2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Kaip padėti netekusiam augintinio vaikui?
2007 sausio 25
Anksčiau ar vėliau ateina metas, kai mylimiausias vaiko augintinis miršta, arba jį tenka „užmigdyti“ dėl sunkios ligos. Kaip padėti vaikui, kuris buvo labai prisirišęs prie mylimo gyvūnėlio, susitaikyti su jo netektim? Naminio gyvūno praradimas jam yra didžiulis stresas. Jis gali išgyventi dėl to net keletą mėnesių. 2-3 metukų mažylis gali po mėnesio pamiršti augintinį, bet kuo vyresnis vaikas – tuo daugiau laiko jam reikia užsimiršti.
Skaityti toliau...
 
Apie vaikų mitybą
2007 sausio 22
Rūpindamiesi savo vaikų mityba, tėveliai ima vykdyti „neįmanomą misiją“. Dažniausiai, jie iš vaikų reikalauja per daug.
Kad tėvai geriau suprastų, ką ir kiek valgo vaikai, jiems reikia žinių apie mažylių fiziologiją ir vystymąsi.
Štai keletas faktų , padėsiančių susigaudyti, kaip mažyliai auga ir valgo.
Skaityti toliau...
 
Nerandu darbo: 20 dažniausių klaidų
2007 sausio 16
Psichologai tikina, kad kiekvienai asmenybei darbą keisti būtų naudinga kas 5 metus. Tačiau net ir tiems, kuriems ši taisyklė nė motais, bent kartą gyvenime tenka ieškotis naujo darbo. Net ir tie, kurie tai patiria nebe pirmą kartą, vis tiek padaro klaidų. Ar galima jų išvengti?
Štai keleto darbuotojų atrankos kompanijų („National Employment Counseling Association“ ir „ProSpring“) sudarytas klaidų sąrašas, kurias dažniausiai padaro ieškantys darbo.
Skaityti toliau...
 
Ką valgome?
2007 sausio 15
Visi žinome, kad valgymas - vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų.
Kiekvieną dieną apsilankome maisto prekių parduotuvėse. Natūralu, kad dažnai kyla klausimas, ką pateikti pietums ar vakarienei.
Vis dažniau vartotojai susimąsto, kad maisto produktai ir patiekalai būtų ne tik saugūs ir kokybiški, bet ir sveiki.
Skaityti toliau...
 
Kai traukia tik vienas produktas…
2007 sausio 10

Jei jaučiate begalinį potraukį kuriam nors vienam produktui, organizmas jums siunčia signalą, kad jam kažko trūksta. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių potraukių:

Žemės riešutai, riešutų sviestas. Jei be galo norisi užkrimsti žemės riešutų, jūsų organizmui trūksta B grupės vitaminų.

- Bananai. Jei užuodus prisirpusių bananų kvapą jums net galva sukasi, jūsų organizmui trūksta kalio.

Skaityti toliau...
 
Apetitas būtinai atsiranda
2007 sausio 03
Ir kam nepažįstamas vaizdelis: vaikui dar tik rišamas seilinukas, o jis jau ima reikšti nepasitenkinimą ir stumti nuo savęs dubenėlį su maistu. Nepadeda niekas – nei įkalbinėjimai, nei įvairios gudrybės, nei grasinimai. Įsakinėdami: „Valgyk! Nesikelsi nuo stalo kol visko nesuvalgysi!“ irgi patiriate pralaimėjimą. Žinoma, bet kuri mama norėtų kad jos vaikas valgytų noriai, todėl kai vaikučiui dėl kažkokių priežasčių prapuola apetitas, ji stengiasi bet kokia kaina jį pamaitinti, net ir prievarta.
Skaityti toliau...
 
Šventiniai ir kasdieniai kepiniai
2006 gruodžio 28
Tikriausiai daugelis neįsivaizduojame ne tik kasdienio, bet ir šventinio stalo be duonos, pyrago ir konditerinių kepinių – tortų. Prekybos vietose randame įvairaus asortimento miltinių ir konditerijos gaminių. Kaip išsirinkti kokybišką gaminį, kalbamės su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus specialiste Vida Jarošiene.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 22 - 28 iš 63


REKLAMA