2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė arrow Santuoka
Santuoka
Kaip nesugadinti savo vestuvių?
2007 gegužės 08
Pavasaris, vasara – vestuvių metas. Organizuoti vestuves nelengva. Daugelis jaunųjų kartų vis kartoja tas pačias klaidas, gražią šventę paversdami kažkokia tarpine išleistuvių vakaro ir išgertuvių kaime variacija. Draugų svita spontaniškai atsirenka keletą tradicijų: jaunosios pagrobimą, keliaraiščio ir puokštės metimą ir pan. O juk vestuvės turi būti linksma šventė! Štai didžiausių klaidų sąrašas, kurių neturėtumėt kartoti ruošdamiesi vestuvėms:
Skaityti toliau...
 
Kodėl poros nebesituokia?
2007 vasario 22
Nesusituokusių, bet kartu gyvenančių porų procentas įvairiose šalyse nuolat auga. Tokia tarpusavio santykių forma jau tapo norma, savotišku gyvenimo būdo stiliumi. Aplinkiniai pamažu tai ėmė priimti kaip adekvatų reiškinį. Galbūt šią „madą“ išprovokavo progresas ir išaugusios karjeros moterų ambicijos? Gal vis greitėjantis gyvenimo tempas? Turbūt kiekviena pora turi savų priežasčių, dėl kurių nesusisaistė santuokos įžadais, todėl čia paminėsime tik keletą dažniausiai pasitaikančių.
Skaityti toliau...
 
Būti žmona
2007 vasario 08
Taip mylėjo, taip mylėjo - ir staiga nebemyli! Ar galima apsieiti be to „staiga“? Ir iš kur atsiranda tas bjaurus „staiga“...  Regis žinau, kaip reikia būti žmona. Bet apie viską paeiliui:
1. Kuriu jaukumą, bet ne skrandžiui ir kūnui!
Atrodo kad visos merginos tekėdamos yra įsitikinusios, kad vyrui reikia suteikti komforto. Ir puola nuo pat pradžių šveisti, plauti, gaminti, lyginti.... Vis dėlto, dauguma jų išsiskiria. Išvada: ne toks jau svarbus tas skrandžio-kūno komfortas šeimyninio gyvenimo sėkmei.
Skaityti toliau...
 
Ir vėl teku už savo vyro!
2006 rugsėjo 11
Sakoma, kad neįmanoma įbristi į tą pačią upę dukart... Tad kodėl poros išsiskiria, bet po kurio laiko ir vėl prisiekia amžiną meilę vienas kitam?.. Ar skyrybos ir antroji santuoka su tuo pačiu partneriu – tai vienas iš būdų ištaisyti padarytas klaidas ir atšviežinti tarpusavio santykius? Taip nutinka ir garsiems žmonėms: aktorius Robertas De Niro paprašė  žmonos Greis Haitauer "pabandyti laimę antrą kartą"; reperis Eminemas su savo ex žmona Kim Mathers tuokėsi dukart ir t.t.
Skaityti toliau...
 
Žvalgytuvės
2006 birželio 29
Jau greit suskambės vestuvių varpai, jau mėgaujatės mintimis apie būsimą medaus mėnesį... Tačiau skvarbus būsimos anytos žvilgsnis ir kietai suspaustos mamos lūpos  gali netikėtai pakoreguoti jūsų planus, o kartais net juos sugriauti. Rožinių lūkesčių euforijos apgaubta nepamirškite ir apie savo bei išrinktojo tėvus! Kadaise, tradicinės žvalgytuvės leisdavo jaunųjų giminaičiams artimiau susipažinti, aptarti kraitį. Tuomet pirmu smuiku grieždavo būtent tėvai. Šiais laikais žvalgytuvės – tai paprasčiausias savo išrinktojo pristatymas namiškiams.
Skaityti toliau...
 
Po vienu stogu. Jaunos šeimos suverenitetas
2006 gegužės 22
Jaunai šeimai problemų niekad netrūksta, ypač psichologinių. Prisitaikymas prie kito žmogaus atima tiek dvasinių, tiek fizinių jėgų. O jei priprasti tenka ne tik prie mylimojo, bet ir jo tėvų, su kuriais gyvenama po vienu stogu? Deja, „tėvų ir vaikų“ konfliktas pažįstamas daugeliui jaunavedžių. Ar įmanoma išsaugoti savo šeimos nepriklausomybę ir nesugadinti santykių su vyresniąja karta?
Skaityti toliau...
 
Nuotakos beviltiškai “sensta”
2006 balandžio 27

ImageNuo 1990-ųjų iki dabar nuotakos “paseno” maždaug 15 metų! Dabar 2 kartus daugiau moterų tuokiasi sulaukę 30 m. 5 kartus mažiau merginų teka vos pabaigę mokslus universitetuose. Pasak psichologų, tai greičiau bloga žinia, nei gera, ir kalti dėl to – vyrai!

Skaityti toliau...
 
Dviguba šventė: nėštumas ir santuoka
2006 balandžio 10
ImageKokia moteris niekada nepasvajojo apie šią dieną? Šventinis apdaras, gardžios vaišės, linksma kompanija,  šampanas ir t.t. Tačiau ateina „ta diena“, ir užstalėj sėdi ne du svarbiausi šventės kaltininkai, o... trys: nuotakos įsčiose jau užsimezgusi nauja gyvybė.
O gal tokia santuoka yra pati natūraliausia? Juk tai viešas poros paskelbimas apie tai, kad susikūrė šeima, kurioje ir gimsta vaikai.
Skaityti toliau...
 
Norite atrodyti jaunesnė – ištekėkite!
2006 balandžio 03
ImageGyvenimas santuokoje ne visada rožėm klotas, bet santuoka padeda moteriai geriau atrodyti! Pasak mokslininkų, ištekėjusi moteris atrodo jaunesnė – jei tik ji neturi vaikų. Viename tyrimų buvo nustatyta, kad ištekėjusios moterys vidutiniškai atrodo 2 metais jaunesnė už savo netekėjusias bendraamžes.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5

Rezultatai 1 - 9 iš 39


REKLAMA