2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Nuoga žmona virtuvėje “sustiprins” šeimyninę laimę
2005 rugpjūčio 25
Viena britų namų šeimininkė atskleidė savo šeimyninės laimės paslaptį: kelias į vyro širdį – per skrandį, o gardžius valgius vyrui ji gamina nuoga, intymias vietas vos prisidengusi pikantiška  mini prijuostėle. Pasak vyro, ją galima pavadinti viena gudriausių šiuolaikinių namų šeimininkių – jai pavyko rasti aukso viduriuką tarp vyro aistros gardiems patiekalams ir pomėgio stebėti gražias apsinuoginusias moteris!
Skaityti toliau...
 
Vyrų protas „apšoka“ moteriškąjį?!
2005 rugpjūčio 25
ImageBritų mokslininkai teigia, kad vyrai protingesni nei moterys vidutiniškai penkiais IQ punktais. Genetiniai skirtumai tarp lyčių intelekto lygio padėjo paaiškinti tai, kodėl žymiai daugiau vyrų gauna Nobelio premiją, tampa šachmatų žaidimo didmeistriais ir pan.
Skaityti toliau...
 
Bučiuokitės į sveikatą!
2005 rugpjūčio 25
ImageJei bučiniams skirsite bent 3 minutes, jūs ne tik patirsite malonumą, bet ir padėsite savo organizmui atsikratyti streso bei jo padarinių. Dėka bučinių, vykstant biocheminėms reakcijoms, sunaikinami „streso hormonai“ bei gaminasi „laimės hormonai“ – endorfinai.
Skaityti toliau...
 
Dauguma vilniečių mano, kad 15 minučių greitam seksui visiškai pakanka
2005 rugpjūčio 23
Daugiau nei 66 proc. vilniečių mano, kad greitam seksui visiškai pakanka 15 minučių - tai parodė sostinės gyventojų apklausos, atliktos rugpjūčio 17-19 dienomis, rezultatai. Atsitiktinės atrankos principu Vilniaus gatvėse buvo apklausti 588 vilniečiai ir sostinės svečiai (277 moterys ir 311 vyrų) nuo 18 iki 74 metų amžiaus.
Skaityti toliau...
 
Tik nedaugelis žmonių moka taisyklingai naudotis prezervatyvais
2005 rugpjūčio 17

ImageDidelė dalis lytinės sveikatos klinikų lankytojų prisipažino, kad nemoka taisyklingai naudotis prezervatyvais, dėl to labai padidėjo gonorėja sergančių vyrų skaičius, rodo naujo tyrimo rezultatai. Studiją atlikę mokslininkai pabrėžė, jog nepakanka išmokyti žmones naudotis prezervatyvais, būtina išmokyti juos naudoti taisyklingai.

Skaityti toliau...
 
Seksas gelbsti nuo dantų skausmo
2005 rugpjūčio 16
Čekų mokslininkai teigia, kad seksas – efektyvi priemonė nuo dantų skausmo. Pasak jų, aktyvus intymus gyvenimas žymiai numalšina arba padeda visiškai išvengti dantų skausmo. Be to, jis turi įtakos ir dantų emalio kokybei.
Skaityti toliau...
 
Vyras – į žvejybą, moteris – į kurortą!
2005 rugpjūčio 14
ImageKartais dėl vyro ir moters darbo specifikos, dažnų komandiruočių, variantas „atostogos atskirai“  savaime atpuola. Juk kada jiems dar pabūti kartu? Tačiau yra daugybė šeimų, kurios visus metus neišsiskiria, ir neturi progos pabūti vienas be kito, išsiilgti ir atgaivinti jausmus. Tokios poros vis dažniau atostogauja atskirai.
Skaityti toliau...
 
Moterų orgazmai sumuš rekordus!
2005 rugpjūčio 11
JAV nacionaliniame sveikatos institute tyrimais patvirtintas naujas žolinis preparatas „Zestra“, žadantis visoms moterims sustiprinti orgazmų kokybę ir kiekybę.
Skaityti toliau...
 
Moterys iš vyrų nori girdėti daugiau komplimentų
2005 rugpjūčio 11

Daugeliui moterų patinka komplimentai ir jos iš savo partnerių ar vyrų norėtų juos išgirsti dažniau, rodo moterų žurnalo "Elle" atliktas tyrimas.

Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 82 - 90 iš 152


REKLAMA