Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip paduoti pareiškimus, kai esi ne Lietuvoje

Sveiki,gal kas galite pasidalinti informacija,kaip padavete pareiskimus tuoktis,kai esate ne Lietuvoj?Pas mus labai kvaila situacija,ruosemes vaziuoti i Lietuva paduoti pareiskimus tuoktis,bet MB negavo atostogu tai dienai nors buvo pazadeta.Lietuvoje pareiskimus galime paduoti tik abu,o per ambasada negalim,nes MB pametes savo gimimo liudijima ir turi Lietuvoj prasyti pakartotino.kol abu nuvaziuosim tikriausiai tai datai jau bus uzimta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 03 23, 18:11)
Sveiki,gal kas galite pasidalinti informacija,kaip padavete pareiskimus tuoktis,kai esate ne Lietuvoj?Pas mus labai kvaila situacija,ruosemes vaziuoti i Lietuva paduoti pareiskimus tuoktis,bet MB negavo atostogu tai dienai nors buvo pazadeta.Lietuvoje pareiskimus galime paduoti tik abu,o per ambasada negalim,nes MB pametes savo gimimo liudijima ir turi Lietuvoj prasyti pakartotino.kol abu nuvaziuosim tikriausiai tai datai  jau bus uzimta  doh.gif



Tai tikrai galia sutvarkyti Jusu artimieji, del tikslesnes informacijos tegul kreipiasi i Jusu miesto CMB 4u.gif
Atsakyti
Skambinau as i ta CMB, tik man pasake,kad vienintelis budas paduoti prasymus tuoktis yra abieju asmenu atvykimas i cmb,su pasais ir gimimo liudijimais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 03 24, 18:39)
Skambinau as i ta CMB, tik man pasake,kad vienintelis budas paduoti prasymus tuoktis yra abieju asmenu atvykimas i cmb,su pasais ir gimimo liudijimais  unsure.gif

niu va mirksiukas.gif aš tada neičiau į CMB, vistiek ten nieko gero lotuliukas.gif o nueitume tik į bažnyčią,žinoma jei planuojant, o vėliau nuneštume į CMB dokumentus,jei per 10 dienų pristatot dokumentus į CMB, tai jie įrašo tą dieną, kada buvo bažnytinė santuoka. Viena mano pažįstama taip padarė, bet vestuvių dieną, užsuko tik pasifotkint prie CMB, o kitą dieną nunešė prašymus pripažinti santuoką thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip ir planavom is pradziu tik baznycioj,bet Lietuvelej po baznytines santuokos turesim 2 savaites iki isvaziavimo,tai labai bijau,kad nespesiu susitvarkyt dokumentu tai yra iregistruot santuoka CMB ir pasikeist pasa 4u.gif

Papildyta:
o kaip su tais prasymais pripazinti santuoka? kiek laiko uztrunka visa procedura? as visai zalia,nieko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 03 24, 21:08)
Taip ir planavom is pradziu tik baznycioj,bet Lietuvelej  po baznytines santuokos turesim 2 savaites iki isvaziavimo,tai labai bijau,kad nespesiu susitvarkyt dokumentu tai yra iregistruot  santuoka CMB ir pasikeist pasa  4u.gif

Papildyta:
o kaip su tais prasymais pripazinti santuoka? kiek laiko uztrunka visa procedura? as visai zalia,nieko nesuprantu blush2.gif

apie tai nežinau g.gif galorą darbo dienų, reik pasiskambint ir jų psiteiraut thumbup.gif o pasą gali pasidaryt per porą darbo dienų, arba penkias drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu uz informacija.gal tada ir nereiketu i ta CMB eit.atkristu puse bedu
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2007 03 25, 00:15)
Aciu uz informacija.gal tada ir nereiketu i ta CMB eit.atkristu puse bedu

Laba, o gal kartais tiktu tavo igaliotas asmuo (notariskai patvirtintas) paduoti tiems pareiskimams. Ir dar girdejau kad galima per lietuvos ambasada (Konsula) tuos pareiskimus uzpildyti. g.gif Mat ir man tokios pat problemos gresia, bet dar pati niekam konkreciai neskambinau smile.gif

o kur tu esi,kokioj saly?
Atsakyti
Nezinau koks cia CMB taip sake, bet paciai tenka tvarkyti savo klientu dokumentus ir ne karta teko nesti pareiskimus, nes jie buvo uzsienyje 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 25, 15:06-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2007 03 25, 15:06)
Laba, o gal kartais tiktu tavo igaliotas asmuo (notariskai patvirtintas) paduoti tiems pareiskimams. Ir dar girdejau kad galima per lietuvos ambasada (Konsula) tuos pareiskimus uzpildyti.  g.gif Mat ir man tokios pat problemos gresia, bet dar pati niekam konkreciai neskambinau smile.gif

o kur tu esi,kokioj saly?


As esu uk,per ambasada tikrai galima,tik kaip sakiau MB gimimo liudijimas pamestas tai reikia jam lietuvoj prasyti pakartotino.kol viska susitvarkys,bijau ,kad rugpjuti jau vietos nebus.Kai skambinau i CMB,tai sake ,kad jokiu igaliotu asmenu ,tik jaunieji gali nesti prasymus verysad.gif
Zodziu man atrodo apsieisiu ir be tos CMB
Papildyta:
QUOTE(satin @ 2007 03 25, 15:28)
Nezinau koks cia CMB taip sake, bet paciai tenka tvarkyti savo klientu dokumentus ir ne karta teko nesti pareiskimus, nes jie buvo uzsienyje  4u.gif

Man atrodo jie nori,kad su krepseliu ar vokeliu ateiciau,kitaip paaiskint negaliu.mano draugei,jei nesant lietuvoj,mama prasymus nunese ir normaliai viskas
Atsakyti
Mes, pavyzdziui, irgi esam ne Lietuvoje,bet norim tuoktis siais metais.Susizinojom toki dalyka,kad galima pasiskambinti i CMB ir uzsirezervuoti laika.Aisku,jei dar yra vietu ir tinka data.Mes taip ir padarem.Cia kalbu apie Kauna,Rotuse.Jei reikes numerio sakykit.
Atsakyti
Mes irgi uzsienyje ir susituokti sugalvojome rugseji, o griztame tik liepa... Tai buvo taip... nenorejome niekam sakyti ir tevams staigmena padaryti, tai musu draugu porele nuejo ir graziai paprase mirksiukas.gif rezervuoti data ir netgi laika... rezultatas toks, kad uzsirase musu pavardes ir sake, kai tik grisim ateiti pareiskimus parasyti. Net negalvojau is pradziu, kad taip paprastai susitvarkysim, jau net nesitikejau, jog vestuves padarysim siais metais... bet viska internetu ir tel. radau... tiek fotografa, video, tiek limuzinus, sale ir t.t. thumbup.gif Isvada tokia, kad viskas imanoma, tik bandyti reikia.
Atsakyti