2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Mitai apie meilę
2006 vasario 10
ImagePirmasis pasimatymas niekada nepasimiršta: širdis daužosi, per kūną laksto šiurpuliukai... Tiesa, emocijų audra laikui bėgant nurimsta. O taip norisi išsaugoti šiuos romantiškus jausmus amžinai. Kuo labiau vienas kitą pažįstame, tuo greičiau dingsta romantika. Jei norite ilgiau išsaugoti šiuos šviesius jausmus, susitikinėkite kuo rečiau.

Mitai apie meilę:
Skaityti toliau...
 
Švęsti, ar ne Šv. Valentino dieną?
2006 vasario 08
ImageŠią mielą šventę galima palyginti su auditoriaus atvykimu... Staiga išaušta diena, kai visiems prisireikia pademonstruoti, kad: 
a) asmeniniame gyvenime yra viskas puiku!

b) ir net šauniau nei pas kitus (paprastai pateikiami daiktiniai įrodymai, blogiausiu atveju – nuotraukos)

c) išsiaiškinate pagaliau savo jausmus: „myliu aš „tą nevidoną“, ar nemyliu?! O jei myliu, tai kodėl turėčiau atsisakyti šventės?“
Skaityti toliau...
 
Kaip pirkti dovanas paskutinę minutę:
2005 gruodžio 30
Jei žmogus, kuriam ruošiatės nupirkti dovaną Jums brangus ir artimas, geriausia buvo apie tai pagalvoti iš anksto, tačiau ką daryti, jei turite šimtus darbų ir nespėjote...
Skaityti toliau...
 
Naujieji – kitokie nei visų
2005 gruodžio 29
Viena svarbiausių žiemos švenčių – Naujųjų metų sutikimas – laukiama ir planuojama iš anksto: su kuo sutiksime, ką gaminsime, kokį tostą pasakysime, kokių norų sugalvosime mušant dvylikai... Visame šiame pasiruošimo šurmulyje ir gyvena tikra Naujųjų laimė. Tačiau kartais nutinka taip, kad gruodžio 31-ąją viskas staiga keičiasi ir planai griūva. Kažkam atidėtas lėktuvo skrydis, kažkas patenka į ligoninę arba užstringa lifte...
Skaityti toliau...
 
Naujametė naktis. Naudingi patarimai
2005 gruodžio 27
Jei nusprendėte sutikti Naujuosius metus artimų draugų rate, nedidelėje kompanijoje savo namuose, reikia pasirūpinti, kad ši nepaprasta šventė taptų įsimintiniausiu metų vakaru.
1. Paprastai svečius į Naujųjų vakarėlį  kviečiame susirinkti 21-22 val., kad dar palydėtume senuosius ir kartu pasitiktume Naujuosius. Dažnai nutinka taip, kad atėję svečiai nerasdami vietos slankioja aplink serviruojamą stalą ar tylėdami žiūri televizorių, kol šeimininkė vis dar triūsia aplink puodus.
Skaityti toliau...
 
Naujųjų sutikimas kartu su mažyliu
2005 gruodžio 26
Greit Naujieji. Jau nuo gruodžio vidurio ima kutenti nenusakomas, dar iš vaikystės pažįstamas jaudulys - artėjančio stebuklo laukimas. Kur ir kaip sutiksime Naujuosius? Galbūt Jūsų  gyvenimas šiemet labai pasikeitė, gal sužinojote, kad greit tapsite mama? O gal jūsų mažylis jau žengia pirmuosius žingsnius ir greit švęsite pirmąjį jo gimtadienį? Bet kuriuo iš šių atvejų, šiemet Naujuosius švęsite kitaip, nei esate įpratę.
Skaityti toliau...
 
Kaip iškepti kalakutą
2005 gruodžio 24
Geras būdas, kaip išsikepti skanų, minkštą ir sultingą kalakutą:

1. Renkantis kalakutą, reikia žinoti, kad kalakučių mėsa yra minkštesnė ir švelnesnė už kalakutų. Suprantama, geriausiai yra nusipirkti šviežią kalakutą. O šaldytą kalakutą prieš kepant reikia nusipirkti keletą dienų anksčiau, nes jį reikės  gana ilgai atlaidinti. Šviežią kalakutą reikėtų pirkti prieš dvi-tris dienas.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 29 - 35 iš 61


REKLAMA