2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Šventės
Šventės
Niekutis, ar brangenybės?
2007 vasario 12
Kodėl vienoms moterims vyrai dovanoja automobilius, vasarnamius užsienyje, o kitoms lieka tik raktų pakabukai ir rėmeliai nuotraukoms?.. Vyro dovanos Jums kaina priklauso ne tik nuo jo šykštumo/dosnumo, bet ir nuo... to, kaip Jūs priimate dovanas.
“Amazonė“. Šio tipo moteris visada žino, ko norėtų dovanų. Todėl ji niekada neleidžia vyrui rinkti pačiam. Jos partneriui tai patogu: nereikia lakstyti po parduotuves ir sukti galvos, ar pasirinkimas vykęs.  Štai kodėl „amazonės“ neturi nereikalingų dovanų.
Skaityti toliau...
 
Padovanok jam pasaką
2007 vasario 07
Romantika negali būti tradicinė, ji turi būti paslaptinga, masinanti ir užburianti. Kažkas visiškai netikėto. Ar dažnai pati kviečiate vyrą praleisti romantišką vakarą restorane? Ne zirziate, kad jis niekur jūsų nenusiveda, o pati kviečiate? Ir dar suintriguojate. Paslaptys vyrus užveda! Viena kita užuomina, daug žadanti šypsena, puošnūs apdarai... Padovanokite jam pasaką. Dabar visus traukia Rytai. Susiraskite mielą rytietišką kavinę:  minkštasuoliai ir pagalvėlės, etniniai ornamentai ir muzika, egzotiška virtuvė ir specifiniai aromatai, užburiantys šokiai...
Skaityti toliau...
 
Valentino dovana Jam
2007 vasario 06
Minkšti žaisliukai ir atvirutės - „valentinukai“ vyrams patinka kur kas mažiau nei moterims. Vyrai mėgsta praktiškas dovanėles. Juos apima begalinis susižavėjimas, išvydus įvairius technikos „stebuklus“, kurių jiems gyvenime reikia tiek pat, kaip ir mums gėlyčių, meškučių ir atvirukų. Pavyzdžiui, nusipirkę naują kompiuterį su begale fantastiškų galimybių jie nuoširdžiai stebisi, kai klausiame, „kam mums kalbėtis internetu, jei galime susikambinti?“ Jie dievina techniką, ir taškas.
Skaityti toliau...
 
Aš esu geriausia Valentino dovana jam!
2007 vasario 05

Moterims skirtuose žurnaluose, artėjant  Šv.Valentino dienai, dažnai randame patarimų pasimokyti masažo ar erotinių šokių. Jie ir vėl aktualūs – šventinis vakaras jau ant nosies! Tačiau nudžiuginti savo brangiausią galite net ir neturėdama daug  laisvo laiko ir pinigų. Pakaks ir fantazijos! Ypatingas meniu – banalus, bet labai veiksmingas variantas, išmėgintas milijonų moterų visame pasaulyje. Ką įdomaus dar galėtume sugalvoti?

Skaityti toliau...
 
Kokia dovanėlė sau bus maloni ir Jam?
2007 sausio 31
Artėjant Šv.Valentino dienai kasmet susirūpiname, kokią malonią staigmeną šventinį vakarą galėtume pateikti savo antrajai pusei? O gal galima pasidovanoti sau tai, kas būtų be galo malonu ir Jam?..
Žinoma! Žibantys ir šviečiantys apatiniai drabužiai – ekstravagantiška ir seksualu!
Skaityti toliau...
 
Laimingų Naujųjų metų!
2006 gruodžio 30


Tegu ateinantys 2007-ieji Jums būna kupini naujovių,
atsiveriančių galimybių ir svajonių,
sėkmingų darbų ir vilčių išsipildymo metai!

Teatneša jie į Jūsų namus juoką ir džiaugsmą,
šilumą ir jaukumą!

 

Supermama.lt komanda

 
Naujieji metai be rūpesčių!
2006 gruodžio 28
Naujųjų sutikimo naktis vis artėja. Ką tik ruošusi Kalėdinius patiekalus, turbūt, ir vėl pasinėrėt į šventinius rūpesčius: šampanas, antis, salotos...  Visą dieną suksitės virtuvėje bei prekybos centruose, kad pagaliau atėjus vidurnakčiui, prisėstumėt prie pilno vaišių stalo ir apdovanotumėt save už tokį triūsą. „Pilvo šventė“ galbūt ir pradžiugins širdį, bet neleis kaip reikiant pasišokti. Alkoholiniai gėrimai bei ilgas pasisėdėjimas iki paryčių neleis atsigauti dar ir visą kitą dieną. Kaip atšvęsti Naujuosius linksmai, bet sveikai?
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 8 - 14 iš 61


REKLAMA