2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Apkaltintas gydytojas, nugaros skausmus gydęs sekso terapija
2005 spalio 04

Viena Oregono valstijos gyventoja, kurią jos gydytojas įtikinėjo galįs išgydyti nugaros skausmus su ja pasimylėjęs, padavė mediką ir jo kliniką į teismą ir nori iš jo išieškoti 4 mln. JAV dolerių, teigiama pirmadienį paskelbtuose teisniuose dokumentuose.

Skaityti toliau...
 
Atsisakantiems naudoti prezervatyvus vyrams gresia 500 JAV dolerių bauda
2005 spalio 04

Indonezijos rytuose raudonųjų žibintų kvartaluose, baruose ir viešbučiuose vyrai klientai gali susilaukti iki 500 JAV dolerių baudos už atsisakymą naudoti prezervatyvą, pranešė vietos žiniasklaida.

Skaityti toliau...
 
Mišri santuoka
2005 rugsėjo 29
ImageNe paslaptis, kad mūsuose apie mišrias santuokas, ypač tarp skirtingų rasių žmonių, vis dar paplitusi gana negatyvi nuomonė. Nors niekada įstatymai mums to nedraudė, tačiau visuomenės požiūris į jas aiškiai negatyvus. Apytiksliai 9-ios iš dešimties mišrių santuokų išyra. Nejau tokia sąjunga iš anksto pasmerkta skyryboms?  Visai ne! Ką daryti, kad mišri santuoka būtų tvirta? Viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų išrinktojo. Štai keletas naudingų patarimų:
Skaityti toliau...
 
Nebrandumas – pagrindinė greit iširusių santuokų priežastis
2005 rugsėjo 26
Šiandien pasaulyje išsiskiria kas trečia sutuoktinių pora. Psichologų bei seksologų, specialistų šeimos ir santuokos klausimais nuomone, ši problema daugiausiai susijusi su tuo, kad didžioji dalis šių santuokų įvyksta per anksti. Neretai būna taip, kad tuokiasi nevisiškai brandūs žmonės, dar nesugebantys prisiimti ant jų pečių staiga užgulusios šeimyninio gyvenimo atsakomybės, be to, jie turi labai mažai seksualinės, bendravimo su įvairiais partneriais, patirties.
Skaityti toliau...
 
Studija apie europiečių ir amerikiečių seksualinius poreikius
2005 rugsėjo 20

Tyrimas: vokiečiai sekso reikaluose yra palyginti saikingi.
Vokiečiai vyrai ir moterys sekso reikaluose yra palyginti saikingi. Atitinkamos apklausos metu kas penktas respondentas (20 proc.) nurodė, jog jam to pakanka "mažiau nei kartą per savaitę". 28 proc. teigė, kad mylėtis nori kartą per savaitę.

Skaityti toliau...
 
A. Einšteinas buvo ne tik genijus, bet ir pašėlęs meilužis
2005 rugsėjo 16
Albertas Einšteinas (Albert Einstein) buvo ne tik žymiausias XX amžiaus genijus, bet ir du kartus vedęs žmogus, turėjęs begalę meilės romanų.
Skaityti toliau...
 
Mokslininkai: tvirta santuoka padeda užtikrinti vaikų gerovę
2005 rugsėjo 14

Tvirta santuoka užtikrina geresnę poros finansinę būklę ir pagerina šeimoje auginančių vaikų gyvenimo kokybę, rodo antradienį paskelbto tyrimo rezultatai.

Skaityti toliau...
 
Kosmetika atbaido vyrus?!
2005 rugpjūčio 30
Britanijoje moterys, nenaudojančios makiažo, turi kur kas didesnį pasisekimą vyrų tarpe, nei tos, kurios kasdien naudoja keliolika skirtingų makiažo priemonių. Net 68 proc. apklaustų (iš 10 tūkst.) viengungių vyrų mieliau rinktųsi nesidažančias moteris.
Skaityti toliau...
 
Iranas steigs "meilės fondą", skirtą skatinti jaunus žmones tuoktis
2005 rugpjūčio 30
Norėdamas paskatinti jaunus žmones tuoktis, Iranas įsteigs 1,3 mlrd. JAV dolerių "meilės fondą", antradienį teigė šalies viceprezidentas.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 73 - 81 iš 152


REKLAMA