2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Vaiko gimtadienio šventė
2005 liepos 26
ImagePramogų industrija vietoje nestovi. Turime vaikų klubų, žaidimų kambarių, kavinių, teatriukų, siūlančių mamoms ir tėčiams padėti surengti savo mažyliui įdomią ir nepamirštamą gimtadienio šventę.
Skaityti toliau...
 
Meilės diena skirtingose tautose
2005 vasario 13

ImageTurbūt neįmanoma išvardyti visų beprotybių, kurias krečia visiškai rimti žmonės Šv. Valentino dieną. Kiekviena tauta švenčia Šv. Valentino dieną skirtingai.

Skaityti toliau...
 
Tristano ir Izoldos receptai
2005 vasario 13

ImageSenovės Graikijoje žuvies patiekalai gana sėkmingai buvo naudojami  išrinktųjų jausmams sužadinti. Tad savo mylimuosius siūlome kuo dažniau lepinti jūros gėrybėmis. Senovėje, pomidorus vadindavo "meilės obuoliukais". Vadinasi, užkandėlei labai tiks  pomidorų salotos su petražolėmis, česnaku ir mėta.

Skaityti toliau...
 
Šv. Valentino dienos simboliai
2005 vasario 12

ImageŠiuolaikinių Valentino dienos atvirukų prototipas buvo legendinio Šv. Valentino atsisveikinimo laiškelis. Vėliau atsirado dar daugybė Meilės dienos simbolių.

Skaityti toliau...
 
Geriausios supermamų idėjos Šv. Valentino dienai
2005 vasario 11

Image- "Valdovo dienos": Šv. Valentino dienos išvakarėse paprašykite mylimojo, kad užrašytų 3 ar daugiau savo slaptus norus ant vieno lapo. Daugiau nieko jam neaiškinkite. Valentino dieną padovanokite jam tik kalendorių.

Skaityti toliau...
 
Atstumta meilė iš tiesų sudaužo širdį
2005 vasario 10

ImageBritų psichologas Frenkas Tellis mokslo-medicinos pasaulio atstovus kviečia rimčiau pažvelgti į meilės kančias. Mokslininko nuomone, tokia būsena sukelia ne tik psichologines, bet ir fizines kančias, todėl jai turėtų būti suteiktas oficialios diagnozės statusas.

Skaityti toliau...
 
Rožės žiedlapiai - romantikai sukurti
2005 vasario 09

ImagePavargote dovanoti rožes ar norite kaip nors netikėtai nustebinti savo išrinktąją? Į pagalbą pasitelkite rožės žiedlapius. Jų galite paprašyti bet kurio floristo. Ką su žiedlapiais veikti? Leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 43 - 49 iš 61


REKLAMA