2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Ledai kenkia ar yra naudingi?
2005 vasario 14

ImageDaugelis tradiciškai mano, kad ledai nėra sveikas produktas. Be sąžinės graužimo valgyti juos leistina tik iškart po anginos operacijos (kartais taikoma tokia originali profilaktika žaizdos kraujavimui sustabdyti).

Skaityti toliau...
 
Dauguma japonų mano, kad moterims "sėdėti namie" nebūtina
2005 vasario 06

Pirmą kartą Japonijos istorijoje šalies gyventojai, manantys, kad moterys turi būti namų šeimininkėmis, sudaro mažumą. Vis dėlto dar labai didelė japonų dalis mano, kad rūpintis namais - moters pareiga.

 

Skaityti toliau...
 
Kuo uogytė gražesnė - tuo ji naudingesnė sveikatai
2005 sausio 18
Image Mokslininkas, genetikos specialistas, Charles R. Brown savo gyvenimą paskyrė daržovių kokybės gerinimo darbui ir priėjo išvados, kad kuo daugiau jose spalvos pigmento - flavonoidų, tuo naudingesnės jos mūsų sveikatai.
Skaityti toliau...
 
Ramunėlių arbatos gydomąsias savybes patvirtina ir mokslas
2005 sausio 18
Ramunėlių arbatos mėgėjai gali džiaugtis - naujausi mokslo tyrimai įrodo, kad ši arbata apsaugo organizmą nuo įvairių ligų, tarp jų ir peršalimo, ir mėnesinių skausmų.
Skaityti toliau...
 
Ne visada naminiai gyvūnai sukelia alergiją, kartais apsaugo nuo jos
2004 gruodžio 07
Image Grupė JAV (Džordžija) Medicinos koledžo specialistų: pediatrų, alergologų bei imunologų, atlikę tyrimą nustatė, kad tikimybė jog vaikams, kurie jau pirmaisiais savo gyvenimo metais bendravo su dviem ar daugiau naminiais gyvūnėliais, pasireikš alergija yra 75 proc. mažesnė, nei tiems vaikams, kurie neturėjo nuostabios galimybės bendrauti su jais.
Skaityti toliau...
 
Kas tinka iš sveiko maisto lentynų
2004 rugpjūčio 27
Image "Dažnai stabteliu prie sveiko maisto lentynų, bet susimąstau, ar jose esantys produktai tinka mano pustrečių metų mažyliui" - klausia Vilgaudo mama iš Klaipėdos.
Skaityti toliau...
 
Vaikai automobilyje: kad veidai spindėtų džiaugsmu
2004 birželio 20

Image Nesvarbu, kur - prie jūros, į kalnus ar į močiutės sodybą. Kiekvienas, kartą taip keliavęs, tikrai žino gerąsias ir blogąsias šios išvykos puses. Ji tikrai išbando kiekvieno iš keliaujančių kantrybę.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 57 - 63 iš 63


REKLAMA