2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Vaikas ir šuo
2005 rugsėjo 25
ImageKai svarstote, ar įsigyti šunį, kurio taip trokšta jūsų mažylis, pagalvokite apie tai, kas jūsų laukia. Žinoma, neįmanoma pasirengti visiems gyvenimo atvejams, tačiau pagrindines problemas galima apgalvoti iš anksto. Nuo to priklausys tai, ar naujasis įnamis atneš į jūsų namus džiaugsmo, ar gyvenimas pavirs košmaru ir šuo kels pavojų vaikui.
Skaityti toliau...
 
Lietuvos aukštosiose mokyklose moterų mokosi daugiau, tačiau mokslo ir darbo rinkose daugiau vyrų
2005 rugpjūčio 24

Pernai Lietuvos aukštosiose mokyklose merginų mokėsi pusantro karto daugiau nei vaikinų, tačiau tiek mokslo tiriamojoje veikloje, tiek darbo rinkoje moterys reiškėsi mažiau. Moterų darbo užmokestis taip pat buvo mažesnis nei vyrų.

Skaityti toliau...
 
Saldumynai - visi "už" ir "prieš"
2005 liepos 07
ImageBet kuriam vaikui šventė – tai saldumynai. Tėvai į tai žiūri kaip į neišvengiamą blogį. Kartas nuo karto jie pagalvoja: kiek iš viso saldumynų galima suvalgyti, nekenkiant sveikatai?
Skaityti toliau...
 
Moterims siūlomas gerai apmokamas darbas Antarktyje
2005 balandžio 12

Norite ko nors nauja, nepatirta? Gal tiks Didžiosios Britanijos Antarkties tarnybos (BAS) pasiūlymas moterims?

Skaityti toliau...
 
Vaikams sultys kenkia?
2005 balandžio 11

ImagePaskutinio JAV mokslininkų tyrimo duomenimis, visi saldūs gėrimai ikimokyklinukams kenkia, nes didina vaikų nutukimo riziką. Netgi nesaldintos natūralios sultys!  Jei vaikai yra normalaus svorio, šis efektas nėra žymus, bet vaikams, turintiems viršsvorio ir nuolat geriantiems saldžius vaisvandenius bei sultis, nutukimo rizika padidėja net 2 kartus. 

Skaityti toliau...
 
Per daug sveika mityba veikia intelektą
2005 kovo 16

ImageŽemas cholesterino kiekis kraujyje (taip propaguojamas šiuolaikinių gydytojų) gali paveikti intelektinius gebėjimus. Tokios išvados priėjo Bostono universiteto mokslininkai.

Skaityti toliau...
 
Nuo šiol valgysim kitaip!
2005 kovo 01

Image“Valgyti norisi! Numesti svorio norisi…” Pirmoji šio neišsprendžiamo galvosūkio dalis – pastovus dydis, antroji – kintamasis. Taigi, Jūs ir vėl norite pradėti valgyti kitaip – nuo artimiausio pirmadienio, nuo kito mėnesio, ir žinoma nuo Naujųjų metų? Tuomet pirmyn!

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 50 - 56 iš 63


REKLAMA