2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Mama – tai didžiulės kompanijos vadovė
2006 gegužės 12
“Mama – tai…” - Stereotipai iškart sufleruoja vaizdelį: jauna, apvalių formų, besišypsanti moteris ant rankų laiko mažylį ir dainuoja jam lopšinę. Be abejo, moters paskirtis – vaikų auginimas ir auklėjimas. O kaip yra iš tiesų? Mama tvarko namus, atlieka smulkius remonto darbus, nuperka maisto produktų, gamina valgį, plauna indus, prižiūri naminius gyvūnus ir augalus, skalbia, lygina...
Skaityti toliau...
 
Tabu: kava, saldumynai, konservai, pusfabrikačiai
2006 kovo 16
ImageŠi produktų grupė, specialistų dar vadinama „kenksminga“, mažiausiai tinkama nėščioms moterims. Nėščiosioms, kurių spaudimas per žemas, galima gerti kavos ir arbatos nedideliais kiekiais, tačiau žymiai naudingiau būtų gerti sultis bei vaisinę arbatą.

Šokoladas – gardumynas, kuriuo turėtumėt lepintis tik būdamos visiškai išsekę, kai reikia skubiai pakelti organizmo tonusą.
Skaityti toliau...
 
Lietuvos moterys turi mažiausia laisvo laiko, palyginti su Europos Sąjungos šalių moterimis
2006 kovo 07

2006 m. pradžioje Lietuvoje gyveno 1814 tūkst. moterų ir 1589 tūkst. vyrų. Moterys sudaro 53,3 procento visų gyventojų, 1000-iui vyrų tenka 1142 moterys.

Skaityti toliau...
 
Vaikų kambario psichologija
2006 kovo 01
ImagePrieš pradėdami projektuoti vaiko kambarį, pirmiausiai pagalvokite – kuris jūsų vaiko charakterio bruožas yra pats ryškiausias? Kas jam teikia ypatingo džiaugsmo? Kokie jo santykiai su aplinkiniais? O koks jo būdo bruožas jus neramina? O dabar – kibkite į darbą!  Štai keletas patarimų, kaip turėtų atrodyti „vienišiaus“, „nenuoramos“ bei „išsiblaškėlio“ kambarys:
Skaityti toliau...
 
Supermamų receptai Užgavėnių stalui
2006 vasario 27
ImageKasmet mūsų kalendorių užpildo vis daugiau iš svetimų kraštų atkeliavusių švenčių. O juk mūsų Užgavėnės niekuo joms nenusileidžia! Centrinėse miestų aikštėse susirinkę persirengėliai šoka ir dainuoja, krečia pokštus, garsiai žadina pavasarį, vydami lauk žiemą. Per Užgavėnes prieš pasninką leidžiama paskutinį kartą gausiai ir riebiai prisivalgyti. O kokios Užgavėnės be blynų? Blynai yra vienas seniausių lietuvių pagonių apeiginių sakralinių valgių, kepamas per žiemos palydas. Šiomis dienomis supermama.lt forume kulinarės supermamos daugiausia dalijosi blynų receptais. Siūlome ir jums išmėginti: 
Skaityti toliau...
 
Protestas: nenuvertinkite moterų!
2006 vasario 20
Šiaulių universiteto Lyčių studijų institutas reiškia nepasitenkinimą dėl respublikoje išgarsėjusio Šiaulių fenomeno - Šiaulių apskrities televizijos "Nuostabiausių kojų konkurso" rengimo. Jau trylika metų konkursas formuoja moters kaip perkamos prekės vaizdinį.
Skaityti toliau...
 
"TNS Gallup": Lietuvos moterys darbo rinkoje jaučiasi diskriminuojamos
2006 vasario 08

Praėjusių metų rudenį tyrusi Lietuvos darbo rinką, didžiausia šalies viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė "TNS Gallup" nustatė, kad vos 37 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad vyrai ir moterys turi vienodas sąlygas konkuruoti darbo rinkoje. Palyginti su 2004 m., šis rodiklis sumažėjo 6 procentais.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 36 - 42 iš 63


REKLAMA