2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Seksualioji dieta
2006 lapkričio 21

Aktyvus pilnavertis intymus gyvenimas – tai pati geriausia dieta, kokia tik gali būti! Dažnai besimylint galima ne tik greit sulieknėti, bet ir prailginti savo gyvenimo dienas, sustiprinti imunitetą, atsikratyti depresijos ir sustiprinti širdies raumenis. Rašytoja Kerė Makkloski savo knygoje “Sekso dieta” susistemino savo pirmtakų, rašiusių apie seksą ir dietas, veikalus ir smulkiai aprašė visus sekso-pratimus, padedančius žmonėms išlaikyti puikias  kūno formas.

Skaityti toliau...
 
Sugundytas pagal horoskopą
2006 lapkričio 17
Gundymo menas – viena seniausių meno rūšių Žemėje. Moters gundytojos sėkmės paslaptis – atrastas individualus raktelis į kiekvieno atskiro vyriškio širdį. Tačiau tam tikrų bendrybių vyrų elgesyje vis dėlto yra. Visi žmonės, gimę tam tikru metu, yra susiję su vienu iš 4 pagrindinių elementų: Ugnimi, Vandeniu, Žeme bei Oru. Viliokės užduotis – išmokti pavergti ir pažaboti šias stichijas. 
Skaityti toliau...
 
Po sekso nekalbama
2006 lapkričio 08

Turbūt nėra labiau moteris erzinančio garso už partnerio knarkimą, ypač jei šis pasigirsta iškart po audringo sekso... Neseniai mokslininkai atrado pateisinimą, kodėl vyrai po sekso taip greit užmiega. Moteriai net neverta vargintis mėginant prakalbinti partnerį, nes tam jis paprasčiausiai nebeturi jėgų. Dauguma moterų labai pyksta dėl to, kad iškart po intymių žaidimų vyrai apsisuka ant kito šono ir sminga į gilų miegą.

Skaityti toliau...
 
Nacionaliniai gundymo ypatumai
2006 lapkričio 06
Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra mėginęs gundyti. Seksologai tvirtina, kad 50% pasaulio gyventojų prisipažįsta, kad juos galėtų sugundyti „visiškai nepatrauklūs žmonės“, jei tik pasitelktų ypatingą gundymo meną ir padarytų tai įdomiai. Tai ir menas, ir mokslas. Pasisemkime pasaulinės patirties:
Štai ispanų meilužių ypatingasis ginklas – skvarbus žvilgsnis tiesiai į akis. Akimis šioje šalyje profesionaliai šaudo  ir vyrai, ir moterys. Kas 5-as ispanas pripažįsta, jog be šito joks romantinis ryšys neįmanomas.
Skaityti toliau...
 
Kodėl jaunimas ignoruoja prezervatyvus?
2006 lapkričio 06
Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Meksikoje ir Pietų Amerikoje buvo atlikta 268 tyrimai, kurie atskleidė stulbinančias jaunimo panašaus seksualinio elgesio tendencijas pačiuose įvairiausiuose pasaulio regionuose. Pasirodo, prezervatyvais nesinaudojama ne tik dėl seksualinio „neraštingumo“, bet ir dėl sociokultūrinių faktorių įtakos.
Skaityti toliau...
 
Kiek galima tverti be sekso?
2006 lapkričio 02

Jei tik vakare neskauda galvos, nesame baisiai nusikalę ir turime „antrąją pusę“,  su džiaugsmu mylimės. O jei partnerio neturime? Kiek ilgai žmonės  ištveria be sekso?
Pasak seksologų, moterys gali žymiai ilgiau nei vyrai susilaikyti nuo sekso ir taip skausmingai to neišgyventi. Stipriosios lyties atstovų kantrybės taurė persipildo jau po 3 savaičių susilaikymo. Nesimylėti 3 savaitės jiems nėra taip jau baisu, tačiau jei šis periodas dar užsitęsia, vyrai būna suirzę, viskuo nepatenkinti ir dažnai pratrūksta pykčiu.

Skaityti toliau...
 
Kur dingsta aistra?
2006 spalio 10
Bėgant metams, sutuoktinių aistra pamažu gęsta, kartais atrodo, kad didžiulis potraukis antrai pusei greit liks tik prisiminimas... Ar jis gali visiškai išnykti?
Netiesa, kad giminės pratęsimas yra esminis instinktas. Pagrindinis, vis dėlto, yra savisauga. Seksualinė energija niekur neišgaruoja, tik dalis šios energijos kartais nukreipiama esminio savisaugos instinkto sustiprinimui, todėl seksui tiesiog nebelieka jėgų...
Skaityti toliau...
 
Moterys susijaudina taip pat greit, kaip ir vyrai
2006 spalio 04

Nuo senų senovės buvo manyta, kad moterims prireikia daugiau laiko seksualiai susijaudinti, nei vyrams. Tai mitas. Moterų „reputaciją“ išgelbėjo Kanados specialistai, įrodę, kad moterys susijaudina taip pat greit, kaip ir vyrai, ne, bent jau žiūrėdamos pornografinius filmus...

Skaityti toliau...
 
Ir vėl teku už savo vyro!
2006 rugsėjo 11
Sakoma, kad neįmanoma įbristi į tą pačią upę dukart... Tad kodėl poros išsiskiria, bet po kurio laiko ir vėl prisiekia amžiną meilę vienas kitam?.. Ar skyrybos ir antroji santuoka su tuo pačiu partneriu – tai vienas iš būdų ištaisyti padarytas klaidas ir atšviežinti tarpusavio santykius? Taip nutinka ir garsiems žmonėms: aktorius Robertas De Niro paprašė  žmonos Greis Haitauer "pabandyti laimę antrą kartą"; reperis Eminemas su savo ex žmona Kim Mathers tuokėsi dukart ir t.t.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 19 - 27 iš 152


REKLAMA