2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė arrow Jis ir Ji
Jis ir Ji
Kad krizė neišskirtų
2009 spalio 16

Pasaulinė finansų ir ekonomikos krizė ne tik apkarpo šeimos pajamas, bet ir patikrina, ar poros santykiai vis dar tvirti. Sunkmetis arba užgrūdina ir sustiprina, arba pašlijusius santykius sugriauna galutinai. Šiandieninė situacija – tikras jausmų išbandymas.
Nėra pinigų – neliko ir meilės?
Šeimai, kurioje iki šiol abu partneriai savo uždarbio dalį skirdavo bendroms šeimos reikmėms, o likutį išleisdavo savo poreikiams,  sunkmetis gali būti pražūtingas, jei vienas partnerių neteko darbo, ar kitas dabar privalo jį išlaikyti?

Skaityti toliau...
 
Nuobodulys - peilis poros santykiams
2009 spalio 15

Ne paslaptis , kad lekiant metams, poros santykiai keičiasi, jausmai blėsta. Tačiau galima rasti ir „meilės iki grabo lentos“ pavyzdžių. Specialistai tvirtina, kad tvirtiems aistringiems santykiams labai svarbus sąmoningas nusiteikimas ir nesibaigiančio meilės romano būsena.
Neseniai atlikto tyrimo duomenys (publikuoti žurnale Psychological Science ) rodo, kad tos poros, į kurių lovą nuobodulys atslinko maždaug po 7-erių kartu praleistų gyvenimo metų, po 16 metų jaus dar didesnį nepasitenkinimą.

 

 

Skaityti toliau...
 
Kodėl atostogaudami partneriai pykstasi?
2007 gegužės 30
Mes su tokiu užsidegimu planuojame atostogas, ruošiamės joms, lyg antrajam medaus mėnesiui, o kelionėje imam ir susipykstam su savo partneriu… Toliau viskas klostosi ne pagal planą, o partneris kelia tik susierzinimą ir galvos skausmą. Ką apie tai sako psichologai? Tai tipinė situacija. Diena po dienos jūs plėšotės tarp darbų, buities ir vaikų priežiūros, laukdami išsvajotų atostogų, ir šeima atrodo sutaria gana gerai. Nors kiekvienas gali būti kažkuo nepatenkintas, ir nuo kažko pavargęs.
Skaityti toliau...
 
Sėkmingi santykiai per atstumą. Įmanomi?
2007 balandžio 18
Ne kiekviena pora ryžtasi tokiam žingsniui, tačiau vis dažniau geresnis uždarbis ar mokslai užsienyje arba kitame šalies kampelyje priverčia juos kurį laiką bendrauti per atstumą. Jei jūsų antroji pusė gyvena už šimtų kilometrų, jei pradedate galvoti, kad tolimesni santykiai nebeįmanomi, pagalvokite dar kartą. Mums dažnai peršamas stereotipas, kad „laimingos pabaigos“ santykiuose per atstumą negali būti, ir kad visi jie baigiasi skyrybomis.
Skaityti toliau...
 
Šeimyninio gyvenimo atradimai
2007 balandžio 15

Jūs kartu jau keletą metų – ir tai jau mažytis gyvenimas, kai atrodo, kad nieko artimesnio už vyrą neturite. Jau galite atspėti, apie ką jis dabar galvoja, o jei būtent taip juokauja, vadinasi yra puikiai nusiteikęs. Bet iš tiesų jūsų gyvenimas tik prasideda! Dabar jūsų laukia keletas įdomių atradimų.
1. Jis pasikeitė. Išmėtyti ant grindų dėvėti drabužiai ir keisti įpročiai, pavyzdžiui, pieniška sriuba valgoma su duona, jau nieko nestebina – „plaukiojom, žinom“. Bet staiga imate pastebėti savybes, kurių anksčiau nematėt.

Skaityti toliau...
 
Nepaleiskite romantikos!
2007 sausio 30
Visi santykiai pradžioje būna romantiški. Nekantraudami laukiame susitikimų, tikimės, kad šis žmogus mylės mus visą gyvenimą, rašome meilės žinutes ir laiškučius, apgaubiame mylimuosius meile ir dėmesiu... Laikas bėga, o romantika pamažu nyksta. Tai nutinka taip dažnai, kad net vadinama dėsningumu. Bet tai neteisinga! Ar jums patinka tai, kad nustojote būti vienas kitam tokie dėmesingi, kad prapuolė seksualinis susidomėjimas, kad nustojote ruošti staigmenas ir nebedegate nekantrumu prieš susitikimus?
Skaityti toliau...
 
Ką daryti: vyro geriausia draugė – moteris?
2007 sausio 24
Nebūtinai geriausias jūsų vyro draugas turi būti būtent vyras. Kaip ir moteriai – artimas bičiulis gali būti kitas vyras, o ne moteris. Tačiau kaip mums elgtis, jei partneris/vyras draugauja su kita moterimi? Kaip suvaldyti savo pavydą?   Kai kurios mano, kad geriausias būdas – supykdyti juos ir užbaigti šią draugystę... Psichologai mano kitaip. Idealus variantas – susidraugauti su savo vyro bičiule.
Skaityti toliau...
 
5 žingsniai link skyrybų
2007 sausio 01
Kodėl baigiasi meilė – pati tikriausia, stipriausia ir visa apimanti?
Kodėl atrodę tvirti ir amžini jausmai staiga išnyksta?
Kodėl mes nesuprantam, kaip iki to priėjome?
Ir kodėl kažkas būtinai pasako: „Aš taip ir maniau, kad jiems nieko neišeis“? Paprastai galvojame: man taip, kaip jiems, tikrai neatsitiks. Žinoma, bet tuomet turite rinktis visai kitokį kelią, o ne kartoti klaidas.
Skaityti toliau...
 
Santykiai per atstumą: pliusai ir minusai
2006 gruodžio 11
Niekada negali žinoti – kur, kada ir kaip sutiksi savo antrąją pusę. Vieni mylimą žmogų suranda kaimynystėje, tame pačiame mieste, šalyje, o kitam pasiseka jį sutikti tik kitoje valstybėje, už tūkstančių kilometrų. Kažkas iškart puls įtikinėti, jog tokie santykiai nerimti, neturi ateities, o didžiulis atstumas padarys savo. Žinoma, santykiai per atstumą reikalauja ypatingos kantrybės ir pastangų, ir jei abiems žmonėms to norisi – viskas įmanoma.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4

Rezultatai 1 - 9 iš 34


REKLAMA