2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Susituokusių moterų aistra gęsta, o vyrų – pražysta
2006 rugpjūčio 16

Deja, dauguma sutuoktinių porų po keleto bendro gyvenimo metų pajunta, jog kadaise liepsnojusi aistra ima gesti, virsdama geriausiu atveju – simpatija, o blogiausiu – įpročiu. Panašu, kad vokiečių mokslininkams pagaliau pavyko įminti šio pokyčio paslaptį: pasirodo, kad libido dingsta tik dailiosios lyties atstovėms… Pasak mokslininkų, moterų aistra mažėja todėl, kad ištekėjusios jos ima labiau pasitikėti savo partneriais.

Skaityti toliau...
 
Žvalgytuvės
2006 birželio 29
Jau greit suskambės vestuvių varpai, jau mėgaujatės mintimis apie būsimą medaus mėnesį... Tačiau skvarbus būsimos anytos žvilgsnis ir kietai suspaustos mamos lūpos  gali netikėtai pakoreguoti jūsų planus, o kartais net juos sugriauti. Rožinių lūkesčių euforijos apgaubta nepamirškite ir apie savo bei išrinktojo tėvus! Kadaise, tradicinės žvalgytuvės leisdavo jaunųjų giminaičiams artimiau susipažinti, aptarti kraitį. Tuomet pirmu smuiku grieždavo būtent tėvai. Šiais laikais žvalgytuvės – tai paprasčiausias savo išrinktojo pristatymas namiškiams.
Skaityti toliau...
 
Auklės sindromas
2006 birželio 08
Pasak psichologų, mamos, prižiūrinčios vaikus namuose, - tai ypatinga moterų kategorija. Tokią moterį neretai kamuoja įvairūs kompleksai, bendravimo trūkumas, seksualinis nepasitenkinimas, nuovargis ir ilgesys... Vyras jos nesupranta, jai įkyrėjo suktis apie puodus, kūno linijos netenkina. Žibalo į ugnį dar užpila vyras, prikišdamas, kad Ji visai degraduoja, žiūrėdama muilo operas, vietoje to, kad skaitytų knygas... Kaip išlikti išmintinga, ir tokia atrodyti ir vyrui?
Skaityti toliau...
 
Jei to nedarėte jau seniai…
2006 birželio 06
Pasak gydytojų, stresas ir nuovargis po sunkios darbo dienos yra pagrindinė priežastis, kodėl šeimoje atsiranda seksualinių santykių badas. Japonijoje buvo atliktas tyrimas, kurio rezultatai nemaloniai nustebino sveikatos apsaugos specialistus: beveik trečdalis japonų sutuoktinių porų visai negyvena lytinio gyvenimo. Ir taip nutinka ne tik toms poroms, kurios atsidūrė ant skyrybų slenksčio, bet ir mylintiems vienas kitą žmonėms. 
Skaityti toliau...
 
Po vienu stogu. Jaunos šeimos suverenitetas
2006 gegužės 22
Jaunai šeimai problemų niekad netrūksta, ypač psichologinių. Prisitaikymas prie kito žmogaus atima tiek dvasinių, tiek fizinių jėgų. O jei priprasti tenka ne tik prie mylimojo, bet ir jo tėvų, su kuriais gyvenama po vienu stogu? Deja, „tėvų ir vaikų“ konfliktas pažįstamas daugeliui jaunavedžių. Ar įmanoma išsaugoti savo šeimos nepriklausomybę ir nesugadinti santykių su vyresniąja karta?
Skaityti toliau...
 
Seksas pagal laikroduką
2006 gegužės 08
Seksologai jau seniai pastebėjo, kad įvairiu paros metu mūsų seksualinis pasitenkinimas stipriai skiriasi. Į tas pačias glamones skirtingu paros laiku moteris reaguoja nevienodai. Todėl pažvelkite į laikrodį ir pasvarstykite, ką šiuo metu galėtumėt pasiūlyti, ir ką gauti.
Skaityti toliau...
 
Moterys apie seksą galvoja pusvalandžiu ilgiau nei vyrai
2006 gegužės 03

ImageČikagos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad vyrų seksualinio aktyvumo periodas yra ilgesnis nei moterų. Vyrų aistra “ilgiau grojanti”, ir bėgant metams ji neblėsta. Net pats tingiausias apsnūdėlis patiria maksimalų pasitenkinimą, nepaisydamas jokių techninių charakteistikų, ko negalima pasakyti apie moterų orgazmą. Tačiau moterys mėgsta fantazuoti. Pasak mokslininkų, vyrai seksualinėms fantazijoms skiria maždaug 30 min mažiau laiko, nei statistiškai vidutinė moteris. Štai taip!

Skaityti toliau...
 
Nuotakos beviltiškai “sensta”
2006 balandžio 27

ImageNuo 1990-ųjų iki dabar nuotakos “paseno” maždaug 15 metų! Dabar 2 kartus daugiau moterų tuokiasi sulaukę 30 m. 5 kartus mažiau merginų teka vos pabaigę mokslus universitetuose. Pasak psichologų, tai greičiau bloga žinia, nei gera, ir kalti dėl to – vyrai!

Skaityti toliau...
 
Vyrai elgiasi agresyviau, kai jų moterims – ovuliacija
2006 balandžio 27

Vyrai, kurių moterims vyksta ovuliacija, tuo metu žymiai labiau linkę pavyduliauti ir elgtis agresyviau potencialių konkurentų atžvilgiu. Tokią išvadą padarė Liverpulio universiteto mokslininkai, paskelbę savo tyrimo rezultatus žurnale "Evolution and Human Behavior“. Atlikus eksperimentą paaiškėjo, kad vyrai žymiai aršiau reaguoja į potencialius konkurentus būtent tuo momentu, kai jų partnerėms – pačios vaisingiausios menstruacijų ciklo dienos.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 28 - 36 iš 152


REKLAMA