2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Šventųjų Kūčių ir Kalėdų valgiai
2005 gruodžio 22
ImageNuo seno Lietuvoje žinomi dvylika Kūčių valgių, kurie patiekiami ant šiaudų užtiestos baltos staltiesės. Kūčių valgius valgydavo ir karaliaus rūmuose, ir vargšo samanotoje bakūžėje.
Kad lietuviai mėgsta skaniai pavalgyti, rodo jų šventinių valgių gausa ir įvairovė. Kur daugiau jei ne prie šventinio stalo pasijusi esąs jau nebe vargšas, o aukštakilmis bajoras.
Skaityti toliau...
 
Nuo sausio 1-osios gyvensiu kitaip...
2005 gruodžio 21
Jums irgi taip būna? Dar prieš keletą mėnesių užsibrėžiate, kad nuo Naujųjų nebevalgysite saldumynų tokiais kiekiais, pradėsite sportuoti ir gaminsite šeimai tik sveiką maistą... Pirmą Naujųjų metų rytą prasidės naujas gyvenimas (tai yra ne visai rytą, bet kai atsikelsite, tai bus naujo gyvenimo rytas). Nebevalgysite likučių nuo vakarykščio šventinio stalo, užsirašysite į sporto klubą ir neberėksite ant vaikų. Jūs tikite tuo ir nekantraudama laukiate Naujųjų, nes tapsite šimtą kartų sveikesnė, gražesnė ir protingesnė.
Skaityti toliau...
 
Apranga šventiniam vakarėliui
2005 gruodžio 19
Artėja švenčių maratonas, vakarėlių ir pasisėdėjimų prie vaišių stalo metas. Šiuo metu kaip niekad rūpi atrodyti įspūdingai. Kaip apsirengti, kokį makiažą pasirinkti ir kaip sublizgėti stebuklų naktį?
Kiekvienos iš mūsų, net ir didžiausios racionalistės, pasąmonėje glūdi tikėjimas: „Kaip Naujuosius sutiksi – tokie ir metai bus“. Siūlome keletą aprangos bei makiažo variantų:
Skaityti toliau...
 
Puošiame namus
2005 gruodžio 18
Šv. Kalėdos ir Naujieji – malonios, laukiamos, tačiau daug pasiruošimo reikalaujančios šventės. Visiems tokia proga knieti pasipuošti namus ir patiems pasigražinti. Kaip į savo būstą prisišaukti laukiamiausią metų šventę? Gruodžio mėn. visada trūksta laiko, tad pagalvoti apie namų papuošimą reikia iš anksto. Neatidėliokite paskutiniam savaitgaliui  žygio po parduotuves: dovanėlių pirkimo, įvairiausių niekučių stalo bei namų puošybai ieškojimo. Pradėkite kurti ir burti, o racionalumą bei funkcionalumą kuriam laikui pamirškite.
Skaityti toliau...
 
Supermamų kulinarinės idėjos šventėms!
2005 gruodžio 14

www.supermama.lt Forume "Kulinarinių idėjų" skyrelyje rasite daugybę gardžių valgių receptų šventiniam stalui. Čia dabar pats darbymetis: moterys konsultuojasi, patarinėja, dalijasi receptais ir idėjomis. Štai keletas šaunių supermamų išmėgintų ir įvertintų patiekalų: 
"Kalėdinė eglutė"
Atšildyti tešlą truks 30 min, paruošimas - 30 min, kepimas - 10 min.

Skaityti toliau...
 
Eglučių puošimo mados
2005 gruodžio 12
Ar Kalėdų Senelis jau atnešė į Jūsų namus eglutę? Jei kambaryje dar nekaraliauja žalias išsikerojęs medis, vadinasi metas išsiaiškinti, ar tik Kalėdų Senelis nepasiklydo... Nesvarbu, ar tikite jo egzistavimu (tikimės, kad taip?) ir tai, ar turite vaikučių, Kalėdinė eglė namuose – svarbiausias šventės atributas. Būtent ji sukuria ypatingą šventinę atmosferą ir nuteikia stebuklo laukimui...
Skaityti toliau...
 
Kalėdų Senelio belaukiant – keletas patarimų tėveliams
2005 gruodžio 04
Yra vaikų, kurie laukia šios dienos visus metus. Tai didžiulis įvykis jiems, būtent dėl to tėveliai turėtų tam skirti ypatingą dėmesį ir šiek tiek paplušėti. Aišku, galima paprasčiausiai padėti Kalėdų Senio dovaną po pagalve, bet geriau padaryti štai taip: Jūs aišku žinote, apie ką svajoja jūsų vaikas. Jei ne, pasikalbėkite su juo apie tai, bet kalbėkite Kalėdų Senio vardu. Neva jis skambino ir klausė, ką jam padovanoti.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 36 - 42 iš 61


REKLAMA