2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Ką reiškia Jo dovana?
2006 gruodžio 24

Ar žinote, kad dovanos gali daug papasakoti apie jas įteikusį žmogų? Ką Jis jums padovanojo šįkart?
Jei dovanų nuo vyro gavote virtuvėje praversiantį prietaisą/įrenginį, Jis – rimtas, patikimas ir praktiškas. Greičiau jau „medžiotojo“, nei mąstytojo tipas. Ką jo dovana kalba apie santykius? Jis nori kartu su jumis praleisti daug daug dienų.

Skaityti toliau...
 
Supermamų receptai Kūčių stalui
2006 gruodžio 21
www.supermama.lt Forume "Kulinarinių idėjų" skyrelyje rasite daugybę gardžių valgių receptų šventiniam Kūčių stalui.
Supermamų Forume dabar pats darbymetis: moterys konsultuojasi, patarinėja, dalijasi receptais ir idėjomis.
Štai keletas šaunių, supermamų išmėgintų ir įvertintų patiekalų:
Skaityti toliau...
 
Kad šventė iš tiesų būtų šventė
2006 gruodžio 19
Naujieji – ypatinga šventė. Nuo senų senovės žmonės Naujųjų metų sutikimą labai mėgo ir jo laukė. Iki šiol tikima, kad Naujųjų naktį vyksta stebuklai, pildosi svajonės, pamirštamos visos senos nuoskaudos ir nesėkmės. Kad ši šventė iš tiesų taptų švente, reikia daug ruoštis. Jei sutikti Naujuosius metus į savo namus pasikvietėte artimųjų bei draugų, ir norite kad šventė visiems būtų įsimintina, nepalikite visko paskutinei dienai.
Skaityti toliau...
 
Verslo dovanos: ką išrinkti savo vadovui?
2006 gruodžio 18
Šventės jau čia pat. Pirkdami dovanas šeimai ir draugams, nepamirškite ir savo kolegų. Išrinkti „dalykinę“ dovaną – tikras galvosūkis, o padovanoti gerą dovaną – dvigubai sunkiau. Jei ieškote dovanų savo vadovui ar bendradarbiams, nepamirškite keleto niuansų: koks šios dovanos tikslas – draugiškas gestas, ar dalykinių santykių vystymas? Kaip netapti pataikūnu ir padovanoti išties vertingą dovaną? Na ir svarbiausia, įsivaizduoti, kas yra dalykinis stilius.
Skaityti toliau...
 
Kaip padėti vaikui įveikti Kalėdų Senio baimę?
2006 gruodžio 17
Mano 3 metų dukra labai bijo Kalėdų Senio, ir ta baimė vis stiprėja. Kartą labai jo išsigandusi, dabar bijo visko, kas bent kiek susiję su Kalėdomis. Net bėga nuo televizoriaus ekrano kaskart, kai rodo kalėdinę reklamą. Ji klykia pamačius Sniego Senį, šiaurės elnius, o ypač ją gąsdina dovanos, suvyniotos į šventinį popierių. Įtikinėju save, kad ji iš to išaugs, bet niekada sau neatleisčiau, jei buvo kažkas, ką privalėjau padaryti, bet nepadariau, tikėdamasi, kad tai praeis savaime. Ką pasiūlytumėte daryti?
Skaityti toliau...
 
Štai ir atėjo šventės!
2006 gruodžio 15

Laikykitės, Tėveliai! Vaikams tai -  stebuklų metas, jie įsijautę galvoja vis naujus norus ir prašo dovanų, dovanų, dovanų... O  tėveliai, likus iki švenčių vos kelioms savaitėms, rodos, tuoj neišlaikys įtampos.
Nenusiminkite! Tiesiog būkite kantrūs. O kad Naujųjų Metų išvakarėse nebūtumėte pervargę, šventei ruoškitės kartu su vaikais jau dabar.

Skaityti toliau...
 
6 būdai gauti išsvajotų dovanų
2006 gruodžio 14
Nemanykite, kad išmokyti vyrus dovanoti ne puodų rinkinius ar DVD grotuvus, o būtent tai, ko labiausiai trokštate Jūs, yra sudėtinga! Reikia tik žinoti keletą gudrybių. Mes jums padėsime!
“O kad man tokį...“ ...ištaria sumanios moterys, vaikštinėdamos po prekybos centrą su savo išrinktuoju, ir sustingsta kaip tik ties tuo daiktu, kurio taip norisi. „O kokie dailūs peršviečiami apatiniai! Kaži, kaip sureaguotum, kai juos apsivilkčiau...“ Tai daugelį kartų patikrintas ir veiksmingas metodas.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 15 - 21 iš 61


REKLAMA