Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis sąrašas

Sena tema yra čia

Čia TRUMPAI IR AIŠKIAI skelbiame nesąžiningųjų vardus ir pasakojamės apie tai, ką negero jie padarė.


Pvz., Nick'as N pardavė daiktą su broku, apie kurį nebuvo pasakyta skelbime. Nikas N nepervedė pinigų, neišsiuntė daikto, pardavė vietoj originalo plagiatą ir t.t .
Nerašome apie tai, kad netiko išmiera ar modelis, kad nuotraukoj spalva atrodė gražiau ir pan.
Taip pat temoje nepageidaujamos bereikalingos diskusijos ir skundai BE KONKRETAUS nick'o (kaip "viena forumietė...", "jei neatsilieps, tada paskelbsiu..." ir pan.)

Atsakyti
Na ka, prisidedu ir as prie "skundikiu", o buvo taip...
Is vienos pardavejos Rainbow nusiziurejau megztuka is UT, nu fainas toks, s dydis, 30 lt, paprasiau kad kelias dienas palauktu, kol man perves pinigus. Aciu jai, palauke. Na, tada laukiau as, is Alytaus rajono siuntinys ejo ilgokai, bet sulaukiau thumbup.gif , nulekiau iki pasto, parlekiu, issitraukiu ji ir ziuriu, kad jis vaikiskas bigsmile.gif , ugiui 134 - 140 cm, o mano - 175 cm. Na, tai isivaizduojat kaip jis ant manes "kabo" doh.gif Rankoves nesiekia riesu kauliuku, o pats megztukas virs bambos, nu kur jau as su juo doh.gif Parasiau as pardavejai zinute, kad gal reikejo man pasakyt, kad jis vaikiskas, nes tikrai matosi, o ji atrase, kad visada perka dydzius S arba M, na taip, as taip pat, bet ne vaikiskam skyriuj.
Tai va, tokia mano istorija, mudvi nesusipykom, bet nemalonu, pinigai nedideli, bet jau is jos nieko nebepirkciau, o ir jums patariu visada jos paklaust kokiam ugiui skirtas rubas ax.gif
Geros dienos
Atsakyti
Atsargiai su Gerdakamile - uzsisake brangokus daiktus (virs 100$), kai atejo laikas susimoketi, dingo...Nemazai issiunciau zinuciu - tiek az, tiek e-mailu, jokiu ziniu...
Atsakyti
Noriu perspeti apie MINDOZA, kuri pardavineja ar pardavinejo Braun elektrinius dantu sepetelius. Meluoja, kad jie turi taimeri ir garantija, o is tiesu - nei vieno, nei kito neturi. schmoll.gif Gavau is jos dantu sepeteli uz tokia kaina, kurios jis (be jokiu garantiju) nevertas verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
na man siuntinys taip pat nenusiseke verysad.gif
Uzsisakiau dzinsiukus ,dvi bliuskytes vasarai.Gavau siuntinuka greitai,bet vos ispakavus-jis dvoke blink.gif ,dzinsai nzn skalbti ar ne,dideli,dydis ne tas pasakytas buvo,bet cia dar nieko.Bliuskute viena -puse bedos,bet antroji ir smirda,neskalbta,purvina is vidaus-nuo kuno,juodu susiraiciusiu plauku apsivelusi,istysusi.Tuoj pat nuo dvoko ismeciau i lauka visus rubus.Ir siaip ,skuduryne radus tokia bliuske uz lita- neimciau,sumokejau 10 uz ja,na nedaug,bet zmogus gedos turetu visai netureti toki ruba siusti g.gif .Nezinau ka ji galvoja,bet svarbiausia nepakliukit pas tokius pardavejus.Fui kaip baisu.Na o ji pasivadinusi-Marija5.
Na sekmes apsipirkineti smile.gif
Atsakyti
buvau ir aš susidūrusi su pardavėja, kuri atsiuntė dvokiančius drabužius bei gerokai panešiotus. Jos nikas lilayte. Pirkau megstuką ir liemenėlę. Megstukas dvokė cigaretėm, pažastys su kvapeliu, o liemenėlė pasirodo buvo ne balta (nuotraukoj buvo balta), o purvinai rausva (atrodo kaip netyčia nudažyta doh.gif).
Tik tiek gerai, kad ne daug sumokėjau. Ne ką praradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2007 04 15, 07:45)
buvau ir aš susidūrusi su pardavėja, kuri atsiuntė dvokiančius drabužius bei gerokai panešiotus. Jos nikas lilayte.

Senesnėje temoje ja taip pat buvo nusivylusių.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2007 04 15, 08:45)
buvau ir aš susidūrusi su pardavėja, kuri atsiuntė dvokiančius drabužius bei gerokai panešiotus. Jos nikas lilayte. Pirkau megstuką ir liemenėlę. Megstukas dvokė cigaretėm, pažastys su kvapeliu, o liemenėlė pasirodo buvo ne balta (nuotraukoj buvo balta), o purvinai rausva (atrodo kaip netyčia nudažyta doh.gif).
Tik tiek gerai, kad ne daug sumokėjau. Ne ką praradau ax.gif

va kaip malonu kartais čia užsukti, l.idomu megztuką aš pati pirkau iš sm toki koki gavai, dvokti negalėjo, nes aš net nerūkau, ir negalėjo pažastys būti nešvarios, nes užsidėjau tik kartą ir išskalbusi pardaviau, 6lt.teprašiau, kiek ir mokėjau, o liemenėlė tikrai nusidažė skalbiant, bet nebuvo kalbos kad ji balta, ir jei spalvų neskiri tai čia tavo problemos, gaila kad nuotrauką ištryniau, o be to kaina jos tik 4lt. buvo, ir išvis tu man dar skolinga likai nes siuntinys daugiau kainavo, bet atrodo susitarėm geruoju, rodyk širdi žmogui o va koki brieda tenka skaityti, fui, o mane ištikrųjų vienas žmogus apgavo, pirkau už 140lt., bet gavau ryškiai rūbus iš labdarynų, net ne visi tiko, kai bandžiau tartis su pardavėja iš pradžių pasirodė geranoriška, o paskui vos ne daryk ką nori gavosi, bet ir tai jos niko nesakysiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilayte: 15 balandžio 2007 - 13:10
QUOTE(mamiux @ 2007 04 14, 11:13)
Sveikutes,
na man siuntinys taip pat nenusiseke verysad.gif
Uzsisakiau dzinsiukus ,dvi bliuskytes vasarai.Gavau siuntinuka greitai,bet vos ispakavus-jis dvoke blink.gif ,dzinsai nzn skalbti ar ne,dideli,dydis ne tas pasakytas buvo,bet cia dar nieko.Bliuskute viena -puse bedos,bet antroji ir smirda,neskalbta,purvina is vidaus-nuo kuno,juodu susiraiciusiu plauku apsivelusi,istysusi.Tuoj pat nuo dvoko ismeciau i lauka visus rubus.Ir siaip ,skuduryne radus tokia bliuske uz lita- neimciau,sumokejau 10 uz ja,na nedaug,bet zmogus gedos turetu visai netureti toki ruba siusti g.gif .Nezinau ka ji galvoja,bet svarbiausia nepakliukit pas tokius pardavejus.Fui kaip baisu.Na o ji pasivadinusi-Marija5.
Na sekmes apsipirkineti smile.gif

Na žinok niekas dar manimi nesiskundė, o butum parašiusi į a.ž. tikrai butumem susitarę. Kažkaip man tai labai keista, kai iš karto puolate rašyti čia, ne neparašę a.ž. Pati esu kelis daiktus nusipirkusi, kurie tiesiog nekokie, bet nepuolu čia rašyti.
Dydžius surašiau tokius pat kaip buvo etikėtėse. Ir rubai ne iš skudurino, o iš parduotivių.
Atsakyti
ai tingiu aš čia ginčytis, tikrai turbūt tikėjaisi stebuklo biggrin.gif
Ps:patariu neparduoti nieko šarlotei nes ji viską turbūt pro rožinius akinius mato ir kabinėjasi prie visko nerealiai ir per až net ačiū pasako, o už akių užvaro(ui kaip nemėgstu tokių žmonių)(šarlote jei butum paklaususi ar ta liemenėlė balta būčiau ir atsakiusi, aš iš foto aiškiai mačiau kad ji ne balta, o tau matai kitaip pasirodė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilayte: 16 balandžio 2007 - 09:17

o as negavau prekes is ashanti,ligtai toks jos nikas.
Atsakyti
Grūšia taip ir neatsiskaitė už DVD filmus (išsiųsta prieš mėnesį) ir negrąžino prekės (nors pati pasisiūlė grąžint, bet taip ir dingo). Aš nenuskursiu dėl tų 34 Lt ir ji neturėtų dėl to pralobti. Bent jau kitas perspėsiu apie dar vieną mėgėją neatsiskaityti už gautą prekę.
Atsakyti