Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

Joo,visko būna.Aš per pirmą nėštumą pravaikščiojau nei pykino nieko ir jaučiausi labai gerai ,gimė mergaitė thumbup.gif Dabar laukiuosi ir taip pat vaikštau kaip tankas,nei pykino,nei vėmiau ,echo parodė,kad bus berniukas.Tai net nežinau g.gif
Atsakyti
As kai pirmo laukiausi irgi labai gerai jauciausi, irgi nei spuogu, nei pykinimu nebuvo, ir sirdim jauciau kad berniukas bus, o dabar atvirksciai ir pykino ir veida isbere, ir siaip jauciu kad mergaite, o viena gine pamate berniuka, nors kita tvirtina kad mergaite, taip kad bus aisku kai pagimdysiu biggrin.gif
O pagal ta kalendoriu tai mano sunus turetu buti mergaite lotuliukas.gif beje mano brolis irgi mergaite turejo gimti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 04 04, 22:23)
As kai pirmo laukiausi irgi labai gerai jauciausi, irgi nei spuogu, nei pykinimu nebuvo, ir sirdim jauciau kad berniukas bus, o dabar atvirksciai ir pykino ir veida isbere, ir siaip jauciu kad mergaite, o viena gine pamate berniuka, nors kita tvirtina kad mergaite, taip kad bus aisku kai pagimdysiu biggrin.gif
O pagal ta kalendoriu tai mano sunus turetu buti mergaite lotuliukas.gif  beje mano brolis irgi mergaite turejo gimti lotuliukas.gif

Nuraminai, doh.gif nes mano vyras labiau noretu berniuko thumbup.gif
Atsakyti
manes nei karto nepykino per visa nestuma smile.gif pries nestuma labai megau marinnuotus agurkelius, bet kai pastojau nesuvalgiau nei vieno. labai trauke saldumynai smile.gif
gime mergyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2007 04 05, 22:50)
manes nei karto nepykino per visa nestuma smile.gif pries nestuma labai megau marinnuotus agurkelius, bet kai pastojau nesuvalgiau nei vieno. labai trauke saldumynai smile.gif
gime mergyte  wub.gif


as irgi be galo be krasto agurkelius galedavau doroti, kai pastojau- irgi nei vieno nevalgiau, nes net pagalvoti negalejau.
taip pat mergyte turiu tongue.gif
Atsakyti
pirmus tris mėnesius pykino, ištisai lovoj pragulėjau. Iki nėštumo buvau smaližė, be saldumynų nei dienos, o pastojus saldumynai visiškai netraukė. Mandarinus galėjau kilogramais kapot lotuliukas.gif labai traukė kefyras ir varškė (kurios anksčiau per prievartą būtum man nesugrūdus schmoll.gif ). Nepernešiau mėsos kvapo, nors anksčiau buvau užkietėjusi mėsiaėdė lotuliukas.gif
Echoskopas iki pat gimdymo lyties nerodė, o uošvienė nuo pat pradžių sakė kad bus berniukas - atseit pagal pilvo formą spėja. Ji buvo teisi - gimė berniokas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 04, 18:08)
dar viena istorija girdejau kai daktarai 3 kartus 100% uzgarantavo berniuka, atseit labai gerai ir aiskiai matesi, o kai gime... pasirodo 100% mergaite  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš irgi ne kartą tokių dalykų esu girdėjus, iš artimų net žmonių cool.gif
Atsakyti
O man, tai penktadienį vienas daktaras žiūrėjo echoskopu ir užtikrino, kad bus mergaitė, bet ateinantį trečiadienį pagindžiau berniuką. biggrin.gif Veiksmas vyko prieš metus. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Akorus @ 2007 04 06, 09:33)
Aš irgi ne kartą tokių dalykų esu girdėjus, iš artimų net žmonių cool.gif

O aš nesu girdėjusi, kad gimtų mergaitė, kai gydytojai sako, jog bus berniukas. Atvirkštinių variantų yra.
Atsakyti
o man tinka - smailas pilvas, dryziukas rudas virs bambos- mano maziukas - berniukas thumbup.gif
Atsakyti
Manau,kad neimanoma nuspeti tokiais budais kudikio lyties.Man visi sake,kad pagal pilva turesiu mergaite.Sirdis sake,kad berniukas.o labiausiai pasitvirtindavo tada kai indus plaudavau,ar bandydavau pasidazyti is kart vemt begdavau biggrin.gif
Atsakyti
Na jau ir man pasidare nelabai svarbu ka turesiu, svarbu tik sveikas gimtu ir be jokiu komplikaciju ax.gif Laukiu nesulaukiu bigsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti