2017 02 26, Sekmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
Nebe pirmi santuokos metai Spausdinti El. paštas
2005 rugpjūčio 01
ImageRausvų puokščių romantiką keičia nešvarių skalbinių proza, jaudinantys pasivaikščiojimai mėnesienoje virto banaliais pasisėdėjimais prie televizoriaus. Vakarienės restorane negrįžtamai transformavosi į kulinarinių knygų studijas bei kančias prie viryklės. Paaiškėjo, kad indai patys neišsiplauna, o tavo nuostabusis herojus naktimis knarkia. Buto tvarkymas ne tik suryja galybę laiko, bet ir gadina nepriekaištingą manikiūrą, o mylimas vyras nedega noru išlyginti krūvą skalbinių...

      Santuoka – dar ne romano pabaiga, bet kartais – galas romantikai. Kiekvienos sutuoktuvių metinės – ne tik šventė, bet ir naujų santykių era, kartais virstanti krize. Pirmieji santuokos metai- patys konfliktiškiausi. Šiuo periodu išyra daugiausiai jaunų šeimų. Kiekvienos metinės vis padidina tikimybę, kad santykiai neiširs, bet jei sulauksite penktųjų, rizika sumažės iki minimumo.
 
      Pirmosios vedybų metinės, arba Angeliukai virsta velniukais

      Pirmųjų bendro gyvenimo metų devizas: plačiau atmerk akis iki vedybų ir kuo stipriau užsimerk po jų.

      Santuokos ateitis sprendžiasi pirmaisiais metais. Kad ir kokie konfliktiški tie metai buvo, jei jūs vis dar kartu – tai jau didelis pasiekimas! Juk išmokote suprasti vienas kitą, atleisti smulkius nesusipratimus, susitaikyti po grandiozinių skandalų. Susipažinote su vienas kito ydomis, sugebėjote prisitaikyti, pasiskirstėte šeimyninėmis pareigomis ir branginate savo santykius. Visa tai reikia atšvęsti!

       Šampano butelis ir antroji povestuvinė kelionė būtini! Pakeiskite aplinką, nes visa, kas jus supa kasdien, asocijuojasi su buities rutina ir nepalieka progos romantiškiems pasivaikščiojimams, pokalbiams. Tradiciškai, pirmosioms vestuvių metinėms priimta dovanoti rankšluosčius, puodelius ir kitus namų apyvokos reikmenis (ant puodelio galima užrašyti mylimajam gražių meilių žodžių, rankšluostį išsiuvinėti). Jei tavo mylimasis neatsitraukia nuo kompiuterio, užsakyk pelytei kilimėlį su judviejų nuotrauka.

      Antrosios vedybų metinės, arba Tyla prieš audrą...

      Antrųjų bendro gyvenimo metų devizas: Auksinė taisyklė – kantrybė ir atlaidumas.

      Net jei pirmaisiais gyvenimo metais visi buitiniai nesutarimai buvo išspręsti, aštrūs kampai nugludinti, o čiulptukai bei sauskelnės artimiausiu metu dar negresia, atsipalaiduoti neverta. Neveltui 2 metų sukaktis vadinama popierine. Popierius labai lengvai plyšta. Laimė jūsų pačių rankose. Dirbkite, ilsėkitės, mylėkitės, mėgaukitės vienas kito draugija, kol į jūsų santykius neįsiterpė trečias...  jūsų kūdikis.

      Atšvęskite popierinės santuokos metines, pasikvieskite draugų, surenkite iškylą gamtoje. Nors metinės ir popierinės, dovanos nebūtinai turi būti iš popieriaus, tačiau galite sukurti mylimajam poemą: „100 priežasčių tave mylėti“ arba padaryk „Diplomą mylimam vyrui“, išvardindama jo nuopelnus.

      Trečios vedybų metinės, arba Trečias, bet reikalingas...

      Trečiųjų bendro gyvenimo metų devizas: būna sėkmingų santuokų, tik nebūna idealių...

      Trečiais metais šeima tampa tvirtesne, bet štai ir vėl naujas išbandymas – vaikučio gimimas. Šis atrodytų laimingas gyvenimo periodas dažnai tampa pavojingiausiu. Mažylio atsiradimas  dažnai išardo santuoką. Keičiasi moters veikla, elegantiški kostiumėliai, šukuosena ir t.t. Moteris pavargsta, neišsimiega, vyrui skiria mažiau dėmesio. Jis priblokštas permainų, trokšta žmonos dėmesio ir švelnumo, net pavyduliauja mažyliui, nors niekada to nepripažins.
      Trečios vedybų metinės – odinės, taip vadinamos dėl to, kad ir poros santykiai dar minkšti, slidūs, kaip oda. Pats metas šeimos šventei – pasikvieskite draugų šeimas su mažyliais. Padovanokite vyrui įrėmintą savo ir vaiko fotografiją. Pasakykite, kad pastaruosius 3 metus buvote labai laiminga. Krizių būna kiekvienoje šeimoje, bet tik išties protingos moterys sugeba garbingai jas įveikti, sugražinti į namus laimę, santarvę ir supratimą. Pirmagimio gimimas – rimtas santykių išbandymas, tad pasistenkit išlaikyti šį egzaminą. 

      Ketvirtos vedybų metinės, arba po nuobodulio ženklu...

      Ketvirtųjų bendro gyvenimo metų devizas: Jau geriau tegu sutuoktinis piktinasi, negu nuobodžiauja.

      Šiuo periodu į santykius įsisuka rutina, nuobodulys. Tu jau girdėjai visas jo vaikystės, jaunystės istorijas, ir ne po vieną kartą; o jis pažįsta tave kiaurai: žino, kaip tu atrodai patirdama orgazmą, kaip tu pyksti ir t.t. Su siaubu pagalvoji, kad jūs nebeturit apie ką kalbėtis, išskyrus rytdienos meniu, o seksas vis toks pats ir pagal grafiką.... Psichologai pataria kuo daugiau laiko leisti su draugais, rasti bendrų hobių, išeiti į kiną, teatrą. Sutuoktiniams reikia daugiau įspūdžių. Ypač to reikia vyrams, kad neimtų dairytis į šalis ir ieškoti seksualinių eksperimentų.

      Paminėkite ketvirtąsias – šilkines – metines, nusipirkdami nuostabią šilkinę patalynę, kuri ne tik glostys odą, bet ir sužadins geismą. Tegu naujajame gyvenimo kartu etape seksas išsklaido nuobodulį!

      Penktosios vedybų metinės, arba atsargiai – neištikimybė!

      Penktųjų  bendro gyvenimo metų devizas:  santuoka – tai sutartis, kurios sąlygos kasdien peržiūrimos ir patvirtinamos  iš naujo.

      Penktaisiais bendro gyvenimo metais dažnai ištinka rimta krizė, o jos priežastis slypi... tavyje! Pagaliau išsivadavusi iš buities rūpesčių sugrįžti į darbą ir pasijunti pilnaverte, savarankiška, vertinama.  Bet sugrįžus iš darbo, namie tavęs laukia ne švarūs kambariai, pamaitinti vaikai ir laimingas vyras, o visiškas chaosas. Ir kaip čia susilaikysi neiškėlus skandalo? Štai kodėl dabar taip svarbu kalbėtis ir spręsti nesutarimus iškart, vos tik jie iškyla. Nekaupkite visko savyje. Dabar ypač norisi meilės, švelnumo ir dėmesio. Gali gauti tai iš visų, tik ne iš savo vyro. Ne paslaptis, kad ištekėjusi moteris pamažu ima abejoti savo patrauklumu, nes komplimentus ir flirtą pakeičia kritiškos pastabėlės ir užgaulūs juokeliai.  Psichologai sako, kad abejonės savo patrauklumu, atsiradę dėl vyro nedėmesingumo, gali būti rimta moters neištikimybės priežastimi.

      Tie, kurie sugebėjo įveikti visus sunkumus ir pagundas, sulaukė penktųjų metinių, gali didžiuotis ir apdovanoti save už kantrybę, supratingumą, meilę ir švelnumą. Neveltui šios metinės vadinamos medinėmis vestuvėmis, juk poros santykiai pakankamai sutvirtėjo ir įleido šaknis. Šia proga priimta dovanoti medžio suvenyrus: dėžutes, skulptūrėles ir kt. interjero detales iš medžio.

      Tuoktuvių metinių šventės – geriausias jūsų meilės, šilumos, supratimo ir sutarimo įrodymas. Linkime Jums sulaukti auksinių vestuvių!

Šaltinis: kleo.ru

 


 
Pirmyn >


REKLAMA