2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Bučiuok, bučiuok…
2006 kovo 30
ImageĮdomūs faktai apie bučinius:
1. Vidutiniškai moterys pasibučiuoja su 7-9 vyrais, prieš tapdama kurio nors žmona.
2. Iš visų gyvūnų, šimpanzių bučiniai yra labiausiai panašūs į žmogaus bučinius. Taip pat  bučiuojasi į lūpas ir šunys bei arkliai.
3. Senovės Egipte apie bučinius nieko nebuvo žinoma. Gali būti, kad garsioji Kleopatra, vyrų širdžių užkariautoja, niekada nėra iš tiesų pasibučiavusi. Nebent, Cezaris ją to išmokė...
Skaityti toliau...
 
Nuotakos suknelė
2006 kovo 29

ImageNuotakos suknelės paieškos – vienas maloniausių ir kartu daugiausia rūpesčių keliantis užsiėmimas būsimai jaunajai. Tam prireiks nemažai laiko, jėgų ir nervų. Kad dar iki šventės jų neišeikvotumėte, ir atrodytumėt žavinga, štai keletas naudingų patarimų:

Skaityti toliau...
 
Gyvenimas po skyrybų
2006 kovo 26

ImageKeletas pažįstamų forume supermamų neseniai išsiskyrė. Taip netikėtai. Žmonėms iš šalies, net ir labai artimiems draugams, tai visada yra netikėta. Sunku įsivaizduoti, kad žmonės, gyvenę kartu 10 ir daugiau metų, turintys keletą vaikų, staiga ima ir išsiskiria kas sau. Bet atidžiau apsidairai aplink, ir staiga supranti, kad idealių porų, kurioms galėtum paslapčiom  pavydėti, kurios būtų garantuotai apsaugotos nuo panašaus likimo, paprasčiausiai nėra.

Skaityti toliau...
 
Povandeniniai šeimyninio biudžeto rifai
2006 kovo 23
ImagePasak specialistų, apie 70 proc. skyrybų priežastis yra pinigai. Keista, bet ši priežastis pralenkia ir charakterių nesutapimą, ir neištikimybes, ir skyrybas dėl žalingų įpročių. Psichologai primygtinai rekomenduoja aptarti piniginius reikalus dar iki vedybų, ir iki pradedant gyventi kartu. O jei nė karto apie tai atvirai nesikalbėjote, nors santuokoje gyvenate jau ne vienerius metus, nelaukite momento, kai iškils nesutarimų ar konfliktas. Susėskite ir kartu planuokite. Pradėkite nuo šeimyninio biudžeto abėcėlės:
Skaityti toliau...
 
5 taisyklės šeimyninio gyvenimo pradžiai
2006 kovo 22

ImageDėl ko dažniausiai persipildo jaunavedžių kantrybės taurė? Dėl aplink besimėtančių nešvarių kojinių? Dėl paliktos atsuktos pastos tūtelės?
Net baisu, kokios smulkmenos kartais sugriauna mūsų šeimyninę laimę! Kad ir ne visam laikui, o tik tą vakarą…
Kad su savo antrąja puse sugyventumėt darniai ir taikiai, negalima pamiršti keleto taisyklių:

Skaityti toliau...
 
Didysis kritikas - vyras
2006 kovo 21
ImageVeidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausia?.. – “Tu lig šiol buvai graži, bet, figūra jau ne ideali, tavo šukuosena nušiurus,  o ir kotletus vis nusūdai…” Ne, tai ne veidrodėlis šmaikštauja, tai tavo gyvenimo draugas trykšta sąmoju, nors pagal idėją turėtų manyti, jog esi gražiausias pasaulio sutvėrimas. Bet didysis kritikas mato vien trūkumus. Pamažu virsti užguita pilka pelyte arba juodu lietaus debesiu, kuris tuoj tuoj prapliups.
Skaityti toliau...
 
Kaip susigrąžinti buvusią aistrą?
2006 kovo 07

ImagePo 5-10 santuokos ar partnerystės metų poros santykiuose atsiranda taip vadinama „įpratimo krizė“: viskas įprasta ir žinoma, seksas jau nebeteikia tokio malonumo kaip anksčiau, moteris įsisuka į nesibaigiančių buities rūpesčių verpetą, arba dar blogiau –gilinasi į TV muilo operų herojų meilės peripetijas, o vyras ima žvilgčioti į šoną... Ar dar galima susigrąžinti ankstesnę aistrą? Pasinaudokite šiais patarimais ir jūsų vakarai bus kur kas malonesni!

Skaityti toliau...
 
Menas mylėti: mažytės mūsų paslaptys
2006 kovo 05

ImageVisi mes mėgstame pakalbėti apie kitus. Aptarinėdami dar ir išvadas mėginam pateikti, nes galvojame, kad geriau „matom“ iš šalies kaip reikėtų pasielgti vienai ar kitai mūsų Forume savo šeimyninę istoriją papasakojusiai moteriai. Tačiau į svetimą šeimyninį gyvenimą, kaip ir į kito dūšią, juk neįlįsi. Tik patys sutuoktiniai žino tikrąsias nesutarimų ir nesėkmių priežastis, tik jie vieni gali surasti būdų, kaip susigrąžinti šeimyninę laimę ir santarvę.

Skaityti toliau...
 
Santuoka kenkia moters sveikatai?!
2006 vasario 27
ImageAnt parduodamų vestuvinių žiedų dėžučių turėtų atsirasti įspėjimai: „santuoka pavojinga jūsų sveikatai“ (bent jau moterų sveikatai). Pasak vokiečių mokslininkų, santuoka moters gyvenimą sutrumpina maždaug 1,5 metų.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 46 - 54 iš 152


REKLAMA