2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Valentino dieną "Akropoliuose" susituokė 550 porų
2006 vasario 15

Valentino dieną, vasario 14-ąją, prekybos ir pramogų centruose "Akropolis" Vilniuje ir Klaipėdoje meile ir ištikimybe viešai prisiekė 550 porų. "Akropolyje" Vilniuje - 300, Klaipėdoje - 250. Visos jos gavo "santuoką" patvirtinančius sertifikatus.

Skaityti toliau...
 
62% lietuvių mylisi dažniau nei kartą per savaitę
2006 vasario 13

Valentino dienos proga vasario 6-13 dienomis buvo atlikta apklausa "Kaip dažnai mylitės". Į apklausos klausimą atsakė 385 Lietuvos piliečiai.

Skaityti toliau...
 
Altruistai santuokoje laimingesni nei egoistai
2006 vasario 13

Asmenybė, sugebanti mylėti visą žmoniją, yra laimingesnė ir mylėdama konkretų asmenį. Čikagos universiteto specialistų atliktame tyrime žmonių buvo klausiama, ar jie sutiktų su teiginiais: “geriau pats kentėsiu, nei leisiu kentėti mylimam žmogui” arba “geriau paaukosiu savo poreikius, kad tik mylimasis patenkintų savuosius” ir pan.

Skaityti toliau...
 
Miegojimas atskirai – ilgos sėkmingos santuokos paslaptis
2006 sausio 17
ImageTie, kas miega atskirai, iš tiesų santuokoje gyvena ilgiau! Bent jau taip tvirtina JAV specialistai, tyrinėję miego problemas. 23 proc. suaugusiųjų, gyvenančių santuokoje, miega atskirose lovose dėl to, kad vienas iš partnerių knarkia, muistosi per miegus, yra kankinamas košmarų ar kitais keistais veiksmais trikdo nakties tylą ir ramybę. Į šį skaičių neįskaičiuoti tie atvejai, kai poros miega atskirai dėl specifinio darbo grafiko, netinkamos vienam iš jų kambario temperatūros, ar mėgina iš naujo įžiebti prigesusią aistrą.
Skaityti toliau...
 
Delikatūs klausimai
2006 sausio 12

ImageGimus vaikučiui, iš šeimos įprastinio gyvenimo neretai pradingsta glamonės, bučiniai, meilūs žodeliai ir gestai, liudijantys, jog Jis ir Ji iš tiesų myli vienas kitą. Dabar pažvelkite į viską mažylio akimis. Kaip išreiškiami jausmai vaikui? Teisingai, - švelniais prisilietimais, bučinukais, glamonėmis. Visiems gerai suprantama fizinio kontakto svarba būsimo pilnaverčio žmogaus formavimuisi. Bet kažkodėl niekas nekalba apie tai, kad būsimo seksualinio elgesio modeliai susiformuoja dar vaikystėje, matant laimingus ir geidžiančius vienas kito tėvus, kurie į savo sveikų tarpusavio santykių orbitą įtraukia ir savo vaikus. 

Skaityti toliau...
 
Vyrai, kurie nenori suaugti
2006 sausio 04
ImageJie šiuolaikiški, jiems sekasi, važinėja gražiais automobiliais, puikiai rengiasi, vakarieniauja restoranuose, užsiima kuo nori ir kada nori. Jie kaip vaikai, tik vaiką galima palikti namuose su aukle, o vyro – ne. Būtų nuostabu, jei infantilų vyrą galima būtų atskirti iš pirmo žvilgsnio, deja, jis labai panašus į tikrą. Savo infantilumo neatskleidžia dar ir santykių pradžioje.
Skaityti toliau...
 
Tyrimas: santuokiniai ginčai kenkia sveikatai
2005 gruodžio 07

Laimingos poros gyvena ilgiau. Tuo tarpu partneriai, kurie nuolat kivirčijasi, rizikuoja savo sveikata. Atitinkamos medicininės studijos rezultatus antradienį pristatė britų dienraštis "Daily Mail". Anot jų, netgi nežymių sužeidimų gijimo procesas gali užsitęsti viena diena, jei namuose vyrauja nesantaika.

Skaityti toliau...
 
Vokiečių vyrų ir moterų požiūris į seksą trise yra visiškai skirtingas
2005 lapkričio 24

Anot Vokietijoje atliktos apklausos, moterų ir vyrų požiūris į meilės žaidimus trise yra visiškai skirtingas.

Skaityti toliau...
 
Vestuvių maratonas Indijoje
2005 lapkričio 23

Tokio didelio norinčiųjų susituokti antplūdžio Indijoje dar niekada nebuvo: tūkstančiai porų pareiškė norą aukso žiedus sumainyti šį trečiadienį. Mat 2005 metų lapkričio 23-ioji pagal induistų kalendorių yra ypač laiminga diena. Anot žiniasklaidos, planuojama nuo 15 tūkst. iki 25 tūkst. vestuvių. Dėl to Indijos sostinėje Naujajame Delyje pritrūko dvasininkų bei pokylių salių.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 55 - 63 iš 152


REKLAMA