2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Vairuotojos avalynė
2007 kovo 18
Kad ir ką mokslininkai įrodinėtų, kuri moters kūno dalis seksualiausia (pasak jų – riešai!), nė vienas normalus vyras negali ramiai praeiti pro dailias moters kojas. XXI amžiaus moterys savarankiškesnės, nei XX a. pradžioje gyvenusios moterys. Šiuolaikinė moteris - verslininkė, kompanijos vadovė, ir automobilį vairuoti jai - visai nesudėtinga! Tačiau kad ir kokia emancipuota moteris būtų – ar sėdėdama už biuro stalo, ar už automobilio vairo - pirmiausiai ji yra moteris, norinti patikti vyrams.
Skaityti toliau...
 
6 patarimai vairuotojai naujokei
2007 kovo 13
Spidometras kol kas rodo tik vieną ar du tūkstančius kilometrų. O šis atstumas lygus jūsų vairavimo stažui? Klausimų apie vairavimo situacijas kyla daugiau nei turit atsakymų?

Ne bėda! Mes atrinkome pačius populiariausius iš jų ir radome atsakymus.
Skaityti toliau...
 
Pirmoji kelionė nuosavu automobiliu
2007 kovo 06

Savo pirmai kelionei automobiliu pasirinkite tokį laiką, kai eismas neintensyvus. Šeštadienis po pietų arba sekmadienis iš ryto – tai daug patogesnis laikas, nei įprastą darbo dieną ar sekmadienio vakarą, kai dauguma vairuotojų sugrįžta į miestą iš įvairių savaitgalio kelionių. Jei nusprendėte išvykti anksti ryte, iš vakaro ilgai nenaktinėkite - jūs turite jaustis visiškai pailsėjusi ir žvali.

Skaityti toliau...
 
Negaliu prabilti kita kalba
2007 vasario 26

Daugelis mūsų užsienio kalbos mokėmės mokykloje, universitete ar kursuose. Ir galiausiai ateina momentas, kai reikia pradėti kalbėti. Staiga supranti, kad negali ištarti nė žodžio. Psichologai sako, kad tokią akimirką visos jėgos ir energija išeikvojami savo nekompetencijos išgyvenimui. Vietoje to, kad pamėgintume dar ir dar kartą, mes pasimetam, susinervinam ir tylim.

Skaityti toliau...
 
Ką slepia potraukis saldumynams?
2007 vasario 05
Knygos „Cukraus šokas“ autorė amerikietė Connie Bennett mano, kad neįmanoma atsikratyti įpročio valgyti saldumynus, kol nesužinai, kokie jausmai už to slepiasi. Jei jus be galo traukia saldumynai, jokie pamokymai apie rafinuotų angliavandenių ir cukraus žalą organizmui nepadeda. Tokiu momentu gali padėti savianalizė. Pasak Connie Bennett, ši veiksminga metodika padėjo atsisakyti saldumynų tūkstančiams smaližių.
Skaityti toliau...
 
Kai spyna – kliūčių ruožas vaikui, bet ne vagiui
2007 vasario 01

Vaikui pradėjus eiti į mokyklą, be eilinių rūpesčių dėl aprangos ir kanceliarinių prekių, tėvų pečius slegia ir kitos mintys: ar vaikas, grįžęs po pamokų, pateko į namus? Ar sugebėjo savarankiškai atsirakinti duris? Ar, pasilikęs namuose vienas, jis jaučiasi saugiai?
O gal vaikas šiuo metu sėdi laiptinėje ir laukia kol grįšim iš darbo?...

Skaityti toliau...
 
Mažylis – vegetaras
2007 sausio 28

Atlikę keletą tyrimų, ekspertai padarė išvadą, kad vegetarizmas nekenkia vaikų sveikatai bei vystymuisi. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad vegetarizmas yra kelių skirtingų rūšių. Kai kurie vegetarai visiškai atsisako mėsos, kiti vengia bet kokių gyvūlinės kilmės produktų, tokių kaip pienas ir kiaušiniai, ir netgi šalutinių produktų – želatinos, saldainių, treti valgo tik vaisius ir t.t. Vien tik augalinės kilmės produktų vartojimas yra nepakankamas besilaukiančioms moterims ir augantiems mažyliams. Jiems gali trūkti reikiamo baltymų kiekio bei energijos.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 15 - 21 iš 63


REKLAMA