2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Naujieji metai: vaišinimosi menas
2004 gruodžio 22

Naujųjų šventės jau ne už kalnų, kiekvienas iš mūsų turbūt nors trumpam išlįsime iš namų ir užsuksime pas ką nors į svečius. O svečiuose, žinoma, mūsų lauks gardumynais, kuriais šiokiadieniais ne kiekvienas pasimėgaujam, nukrautas stalas. Norisi  visko, tačiau visai nesinori kankintis dėl persivalgymo.
Ar galima išspręsti šią dilemą? Žinoma galima! Štai keletas naudingų patarimų:

Skaityti toliau...
 
Naujieji metai: mokomės vaišintis, bet neapgirsti
2004 gruodžio 22

ImageĮdomu, ar kuris nors įsivaizduojate naujametinį stalą be šampano, Martini ir kt. alkoholinių gėrimų? Turbūt ne. Bet turbūt kiekvienas įsivaizduojate po audringai atšvęstos naujųjų nakties sekančias "klasikines" pasekmes…
Ar galima suderinti tai, kas malonu ir naudinga bei išgerti, bet neapgirsti? Žinoma galima! Štai kaip reikėtų to siekti:

Skaityti toliau...
 
7 būdai pradžiuginti mažylį per šventes
2004 gruodžio 14

Kad šventės su kūdikiu netaptų našta:
Švenčių vaizdai ir garsai kūdikiui gali sukelti greičiau stresą, nei džiaugsmą. Bet saikinga muzika, vaizdai ir veikla gali pradžiuginti mažylį  ir būti naudingi jo ugdymui. Juk yra tiek dalykų, kuriuos vaikas gali išgirsti ir pamatyti, jis nuolat tobulėja.

Skaityti toliau...
 
Kalėdų karštinė
2004 birželio 11

Atmintinė, kaip elgtis, kad visi būtų laimingi ir patenkinti, artėjant chaotiškam Kalėdų šurmuliui. Kaip apibrėžtumėte posakį ,,Kalėdinė dvasia"? Tai virpulys, kai su meile perkate dovanas draugams ir artimiesiems. Tai jaudulys, kai per vakarines pamaldas skamba bažnyčių varpai. Tai laimė ir jaukumas, kai su šeima sėdate prie vaišių stalo. Deja, ,,Kalėdinė nuotaika" ne vienai moteriai primena ištampytus nervus, prisvilusius kūčiukus ir karštligišką blaškymąsi po parduotuves. Kad ir kokia žavinga šventė yra Kalėdos, pasiruošimas joms - tikrai alinantis ir daug kantrybės reikalaujantis reikalas.

Skaityti toliau...
 
Kaip sukurti vaikams kalėdinę pasaką
2004 gegužės 22

Taip norėtusi padaryti mažyliui šventę ir pagal visas taisykles sutikti Kaledų senį! Ka siūlo profesiolanai?
Kadangi pasiruošimas reikalauja rimto pasiruošimo pirmiausiai reiketu nuspresti ar jūs organizuosite šventę patys ar pasikviesite į pagalbą profesionalus. Pirmu atveju suaugusiems, pasiruošusiems tapti pasakų personažais

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 57 - 61 iš 61


REKLAMA