2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Lyčių lygybė leidžia išsaugoti seksualinį ilgaamžiškumą
2006 balandžio 24
ImageVyresni nei 40 m. žmonės ir toliau gyvena pilnavertį seksualinį gyvenimą tose šalyse, kuriose gyvuoja lygiaverčiai lyčių tarpusavio santykiai. Čikagos universiteto (University of Chicago) mokslininkai atliko tyrimą, apklausdami daugiau nei 27 tūkst. žmonių (nuo 40 iki 80 m.) iš 29 pasaulio šalių.
Skaityti toliau...
 
Gražuolių nuotraukos susuka vyrams protą
2006 balandžio 21
ImageBelgų mokslininkai teigia, kad spoksojimas į gražių moterų nuotraukas žymiai sumažina vyrų gebėjimą priimti apgalvotus sprendimus. Tyrimo duomenimis,  neigiamas gundančių nuotraukų poveikis protiniams vyrų gebėjimams susijęs su testosterono kiekiu kraujyje.
Skaityti toliau...
 
Kontraceptikų poveikis moterų seksualiniam gyvenimui
2006 balandžio 20
ImagePaskutiniai italų mokslininkų atlikti tyrimai, kurių rezultatai publikuoti medicinos žurnale"Contraception", parodė, jog kontraceptinės tabletės, kurių sudėtyje yra drospirenono, pagerina jas vartojančių moterų seksualinį gyvenimą. Tyrimo rezultatai parodė, kad kontraceptinių tablečių vartojimo periodu moterys patyrė daugiau seksualinio gyvenimo malonumų, nei anksčiau.
Skaityti toliau...
 
Kiek vyrų turėtų būti moters gyvenime?
2006 balandžio 18

ImagePartneris visam gyvenimui? - Ne. Mokslininkai teigia, jog internetinių pažinčių bumas praktiškai sunaikino „gyvenimo palydovo“ koncepciją. Moterys pajuto begalinį laisvės troškimą. Jau nebemanoma, kad vienas ir tas pats vyras per savo gyvenimą turėtų sugebėti atlikti ir meilužio, ir vyro, ir tėvo vaidmenis.

Skaityti toliau...
 
Moterys apie netobulą figūrą pagalvoja dažniau, nei vyrai - apie seksą
2006 balandžio 12

Apklausus 5000 Britanijos moterų paaiškėjo, kad tik 2 proc. jų yra patenkintos savo figūra. Dar baisiau – statistiškai vidutinė ledi jaučiasi nepatenkinta savo kūno linijomis maždaug kas 15 minučių (dar dažniau, nei vyrai pagalvoja apie seksą!), o 29 proc. - ima bjaurėtis savo kūnu vos tik pabudę po nakties miego.

90 proc. moterų prisipažino, kad periodiškai laikosi įvairių dietų, 41 proc. – nuolatos. Apie 50 proc. apklaustų moterų prisipažino, kad paklaustos apie savo svorį pameluoja, 30 proc. moterų iškart nukarpo etiketes nuo įsigytų drabužių, kad nebūtų matyti koks jų tikrasis dydis.

Skaityti toliau...
 
Dviguba šventė: nėštumas ir santuoka
2006 balandžio 10
ImageKokia moteris niekada nepasvajojo apie šią dieną? Šventinis apdaras, gardžios vaišės, linksma kompanija,  šampanas ir t.t. Tačiau ateina „ta diena“, ir užstalėj sėdi ne du svarbiausi šventės kaltininkai, o... trys: nuotakos įsčiose jau užsimezgusi nauja gyvybė.
O gal tokia santuoka yra pati natūraliausia? Juk tai viešas poros paskelbimas apie tai, kad susikūrė šeima, kurioje ir gimsta vaikai.
Skaityti toliau...
 
Pavasarį vyrui moteris – narkotikas
2006 balandžio 10

ImageKieme jau pavasaris. Įsimylėjėlių ir meilės metas. Neatsitiktinai, artėjant pavasariui, ir mokslininkai ėmėsi tyrinėti erotines temas. Neseniai jie atrado įdomų dėsningumą: tuo metu, kai vyro žvilgsnis nukrypsta į gražią moterį, jo galvos smegenyse suaktyvėja tos pačios smegenų sritys, kaip ir pajutus alkį, ar pavartojus narkotikų.

Skaityti toliau...
 
Orgazmą paveldime?!
2006 balandžio 10
ImageBritų mokslininkas T.Spektor teigia, jog moters gebėjimas pajusti orgazmą užprogramuotas genetiškai. Savo teiginius jis pagrindžia ilgamečių tyrimų rezultatais, gautais stebėjus 1 397 poras moterų dvynių.

12-15 proc. moterų niekada nepatiria orgazmo. Vidutiniškai, moterims patirti orgazmui prireikia 12 minučių.
Skaityti toliau...
 
Norite atrodyti jaunesnė – ištekėkite!
2006 balandžio 03
ImageGyvenimas santuokoje ne visada rožėm klotas, bet santuoka padeda moteriai geriau atrodyti! Pasak mokslininkų, ištekėjusi moteris atrodo jaunesnė – jei tik ji neturi vaikų. Viename tyrimų buvo nustatyta, kad ištekėjusios moterys vidutiniškai atrodo 2 metais jaunesnė už savo netekėjusias bendraamžes.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 37 - 45 iš 152


REKLAMA