2017 01 24, Antradienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis arrow Pagrindinis arrow Alergija – apsaugoti namus lengviau nei bet kada
Alergija – apsaugoti namus lengviau nei bet kada Spausdinti El. paštas
2013 spalio 25

Tyrimų duomenimis, kone kas trečias žmogus kenčia nuo alergijos. Vienas iš dažniausių alergenų yra namuose esančios dulkės ir dulkių erkutės. Plika akimi nematomos erkutės gali sukelti daug negalavimų, pvz. astmą. Vaistai gali padėti, tačiau yra daug paprastesnių būdų kovoti su jomis.

Alergenų pašalinimas iš namų yra efektyviausias būdas išgydyti užgultą nosį, galvos skausmą, perštinčias akis. Vis tik, tai reikalauja nuolatinio valymo, šveitimo ir siurbimo, taip pat nemažų investicijų į alergenus šalinančias priemones ir brangius valiklius.

Modernios technologijos padeda pagerinti gyvenimo kokybę, taupyti laiką, efektyviau ir geriau patenkinti kasdieninius poreikius. Su skalbimo mašina „LG True Steam“ daugiau nereikės leistis į kraštutinumus darant pokyčius namuose, kurie leistų gyventi normalų gyvenimą. Inovatyvi LG skalbimo mašina rūpinasi audiniais tokiu būdu, kurio negali pasiūlyti tradicinės skalbyklės – ji naudoja garus, kurie pašalina 99,9 proc. visų žinomų alergenų, atnaujina audinį ir sumažina nemalonius kvapus. Garo dalelės yra 1600 kartų mažesnės už vandens lašus, todėl geriau įsiskverbia į audinį. Jos padeda pašalinti netgi įsisenėjusį purvą. Svarbu žinoti, kad tik „True Steam“ skalbimo mašina gali pašalinti alergenus – to negali padaryti tradicinėmis skalbimo mašinomis su garų funkcija.

LG skalbimo mašinoje esantis „Allergine washing“ režimas naudoja garus, kurie švelniai pašalina daugiau nei 99,9 proc. įprastų namų alergenų, tokių kaip dulkių erkutės ir augintinių pleiskanos netgi iš delikačiausių audinių. Šis režimas naudoja 40 proc. mažiau vandens ir 28 proc. elektros energijos skalbiant. „Steam Sanitary“ režimas palengvina kiekvienos motinos gyvenimą – jis užtikrina sanitarinę neskalbiamų daiktų, tokių kaip dekoratyvinių pagalvėlių ar minkštų žaislų būklę, be to švelniai valo audinį jo nepažeisdamas. Tuo tarpu „Freshening“ režimas pašalina nemalonius kvapus bei išlygina raukšles, o daugiau nei penkis drabužius gali paruošti dėvėti vos per 20 minučių.

Skalbimas garais leidžia naudoti mažiau elektros energijos ir vandens. Per vienerius metus skalbdami galite sutaupyti vieno mėnesio vandens ir energijos sąnaudas. Tai gerai ir jūsų kišenei ir aplinkai.
 
< Atgal   Pirmyn >


REKLAMA