2017 01 19, Ketvirtadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Meilė
Meilė
Nepaleiskite romantikos!
2007 sausio 30
Visi santykiai pradžioje būna romantiški. Nekantraudami laukiame susitikimų, tikimės, kad šis žmogus mylės mus visą gyvenimą, rašome meilės žinutes ir laiškučius, apgaubiame mylimuosius meile ir dėmesiu... Laikas bėga, o romantika pamažu nyksta. Tai nutinka taip dažnai, kad net vadinama dėsningumu. Bet tai neteisinga! Ar jums patinka tai, kad nustojote būti vienas kitam tokie dėmesingi, kad prapuolė seksualinis susidomėjimas, kad nustojote ruošti staigmenas ir nebedegate nekantrumu prieš susitikimus?
Skaityti toliau...
 
Vyrą pasiglemžė virtualios gražuolės
2007 sausio 24
Statistikos duomenys rodo, kad mažiausiai 45% 20-50 m. amžiaus vyrų lankosi erotinėse interneto svetainėse. Ką daryti, kaip reaguoti, jei vyras mieliau leidžia laiką prie kompiuterio, žvalgydamasis į virtualias gražuoles? Šeimos santykių specialistai pastebi, kad daugeliui moterų vyrų lankymasis erotiniuose interneto puslapiuose prilygsta išdavystei. Užklupusios vyrus tokioje situacijoje, jos praranda pasitikėjimą savimi ir ima galvoti, kad nebedomina savo vyrų.
Skaityti toliau...
 
Ką daryti: vyro geriausia draugė – moteris?
2007 sausio 24
Nebūtinai geriausias jūsų vyro draugas turi būti būtent vyras. Kaip ir moteriai – artimas bičiulis gali būti kitas vyras, o ne moteris. Tačiau kaip mums elgtis, jei partneris/vyras draugauja su kita moterimi? Kaip suvaldyti savo pavydą?   Kai kurios mano, kad geriausias būdas – supykdyti juos ir užbaigti šią draugystę... Psichologai mano kitaip. Idealus variantas – susidraugauti su savo vyro bičiule.
Skaityti toliau...
 
5 žingsniai link skyrybų
2007 sausio 01
Kodėl baigiasi meilė – pati tikriausia, stipriausia ir visa apimanti?
Kodėl atrodę tvirti ir amžini jausmai staiga išnyksta?
Kodėl mes nesuprantam, kaip iki to priėjome?
Ir kodėl kažkas būtinai pasako: „Aš taip ir maniau, kad jiems nieko neišeis“? Paprastai galvojame: man taip, kaip jiems, tikrai neatsitiks. Žinoma, bet tuomet turite rinktis visai kitokį kelią, o ne kartoti klaidas.
Skaityti toliau...
 
Santykiai per atstumą: pliusai ir minusai
2006 gruodžio 11
Niekada negali žinoti – kur, kada ir kaip sutiksi savo antrąją pusę. Vieni mylimą žmogų suranda kaimynystėje, tame pačiame mieste, šalyje, o kitam pasiseka jį sutikti tik kitoje valstybėje, už tūkstančių kilometrų. Kažkas iškart puls įtikinėti, jog tokie santykiai nerimti, neturi ateities, o didžiulis atstumas padarys savo. Žinoma, santykiai per atstumą reikalauja ypatingos kantrybės ir pastangų, ir jei abiems žmonėms to norisi – viskas įmanoma.
Skaityti toliau...
 
Gyvenam kartu dėl vaikų
2006 gruodžio 07
Pakankamai dažnai girdim tokią frazę iš nelaimingų ištekėjusių moterų. Kodėl žmonės įsitikinę, kad skyrybos vaikams kenkia mažiau, nei gyvenimas šeimoje, kur meilė seniai išblėsus, o mamos ir tėčio niekas nebesieja? Tik vaikai...
Ar tėvai, nusprendę bet kokia kaina išsaugoti santuoką dėl vaikų, nepadaro jiems „meškos paslaugos“?
Skaityti toliau...
 
Šeimyninio gyvenimo krizės
2006 gruodžio 06

Keista, tačiau kad ir kelintą kartą sukurtumėte šeimą, ją vis tiek maždaug tuo pačiu laikotarpiu aplanko krizės. Net ir konfliktų priežastys neretai išlieka tos pačios. Iškart peršasi keletas išvadų: nereikia ieškoti kaltų – tai beprasmiška; jei jau krizės neišvengiamos, joms reikia bent jau deramai pasiruošti...

Skaityti toliau...
 
Nesipykit net ir slapta nuo vaikų!
2006 lapkričio 28
Mokslo įrodyta, kad nuolat konfliktuojančių tėvų vaikai negauna pakankamai šilumos ir paramos. Besipykstančių tėvų vaikai išgyvena nerimą, užsisklendžia savyje, sunkiau adaptuojasi ugdymo įstaigose. Tai, kad tėvų konfliktai neigiamai veikia vaikus, žinoma jau seniai ir buvo įrodyta daugelio tyrimų. Naujausias tyrimas šia tema rodo, kad vaikams kenkia ne tik atvirai demonstruojamas tėvų priešiškumas vienas kitam.
Skaityti toliau...
 
Blondinės. Brunetės. Šatenės. Raudonplaukės. Jos mėgsta...
2006 lapkričio 22
Pasirodo, plaukų spalva ir seksualinis žmogaus gyvenimas turi sąsajų!
Vokiečių seksologai  iš Frankfurto statistinių tyrimų instituto 5 metus nuodugniai tyrinėjo 4 000 „įvairaus plauko“ moterų.
Apibendrinus tyrimų rezultatus, buvo sudaryta tam tikra atmintinė, kuri bet kuriam vyrui galėtų padėti pasirinkti tinkamą strategiją lovoje.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 10 - 18 iš 152


REKLAMA