2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Penki raktai į saugesnį maistą
2006 gruodžio 19

Laikykitės švaros
Nusiplaukite rankas prieš tvarkydami maistą, o jį ruošdami darykite tai nuolat.
Nusiplaukite rankas pasinaudoję tualetu.
Plaukite ir valykite visus maisto gaminimui naudojamus paviršius ir įrankius.
Saugokite, kad į virtuvę ir ant maisto nepatektų vabzdžių ir kitų parazitų, gyvūnų.

Skaityti toliau...
 
6 teiginiai apie morkų sultis – tikėti ar ne?
2006 lapkričio 26
Apie morkų sultis dažniausiai kiekvienas žino bent po kelis teiginius – kas iš močiutės išgirdo, kas žurnale perskaitė. Deja, nors informacijos šiandien galite rasti apie bet ką, dažnai ši informacija būna pateikta iškraipytai, kartais netgi absurdiški dalykai pateikiami kaip tikri faktai. Kita vertus, ir patys ne retai susigalvojame keisčiausių mitų, kuriais vėliau be reikalo tikime, nepatikliai žvelgdami į tai, kas iš tiesų yra naudinga.
Skaityti toliau...
 
Anksti pradėję valgyt žuvį alergija serga rečiau
2006 rugpjūčio 30
Paskutiniai tyrimai rodo, kad vaikai, pradėję valgyti žuvį jau pirmaisiais gyvenimo metais, alergija serga rečiau, nei tie vaikai, kurių racione nėra žuvies patiekalų.
Švedų mokslininkų tyrime dalyvavo apie 3000 vaikų (0-4 metų). Nustatyta, jog vaikai, pradėję valgyti žuvį dar iki 12 mėn., rečiau sirgo bronchine astma, alerginiu rinitu ir dermatitu.
Skaityti toliau...
 
Meilės trikampis: vyras, žmona ir darbas
2006 gegužės 28
Kaip gera turėti šaunią šeimą! Ir gerą darbą taip pat. O dar geriau – turėti viską iškart. Teoriškai tai visiškai įmanoma, bet praktiškai, būtent šis noras išprovokuoja daugelį šeimos konfliktų.

Štai keletas dažniausiai pasitaikančių „meilės trikampio“ situacijų:
Skaityti toliau...
 
Kaip užsidirbti neišėjus iš namų?
2006 gegužės 16
Daugelis moterų, išėjusių vaiko priežiūros atostogų, po kurio laiko užsinori ir vėl susigrąžinti sėkmingos, geros specialistės statusą, tačiau nenori patikėti mažylių priežiūros nei auklėms, nei močiutėms. Kas gali padėti mamytėms įgyvendinti sumanymus ir idėjas bei pasilikti su mažyliu? – Šiuolaikinės technologijos!
Skaityti toliau...
 
Mama nori į darbą!
2006 gegužės 15
Išdidžiai nešiojate vis apvalėjantį savo pilvuką, šnekučiuojatės su jame spurdančiu mažyliu ir patiriate nepaprastą malonumą mėgaudamasi nauja bei neįprasta savo padėtimi. Bet kažkoks kirminėlis vis tiek graužia beveik visas šiuolaikines moteris: darbas, ar vaikai - ką pasirinkti? Kaip suderinti mažylio auginimą ir darbą? Ar iš viso tai įmanoma?
Skaityti toliau...
 
Ar sunku įsidarbinti mažamečių mamoms?
2006 gegužės 14
Moterys, turinčios mažamečių vaikų ir mėginančios įsidarbinti, neskuba pasakoti būsimam darbdaviui apie savo vaikus, net atvirkščiai - yra linkę nuslėpti šį faktą. Manoma, kad tai gali sukliudyti gauti geresnes pareigas. Tačiau motinystės stažas kaip tik yra neįkainojamas, kylant karjeros laiptais.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 29 - 35 iš 63


REKLAMA