Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams -3

Toliau dalinamės dovanų idėjomis, kurias dovanojame savo mylimiems vyrams, bičiuliams, kolegoms.
2 tema

Sakykit,o ką manot, jei dovanot didelį butelį, čia gimtadienio proga būtų. Na iš tų, kur būna labai dideli, po kelis litrus. Man reikėtų degtinės bonkės tokios.. Mačiau maximose yra pirkt, bet gal dar kur didesnis pasirinkimas būtų? (Kaune) rolleyes.gif ir gal kur pigiau? Nes man už kelis šimtus tai jau nebetinka, kad apie 150 būtų gerai rast, jei aišku įmanoma (jau brendžiai ir wisky atpuol,nes per brangu verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(Niut* @ 2009 12 22, 16:23)
Sakykit,o ką manot, jei dovanot didelį butelį, čia gimtadienio proga būtų. Na iš tų, kur būna labai dideli, po kelis litrus. Man reikėtų degtinės bonkės tokios.. Mačiau maximose yra pirkt, bet gal dar kur didesnis pasirinkimas būtų? (Kaune) rolleyes.gif  ir gal kur pigiau? Nes man už kelis šimtus tai jau nebetinka, kad apie 150 būtų gerai rast, jei aišku įmanoma (jau brendžiai ir wisky atpuol,nes per brangu verysad.gif  )


O čia kam dovanoti norit? Vyrui, artimam, bičiuliui? Na, pvz. MB patiktų tokia dovana, tik vodkę reiktų keisti šampanu ar bent jau brenduku biggrin.gif ir aišku reikėtų sugalvoti kaip įdomiai ir orginaliai ją įteikti ar pateikti cool.gif
Atsakyti
Laimei jis būtent degtinę labiausiai ir geria iš visų tų stipriųjų, sako nėra čia ko spalvotų gert, balta sveikiau bigsmile.gif Tai gal visai tiks ax.gif O padovanot tai manau komplekte su rulete-stikliukais. Dar jis saldainius labai mėgsta, tai galvoju taip padaryt: į didelę dėžę įdėt tą ruletę su stikliukais ir dar kiek tilps pribėrti įvairių saldainių, kokių įdomesnių. Plius dar galvoju jei rasiu dėžę snikerių nupirkt,nes irgi labai mėgsta ;D ir dar galvoju kokį žmogų iš balionų, kur būna kad išlanksto, tiesa,sako,jie ilgai nesilaiko,na bet atrodo visai gražiai blush2.gif Tai va tokia dovana būtų, tik kaip ta pačią bonkę dovanot man dilema.. pakuoti ją ar ne? Ar tiesiog kaspiną užrišt? Čia neįsivaizduoju doh.gif Dar aišku laiko iki gimtadienio daug, tačiua mėgstų iš anksto pasiruošti ir apmąstyt viską.. nes būna kad paskutiniu momentu kas nors susiknisa ir nieko nebespėji doh.gif
O šiaip plnuoju ryte siurprizą daryt.. išpuošti jo duris ir laiptinę balionais, ant durų užkabinti dovanų maišiuką su šokoladu ir įdėt raštelį: kad gimtadienio rytas būtų saldus smile.gif tai ryte kai jis išeis ir pamatys jaučiu nustebs žiauriai biggrin.gif dar tuo metu neketinu su dovanom lįst,ne jam išeit reikės,tai dovanas įteiksiu vėliau kai susitiksim popiet.
P.S. O dovana čia draugui... Ne vaikinui,bet.... wub.gif na žodžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niut* @ 2009 12 22, 22:00)
Laimei jis būtent degtinę labiausiai ir geria iš visų tų stipriųjų, sako nėra čia ko spalvotų gert, balta sveikiau bigsmile.gif  Tai gal visai tiks ax.gif  O padovanot tai manau komplekte su rulete-stikliukais. Dar jis saldainius labai mėgsta, tai galvoju taip padaryt: į didelę dėžę įdėt tą ruletę su stikliukais ir dar kiek tilps pribėrti įvairių saldainių, kokių įdomesnių. Plius dar galvoju jei rasiu dėžę snikerių nupirkt,nes irgi labai mėgsta ;D ir dar galvoju kokį žmogų iš balionų, kur būna kad išlanksto, tiesa,sako,jie ilgai nesilaiko,na bet atrodo visai gražiai blush2.gif  Tai va tokia dovana būtų, tik kaip ta pačią bonkę dovanot man dilema.. pakuoti ją ar ne? Ar tiesiog kaspiną užrišt? Čia neįsivaizduoju  doh.gif  Dar aišku laiko iki gimtadienio daug, tačiua mėgstų iš anksto pasiruošti ir apmąstyt viską.. nes būna kad paskutiniu momentu kas nors susiknisa ir nieko nebespėji doh.gif
O šiaip plnuoju ryte siurprizą daryt.. išpuošti jo duris ir laiptinę balionais, ant durų užkabinti dovanų maišiuką su šokoladu ir įdėt raštelį: kad gimtadienio rytas būtų saldus smile.gif tai ryte kai jis išeis ir pamatys jaučiu nustebs žiauriai biggrin.gif dar tuo metu neketinu su dovanom lįst,ne jam išeit reikės,tai dovanas įteiksiu vėliau kai susitiksim popiet.
P.S. O dovana čia draugui... Ne vaikinui,bet.... wub.gif  na žodžiu  biggrin.gif


Laimei, kad MB beveik negeria stipriųjų arba tik ypatingomis progomis rolleyes.gif o, kad balta sveikiau už bet kurį kitą alkoholinį gėrimą - ginčytinas dalykas bigsmile.gif

Iš jūsų postų atrodo, kad draugystė dar tik vyniojasi, mezgasi cool.gif ir galbūt abu studentai esat, ne? mirksiukas.gif
Na vynioti tai čia manau nieko nereikia, ypač to butelio (man tai išvis nesižiūri nei kaspinai, nei tos etiketės kur būna įvairios foto klijuojamos, nei megztos, nertos aprangos butelaičiams - apskritai, imidžo gadinimas biggrin.gif )
Kas dėl pasiruošimo - aš taip pat stengiuosi kuo anksčiau susigalvoti scenarijų, dovaną bei kitas smulkmenas, ir neduok Die, kas pasisuktų kitokia linkme doh.gif esu priekabi daugeliu atžvilgių, siekiu, kad viskas būtų idealu ir taip, kaip suplanuota smile.gif
Atsakyti
Na taip gavosi,kad aš vyresnė už jį blush2.gif jis dar mokyklinukas, o aš jau dirbu (nieko blogo nepagalvokit-jam 19 tuoj bus,jis dvyliktokas) O dėl tos baltos tai aš išvis nežinau,kaip ją gerti įmanoma, bet va jam geriausia balta,tai ką jau padarysi doh.gif Na taip,aš kažkaip to butelio su kaspinu neįisivaizduoju pati doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet va, ar gražiai atrodo,jei dėžė atskirai (ta su saldainiais, rulete), o butelis atskirai pateiktas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Niut* @ 2009 12 23, 00:42)
*Na taip gavosi,kad aš vyresnė už jį  blush2.gif jis dar mokyklinukas, o aš jau dirbu (nieko blogo nepagalvokit-jam 19 tuoj bus,jis dvyliktokas)
**Na taip,aš kažkaip to butelio su kaspinu neįisivaizduoju pati  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet va, ar gražiai atrodo,jei dėžė atskirai (ta su saldainiais, rulete), o butelis atskirai pateiktas?  blush2.gif


*Na jau ne man jus teisti biggrin.gif MB už mane vyresnis 10metų, bet dėl suaugimo lygio esame vienodi biggrin.gif tik perskaičius jūsų romantiškus norus iškart pagalvojau, kad jauni esat, (jei ką, aš ir dar studentė mirksiukas.gif ) , nes mano dovanos irgi būna panašios...

** O butelį su ta dėže aš teikčiau atskirai - vieną - vienoj rankoj, kitą - antroj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2009 12 23, 10:18)
*Na jau ne man jus teisti  biggrin.gif  MB už mane vyresnis 10metų, bet dėl suaugimo lygio esame vienodi  biggrin.gif tik perskaičius jūsų romantiškus norus iškart pagalvojau, kad jauni esat, (jei ką, aš ir dar studentė  mirksiukas.gif ) , nes mano dovanos irgi būna panašios...

** O butelį su ta dėže aš teikčiau atskirai - vieną - vienoj rankoj, kitą - antroj  rolleyes.gif


Ačiū už patarimus bigsmile.gif Aš tikiuosi,kad tą butelį pavilksiu,nes net neįsivaizduoju,kokio sunkumo jie ten gali būt,o iki jo namų tikrai toloka,nors miestelis mažas, bet paeit gausiu normaliai su visom tom dovanom ;D
Atsakyti
QUOTE(Niut* @ 2009 12 22, 15:23)
Sakykit,o ką manot, jei dovanot didelį butelį, čia gimtadienio proga būtų. Na iš tų, kur būna labai dideli, po kelis litrus. Man reikėtų degtinės bonkės tokios.. Mačiau maximose yra pirkt, bet gal dar kur didesnis pasirinkimas būtų? (Kaune) rolleyes.gif  ir gal kur pigiau? Nes man už kelis šimtus tai jau nebetinka, kad apie 150 būtų gerai rast, jei aišku įmanoma (jau brendžiai ir wisky atpuol,nes per brangu verysad.gif  )

ant bonkos gali padaryti atikete su savo ar jo nuotrauka, gali po ja parasyti kokia proga sis butelis isleistas:"tokio ir tokio gimtadienio proga"
Atsakyti
na tai kokiu vyrai dovanu gavo, kokiu ideju kitiem metam? biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai šiemet pabuvau savanaude biggrin.gif MB gavo bonkelę romo ir kvietimą abiems į Sofijos rezidenciją su baseinu bei pirtimi, kadangi neseniai grįžo iš užsienio, tai norėjau pamaloninti tokia atpalaiduojančia staigmena. O ir bus proga pasivaikščioti po lankytas Birštono apylinkes, pakvėpuoti švaresniu oru, pavakarieniauti restorane, kur vaizdas atsiveria į Nemuno slėnį... Vnž, romantika šiemet pas mus rolleyes.gif

Ką kitos dovanojote? cool.gif
Atsakyti
dovanojau, kaip minėjau, slidinėjimo akinius gimtadieniui (gimtadienis sausį, bet dovanos dabar reikėjo ax.gif), naujiems laukia supakuotas darbo kalendorius, na ir jei jau bus išversta, dovanosiu Deno Brauno naują knygą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 27 gruodžio 2009 - 22:35
Dovanojau galiausiai tai, kas tikrai buvo reikalinga: veido kremą. Dabar ugdys įprotį juo tepliotis smile.gif
Atsakyti