Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 62

Pagaliau nusprendžiau, ką rinktis iš apskritalajų medžių - robinijas "Umbraculifera" ar klevus "Globosum". Nugalėjo klevai.
Įv. augalų kainos žmoniškiausios pasirodė Pailgės ir Limino medelynuose. Iš pastarojo ir užsisakiau (jie iš Ignalinos, bet augalus veža į Vilnių ir Kauną).
1 vnt. klevo su 220-240 cm poskiepiu kaina 50 lt. Tuo tarpu kai kurie netoli Kauno esantys medelynai už tokio pačio aukščio prašo ir 270 Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 02, 10:14)
Pagaliau nusprendžiau, ką rinktis iš apskritalajų medžių - robinijas "Umbraculifera" ar klevus "Globosum". Nugalėjo klevai.
Įv. augalų kainos žmoniškiausios pasirodė Pailgės ir Limino medelynuose. Iš pastarojo ir užsisakiau (jie iš Ignalinos, bet augalus veža į Vilnių ir Kauną).
1 vnt. klevo su 220-240 cm poskiepiu kaina 50 lt. Tuo tarpu kai kurie netoli Kauno esantys medelynai už tokio pačio aukščio prašo ir 270 Lt  blink.gif


Man rodos pas Liminą jauni medeliai, todėl ir kainos mažesnės. Parašyk, kai gausi - kokio skersmens "burbuliukas"
Atsakyti
Dar nežinau, kada gausiu. Parašysiu, jei nepamiršiu. Jei pamirščiau, klustelk dar kartelį.
Atsakyti
Video apie pavesio augalus, dekoravima ir kt.:

http://www.hr-online...sp?rubrik=54005
Atsakyti
vida777
aciuks.gif už geras nuorodėles ,gaila, kad kitos senbūvės retai beapsilanko.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 03 birželio 2011 - 12:49
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 02, 10:14)
Pagaliau nusprendžiau, ką rinktis iš apskritalajų medžių - robinijas "Umbraculifera" ar klevus "Globosum". Nugalėjo klevai.
Įv. augalų kainos žmoniškiausios pasirodė Pailgės ir Limino medelynuose. Iš pastarojo ir užsisakiau (jie iš Ignalinos, bet augalus veža į Vilnių ir Kauną).
1 vnt. klevo su 220-240 cm poskiepiu kaina 50 lt. Tuo tarpu kai kurie netoli Kauno esantys medelynai už tokio pačio aukščio prašo ir 270 Lt  blink.gif

o ne per velu tokiu metu sodinti medzius?
as ir uzsimaniau blush2.gif ir uz kokia suma perkant atveza ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 06 02, 10:14)
Pagaliau nusprendžiau, ką rinktis iš apskritalajų medžių - robinijas "Umbraculifera" ar klevus "Globosum". Nugalėjo klevai.
Įv. augalų kainos žmoniškiausios pasirodė Pailgės ir Limino medelynuose. Iš pastarojo ir užsisakiau (jie iš Ignalinos, bet augalus veža į Vilnių ir Kauną).
1 vnt. klevo su 220-240 cm poskiepiu kaina 50 lt. Tuo tarpu kai kurie netoli Kauno esantys medelynai už tokio pačio aukščio prašo ir 270 Lt  blink.gif



Oho, geros kainos...Bet į Klaipėdą tikriausiai neveža verysad.gif Man reikėtų 3 klevų "Globosum"...
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 06 03, 12:48)
gaila, kad kitos senbūvės retai beapsilanko....  ax.gif

gaila, bet turbut tema tapo nebe labai bendramintiska.

O man vat kaip tik reikia su protingais zmonemis pasitarti ax.gif .
Kazi kaip geriau apipinti tinkline tvora vytelemis - horizontaliai ar vertikaliai - kad gebene geriau tvora butu apzeldinti ir kad ji stipriau i tas vyteles isikabintu.

Pvz.:
http://666kb.com/i/b...w10le5ix910.jpg

Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 06 04, 01:36)

Kazi kaip geriau apipinti tinkline tvora - horizontaliai ar vertikaliai - kad gebene geriau tvora butu apzeldinti ir kad ji stipriau i tas vyteles isikabintų


g.gif ko gero geriausia pinti horizontaliai, vientisiau pasidengs, šaknelės geriau prisitvirtins ,o vertikaliai išpynus ūgliukas gali palikti tarpe tarp vytelių ir tada stengsis lipti ant kito , o kai ūgliukai užlipa vieni ant kitų, sunkiau įsikabina į pagrindą ir vėjas gali nuplėšti ...pas mane nuolat lopais nudrąsko ,tai pradedu manyti ar tik nevertėtų kažkuo kitu pakeist ,bet turbūt irgi neatlaikytų verysad.gif patogiausia gebenes auginti ,,vienu sluoksniu ,,bet tada nuolat reik jas stebėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 06 04, 00:36)
gaila, bet turbut tema tapo nebe labai bendramintiska.

O man vat kaip tik reikia su protingais zmonemis pasitarti  ax.gif .
Kazi kaip geriau apipinti tinkline tvora

Pvz.:
http://666kb.com/i/b...w10le5ix910.jpg

O pas mus LT kur tokiu vyteliu gauti? Mano gebene prie tinklines tvoros nusalo iki sniego...tai cia gal uzdanga butu su tokiu uztverimu ir tada joms nuo veju silciau butu...Nors vieta nevejuota, bet kodel jos neauga?
Atsakyti
QUOTE(kristina_x @ 2011 06 03, 16:03)
o ne per velu tokiu metu sodinti medzius?
as ir uzsimaniau  blush2.gif ir uz kokia suma perkant atveza ? 4u.gif


Iš vazonėlių augalus galima sodinti visą sezoną, tik kai tokie karščiai, reikės dažnai laistyti. Prie atvežimo kainos, priklauosmai nuo augalų dydžio ir kiekio, reikia primokėti 10-30 Lt.
Papildyta:
QUOTE(ilonux @ 2011 06 03, 16:44)
Oho, geros kainos...Bet į Klaipėdą tikriausiai neveža  verysad.gif  Man reikėtų 3 klevų "Globosum"...


Rašiau jau, kad veža į Vilnių ir Kauną.
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2011 06 04, 14:18)
O pas mus LT kur tokiu vyteliu gauti?


kažką panašaus mačiau ermitaže t. y. pintą vytelių tvorą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 06 birželio 2011 - 17:27