sugalvoti?

Skaityti toliau...
 
Kokia dovanėlė sau bus maloni ir Jam?
2007 sausio 31
Artėjant Šv.Valentino dienai kasmet susirūpiname, kokią malonią staigmeną šventinį vakarą galėtume pateikti savo antrajai pusei? O gal galima pasidovanoti sau tai, kas būtų be galo malonu ir Jam?..
Žinoma! Žibantys ir šviečiantys apatiniai drabužiai – ekstravagantiška ir seksualu!
Skaityti toliau...
 
Kaip praleisti Šv.Valentino dieną?
2006 vasario 14
ImageKas gi nemėgsta švenčių? Laimei, ne vien dėl to, kad galime iki soties prisivaišinti užstalėj... Šv.Valentino diena ne taip jau seniai atkeliavusi į Lietuvą šventė, tačiau jau turintį minias gerbėjų, nes tai kupina romantikos, meilės, gražių žodžių, gėlių, „valentinukų“, meilės prisipažinimų ir, be abejo, saldumynų diena. Pagrindinė šventės detalė -širdelės formos dovanėlės: šokoladukai, balionai, mažos pagalvėlės, raktų pakabukai, laikrodžiai ir t.t. O ką veiksite? Štai keletas variantų, kaip galima praleisti šią gražią meilės šventę:
Skaityti toliau...
 
Bučiuokitės – ilgiau gyvensite!
2006 vasario 13
ImageKiekvienas mūsų trokšta gyventi ilgai ir laimingai, turėti gerą atmintį, ramiai miegoti, atrodyti jaunai, turėti lygią švelnią odą... Vis dėlto, atsiranda tokių (apie 1 proc. visų Europos gyventojų) savanorių, kurie atsisako šių išvardintų „turtų“. Tai yra keistuoliai, kuriems nepatinka bučiuotis. Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad bučiuojantis žmogaus organizme gaminasi vadinamieji „laimės“ hormonai – endorfinai ir oksitocinai.
Skaityti toliau...
 
Mitai apie meilę
2006 vasario 10
ImagePirmasis pasimatymas niekada nepasimiršta: širdis daužosi, per kūną laksto šiurpuliukai... Tiesa, emocijų audra laikui bėgant nurimsta. O taip norisi išsaugoti šiuos romantiškus jausmus amžinai. Kuo labiau vienas kitą pažįstame, tuo greičiau dingsta romantika. Jei norite ilgiau išsaugoti šiuos šviesius jausmus, susitikinėkite kuo rečiau.

Mitai apie meilę:
Skaityti toliau...
 
1 2 3

Rezultatai 1 - 9 iš 23


REKLAMA