2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Kalėdinis įmonės vakarėlis
2006 gruodžio 13
Kalėdiniame įmonės vakarėlyje dalyvauti būtina! Net jei tas kitas reikalas Jums atrodo ypač svarbus, to nesupras nei vadovai, nei kai kurie kolegos. Atsisakydami dalyvauti įmonės vakarėliuose  sudarome nelojalaus darbuotojo įspūdį. Visai nebūtina užsisėdėti vakarėliuose iki paryčių, tiesiog reikia parodyti pagarbą kolegoms, kurie labai stengėsi paruošti šventę visiems, ir sudalyvauti bent iškilmingoje vakaro dalyje.
Skaityti toliau...
 
Kaip sutikti 2007-uosius?
2006 gruodžio 12
Artėjantys 2007-ieji pagal Rytų horoskopą – Ugninės Kiaulės metai. Kuo pasipuošti sutinkant Kiaulės metus? Rekomenduojami šilti tonai – rožinė, raudona, oranžinė, ruda-plytinė, purpurinė. Labai tiktų ir balta apranga, papildyta raudonomis detalėmis. Ant šventinio stalo būtinai turėtų būti daug daržovių bei vaisių salotų, ir kuo daugiau žalumynų. Naujųjų sutikimą labai pagyvins įvairūs žaismingi elementai bei detalės paršiukų tema. Po eglute pakreikite šiaudų ir pastatykite žaislinę raudoną kiaulytę. Rytiečiai tiki, jog tai atneša laimę ir sėkmę.
Skaityti toliau...
 
Kalėdinės dovanos atskleidžia jūsų charakterį
2006 gruodžio 06
Jau greit visus pagaus Kalėdinių dovanų pirkimo karštligė. Pasak psichologų, mūsų charakteris daro didelę įtaką tam, kokias dovanas artimiesiems bei draugams parenkame, bei ko mainais tikimės iš jų.  Romantikų emocijos šiuo laikotarpiu tiesiog kunkuliuoja. Tokie žmonės perka tai, kas  jų nuomone yra „super!”, labai neatsižvelgdami į kitų poreikius. Be to, jie tikisi aukščiausio savo dovanų įvertinimo. Ypač vertina savo rankų darbo dirbinius ir mielus niekučius.
Skaityti toliau...
 
Kuo pavojinga „Kalėdinė žvaigždė“?
2006 lapkričio 30
Greit Kalėdos. Gėlių parduotuvės jau pasiruošė šventėms: lentynose atsirado ryškių augalų - Puansetijų, liaudyje dar vadinamų „Kalėdinėmis žvaigždėmis“, dideliais kiekiais auginamų šventinio pardavimo sezonui. Šis ryškus augalas puikiai papuošia kiekvieną šventinį stalą. Tačiau medikai įspėja, kad šis grožis yra ir pavojingas! Gėlė Puansetija yra nuodinga. Tik neskubėkite mesti jos lauk, tiesiog laikykitės „saugumo taisyklių“: gėlės syvai gali erzinti odą arba gleivinę.
Skaityti toliau...
 
Pradžiugink Kalėdų Senelį savo laišku!
2006 lapkričio 25

Jau greit Kalėdos, o laiškas Kalėdų Seneliui dar neparašytas?  Kalėdinis Supermama.lt paštas veikia žaibiškai, tad galite būti ramūs - šaunusis pagalbininkas Sniego Senis tikrai greit ir laiku nugabens Jūsų ir vaikų laiškus Kalėdų Seneliui į Šiaurę.

Skaityti toliau...
 
Kaip praleisti Šv.Valentino dieną?
2006 vasario 14
ImageKas gi nemėgsta švenčių? Laimei, ne vien dėl to, kad galime iki soties prisivaišinti užstalėj... Šv.Valentino diena ne taip jau seniai atkeliavusi į Lietuvą šventė, tačiau jau turintį minias gerbėjų, nes tai kupina romantikos, meilės, gražių žodžių, gėlių, „valentinukų“, meilės prisipažinimų ir, be abejo, saldumynų diena. Pagrindinė šventės detalė -širdelės formos dovanėlės: šokoladukai, balionai, mažos pagalvėlės, raktų pakabukai, laikrodžiai ir t.t. O ką veiksite? Štai keletas variantų, kaip galima praleisti šią gražią meilės šventę:
Skaityti toliau...
 
Bučiuokitės – ilgiau gyvensite!
2006 vasario 13
ImageKiekvienas mūsų trokšta gyventi ilgai ir laimingai, turėti gerą atmintį, ramiai miegoti, atrodyti jaunai, turėti lygią švelnią odą... Vis dėlto, atsiranda tokių (apie 1 proc. visų Europos gyventojų) savanorių, kurie atsisako šių išvardintų „turtų“. Tai yra keistuoliai, kuriems nepatinka bučiuotis. Neseniai atlikti tyrimai rodo, kad bučiuojantis žmogaus organizme gaminasi vadinamieji „laimės“ hormonai – endorfinai ir oksitocinai.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 22 - 28 iš 61


REKLAMA