Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro nuotaikos, kaip jas išgyventi?

del vyro nuotaiku tai gryniausia tiesa kad verciau jau tuo metu jam i akis nelysti, nes jei lysi tai prisakyt gali to, ko visai negalvoja, o tada genda tarpusavio santykiai. geriausia paklausti kaip sekes, o pagal atsakyma nuspresti ar verta testi diskusija. jei jis nori pasipasakot, tai tada ok, jei pradeda bumbet, tai vadinas tada geriau uzsiimt savais darbais, kad per ta laika apsiramintu. kai jis pamatys kad nekreipi demesio i jo psichavimus tai ir psichuoti tada jam pasidarys nebeidomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2005 08 26, 15:33)
"stengiamės taikiai apeiti problemas su tėvais (nes kol kas su jais gyvename"

Manau, galėčiau lažintis, kad problema yra čia.
Atsakyti
QUOTE(kolete @ 2005 09 13, 14:31)
...jei pradeda bumbet, tai vadinas tada geriau uzsiimt savais darbais, kad per ta laika apsiramintu. kai jis pamatys kad nekreipi demesio i jo psichavimus tai ir psichuoti tada jam pasidarys nebeidomu smile.gif


... maniškis nebamba g.gif Jis va pasakė "nežinau kodėl nuotaikos nėr" ir taip buvo 2 paras. Vakarais stengdavausi kalbinti,klausinėti...Pamačiau,kad kalbėti jam kur kas geriau, nei tylėti. Ir nors priežasties nuotaikos dingimo taip ir neradome, nusprendėme,kad tiek moterims,tiek vyrams tai periodiškai užeina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2005 09 13, 15:42)
Manau, galėčiau lažintis, kad problema yra čia.


Gali būti ax.gif Išeiname iš tėvų.Nuomuosimės,bus ramiau thumbup.gif
Atsakyti
Vyrai,kaip ir mes,pavargsta ne vien fiziškai.Yra emocinis nuovargis,kurio dažnai negali ir paaiškinti.Reikia tiesiog pailsėti.Ir neišsigąsk,jei tai tęsiasi kelias dienas.Juk tai ne pyktis,tai nuovargis.
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2005 08 26, 14:43)
Paskaitykit " vyras is Marso, moteris is Veneros." Jei moteriai problemos, paprastai ji turi issisneket, o vyrai uzsidaro, tarsi ilenda i urva. Jei pradedi klausineti, tik dar labiau sukomplikuoji padeti blink.gif Vyras turi issitylet, paliudet vienas, ir tai savaime praeina. Tokia vyriska psichologijos struktura g.gif


na matau - liudnas... paklausiu, kas nutiko, gal galechiau padeti... nesako.
prisikaitau protingu patarimu, alia "nelysk i akis". tai apsimetu, kad viskas gerai, laukiu kol nuotaika pasitaisys.
po keleriu metu (!) suzhinau, kad man nerupi jo problemos....
tai va tep vat su ta vyrishka psichologijos struktura ir protingomis knygomis... doh.gif
Atsakyti
aš irgi mėgėja lįsti su visais savo klausimais: kodėl, kaip, kada ir pan. ir jeigu tai netinkamas momentas, tai viskas gali pakvipti labai nemenku skandalu. turiu aš to mamiško sindromo, o jam, kaip kiekvienam vyrui reikia erdvės - liūdesiui, kūrybai, planams. todėl dabar stegiuosi labai apriboti savo reakcijos jausmingumą - jokių panikų, ašarų, maldavimų papasakoti...yzi žodžiu.
Atsakyti
Mano vyreliui irgi būdingi nuotaikų svyravimai cry.gif Bet, jis netyli ir savo blogą nuotaiką išlieja ant manęs (dažniausiai) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 09 15, 09:49)
na matau - liudnas... paklausiu, kas nutiko, gal galechiau padeti... nesako.
prisikaitau protingu patarimu, alia "nelysk i akis". tai apsimetu, kad viskas gerai, laukiu kol nuotaika pasitaisys.
po keleriu metu (!) suzhinau, kad man nerupi jo problemos....

Nemoku apsimesti, kad viskas gerai, jei mano artimam žmogui, taip nėra verysad.gif

QUOTE(Net @ 2005 09 15, 11:06)
aš irgi mėgėja lįsti su visais savo klausimais: kodėl, kaip, kada ir pan. ir jeigu tai netinkamas momentas, tai viskas gali pakvipti labai nemenku skandalu.

Ačiū Dievui, maniškis niekada skandalų nėra iškėlęs, netriukšmauja jis bigsmile.gif Dažnai stebiuosi, kaip jis,būdamas toks aktyvus ir visiškai NE FLEGMA biggrin.gif , taip moka suvaldyti emocijas g.gif

QUOTE(erika9 @ 2005 10 24, 18:57)
Mano vyreliui irgi būdingi nuotaikų svyravimai  cry.gif Bet, jis netyli ir savo blogą nuotaiką išlieja ant manęs (dažniausiai)  schmoll.gif

Čia jau negerai, kad ant tavęs išlieja savo nuotaiką rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aivaD: 06 lapkričio 2006 - 10:29
naaaaaaaaa....... kad mano vyrui nebuna blogos nuotaikos ir jos svyravimu g.gif
na, tikrai...
bloga nuotaika nebent as jam sukuriu, bet jei pasijauciu kalta, tai atsiprasau blush2.gif

cia as su svyruojancia nuotaika, bet tik ne jis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bra$ke @ 2006 11 06, 21:50)
naaaaaaaaa....... kad mano vyrui nebuna blogos nuotaikos ir jos svyravimu  g.gif 
na, tikrai...
cia as su svyruojancia nuotaika, bet tik ne jis  verysad.gif


Pritariu bigsmile.gif Mūsų nuotaikos svyruoja kur kas dažniau,visi tie PSM,kada negali savęs suvaldyti, hormonai šėlsta ... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aivaD: 07 lapkričio 2006 - 09:51
QUOTE(aivaD @ 2006 11 07, 09:50)
Pritariu bigsmile.gif Mūsų nuotaikos svyruoja kur kas dažniau,visi tie PSM,kada negali savęs suvaldyti, hormonai šėlsta ... lotuliukas.gif

g.gif o pas mus seimoje atvirksciai doh.gif Kartais atrodo, kad mano vyrui buna tie PMS lotuliukas.gif doh.gif
Sunkiai as isgyvenu jo nuotaikas. Nes jeigu blogai vyrui, tai jau blogai ir taip gali testis savaite ir daugiau, o kai gerai, tai dziaugiasi ir sienos lotuliukas.gif (o as labiausiai)... Nepakenciu blogu vyro nuotaiku verysad.gif
Atsakyti