2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Ką padovanoti Valentino dienos proga?
2005 vasario 09
ImageArba kelios dovanų idėjos vyrams ir moterims.
Valentino diena yra puikus laikas atskleisti pačius nuostabiausius jausmus. "Ką padovanoti meilės dienos proga?" - ne vienam ramybės neduodantis klausimas, nors parduotuvėje galima atrasti visko, ko tik geidžia širdis. Perskaitykite mūsų siūlomų dovanų sąrašą ir galbūt atrasite tai, ką norėtumėte padovanoti savo mylimam žmogui.
Skaityti toliau...
 
Šv. Valentino dienos tradicijos
2005 vasario 08

ImageNors "švelnių jausmų apimtųjų" šventė skaičiuoja jau šimtmečius, ginčai dėl jos kilmės nenutyla iki šiol. Egzistuoja daugybė versijų apie visų įsimylėjėlių globėjo lemtį bei šios šventės tradicijas. Tačiau nuomonių skirtumai  netrukdo europiečiams bei amerikiečiams švęsti pačią mėgstamiausią iš "neoficialiųjų" šventę.

Skaityti toliau...
 
Kaip švęsti įsimylėjėlių dieną
2005 vasario 08

ImageVisus metus mes užsisukę darbuose, o nusiraminimo meilėje ieškom retai, ir tai ne visada pavyksta "taip kaip reikia". Todėl Vasario 14-ąją siūlome surengti aistros fejerverką, kuriam turite gerai pasiruošti.

Skaityti toliau...
 
Valentino atvirukai
2005 vasario 07

ImageŠiais laikais Švento Valentino dieną įsimylėjėliai siunčia vieni kitiems Valentino atvirukus. Jie atsirado dar Amžiaus viduryje, kai įsimylėjėliai meilės žodžius vienas kitam dainuodavo ar išsakydavo. O raštu rašyti "valentinukai" pasirodė XV amžiuje. Pats seniausias jų, manoma kad XV amžiaus, eksponuojamas Britanijos Muziejuje. 

Skaityti toliau...
 
Meilės diena - Šventasis Valentinas
2005 vasario 06

ImageŠventojo Valentino diena kilusi dar iš senovės Romos laikų šventės Dievo Fauno garbei (globojusio gyvulių bandas, viena jo pravardžių - Luperkas) - Luperkalijos, kuri buvo kasmet švenčiama vasario 15 dieną. Tai būdavo gausybės šventė.  

Skaityti toliau...
 
Pasiruošimas Valentino šventei
2005 vasario 06

ImagePakvieskite savo Valentiną į šventę pačių pasigamintu atviruku, nesvarbu kaip jį padarėte - kompiuteriu, piešėte pieštukais ar kt., - jūsų partneris tikrai tai įvertins.

Skaityti toliau...
 
Pupos papasakos apie Meilę
2005 vasario 06

Image Japonų mokslininkai pagelbės nedrąsiems įsimylėjėliams. Jie išaugino "stebuklingą pupą", kuri apie Meilę pasakys daugiau nei galėtumėt pasakyti žodžiais.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 50 - 56 iš 61


REKLAMA