2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Namai
Namai
Moterys vairuoja geriau?
2007 birželio 22
Klausimas, kas geriau vairuoja – vyrai ar moterys – visada sukelia audringų diskusijų bet kurioje kompanijoje. Moterys visada primena, jog yra kruopštesnės, o vyrai giriasi savo reakcijos greitumu. Šis ginčas beprasmis ir nesibaigiantis. Mes tiesiog vairuojame labai skirtingai. O šiuos skirtumus labai naudinga žinoti kiekvienam, sėdančiam už vairo.
Gamta sukūrė vyrą ir moterį labai skirtingus. Ir mūsų vairavimas tai labai išryškina. Kai kurie dalykai geriau sekasi vyrams, kai kurie – moterims.Skaityti toliau...
 
Nauji bateliai vairuotojoms!
2007 birželio 21

Kuo vairuojanti moteris skiriasi nuo vyro? - Ji turi specialią vairavimui skirtą avalynę! Britų kompanija „Sheilas' Wheels” sukūrė specialius aukštakalnius vairuotojoms. O ypatingi jie tuo, kad aukštas kulniukas gali “pasislėpti” specialiame griovelyje pade, paspaudus slaptą mygtuką. Iki automobilio žaviai atkaukšėjusi aukštakulniais, moteris gali sėsti ir vairuoti jau bekulne avalyne. Be to, specialus reljefinis puspadžių paviršius puikiai sukimba su pedalais.


Skaityti toliau...
 
Augintiniai: kaip išsirinkti žiurkėną?
2007 birželio 11
Jūsų mažylis panoro rūpintis žiurkėnu? Jei visa šeima pritaria šio augintinio įsigijimui, aptarė jo priežiūros klausimus, tuomet patarsime, kaip išsirinkti šį gyvūną.
Stenkitės išsirinkti augintinį patys, o ne imti pirmą pasiūlytą. Atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Žiurkėnas neturi būti jaunesnis nei 4 savaičių. Iki šio amžiaus jam dar reikia motinos globos. Jaunikliai atjunksta sulaukę 18– 21 dienos. Tuo metu jie turi sverti apie 30g.
Skaityti toliau...
 
Mūsų namų charakteris
2007 birželio 11
Pasak psichologų, pakanka keletą minučių apsidairyti žmogaus namuose, ir jau galima papasakoti apie juose gyvenančio žmogaus charakterį. Jei šis žmogus linkęs pasakoti apie save tik tai, ką nori, tai jo būstas atskleis viską - net ir kruopščiai slepiamas savybes. Į 4 temperamentus Hipokratas, gyvenęs Senovės Graikijoje, žmones suskirstė dar V a. O charakteris yra temperamento pagrindu susiformavę bruožai. Apsigyvenę namuose, mes įsirengiame juos pagal savo galimybes ir įsivaizdavimą net nepastebėdami, kaip būstas tampa panašus į mus pačius.
Skaityti toliau...
 
Kodėl man nesiseka iškilti darbe?
2007 gegužės 15
Kodėl turėdamos visiškai vienodas startines pozicijas, vienos moterys pakankamai greit veržiasi pirmyn, o kitos taip ir lieka tiesiog geros eilinės darbuotojos? Kur slypi sėkmės ir nesėkmių paslaptis? Pirmieji žingsniai karjeros pradžioje būna sudėtingi, mes mokomis iš klaidų, kaupiame patirtį. Palaipsniui tampame profesionalės. Deja, profesionalumas ne visada yra karjeros kilimo prielaida. Svarbiau - kokią jus mato darbdavys ir kolegos.
Skaityti toliau...
 
Kaip paprašyti didesnio atlyginimo?
2007 balandžio 09
Atlyginimo padidinimo tema turbūt yra viena pačių sudėtingiausių, kalbantis su savo vadovais. Pasikalbėti apie tai ne taip jau paprasta, tačiau jei pokalbis vyks psichologiškai teisingai, galite ne tik gauti didesnį atlygį už darbą, bet ir pakils jūsų autoritetas. Tokių vadovų, kuriems patinka didinti atlyginimus savo pavaldiniams – nėra. Tačiau šiuolaikiniai vadovai vertina tuos darbuotojus, kurie žino ko nori, turi tikslų ir sugeba įgyvendinti savo idėjas.
Skaityti toliau...
 
Meilės meniu
2007 kovo 27
Žmogaus seksualines galimybes labai veikia jo vartojamas maistas. Nuo senų senovės ypatingi produktai (afrodiziakai) padėdavo žmonėms didinti potenciją - tai krabai, austrės, kiaušiniai, svogūnas, česnakas, salieras, prieskoniai, medus, riešutai, šokoladas.
Šiuolaikinė medicina patvirtino, kad „seksualiųjų“ produktų pagrindas – vitaminai A, E, B ir C.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rezultatai 8 - 14 iš 63


REKLAMA